Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie remont ul. Racławickiej w Świdniku. Radni chcą szybszego oświetlenia przejścia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 września 2016 r. o 10:46 Powrót do artykułu
To po co teraz łatali dziury skoro p. Osina mówi, że: "Moim zdaniem cząstkowe inwestycje – tak naprawdę na chwilę, które również pochłoną jakieś pieniądze, byłyby niezasadne."?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racławicka będzie zrobiona przed samymi wyborami, żeby przeciąć wstęgę w październiku/listopadzie 2018, żeby ludziom całkowicie już za mydlić oczy! Brawo Sadło doskonale to zaplanowałeś. Do tego czasu niech ludzie tracą zdrowie czy życie na przejściach dla pieszych! Przecież Wam to wisi. Propaganda jest najważniejsza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że Osina ma już dość braku profesjonalnych działań w starostwie i rozmawia z Soboniem żeby pogonić zielonych i Waldka. Gdyby zaczęli współpracować byłoby dobrze dla powiatu, ponad politycznymi podziałami dla mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy gdzie ucho przyłożyć. Kołodziejczyk to wytrawny gracz i doskonale wie, że Osina z Białowąsem knuje za jego plecami więc potajemnie gada z pisiorami, żeby być pierwszym. Białowąsa z Osiną za dużo łączy aby się teraz mieli rozwieść. Jak już to pójdą razem przeciw PSLowi i zgadają się z PiSem. Ale na szczęście Darek ich o dwa kroki wyprzedza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy mogę się zatrudnić na tego wytyczacza przejść? 30 000 zł? oc***eli chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam mówię jak jest. Mieszkam blisko AS i widziałem w tym tygodnia dwa razy Osinę. Przypadek? Zobaczycie, coś się święci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo się skończy peezelowskie gwiazdożenie w powiecie. I Dareczek hop hop ze stołka do gminnego depeesu. Kto nie wieży ten zobaczy niedługo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eczema napisał:
Już niedługo się skończy peezelowskie gwiazdożenie w powiecie. I Dareczek hop hop ze stołka do gminnego depeesu. Kto nie wieży ten zobaczy niedługo.
niech się zajmie pracą a nie dupcenirm po wsiach, bo do maja 2017 już niedługą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co dupcy? Krowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuu, to jest po bandzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...