Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bijatyka z ZOMO przed bramą PZL-Świdnik. Tak było w czasach PRL (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 grudnia 2016 r. o 20:40 Powrót do artykułu
a teraz powinni pokazać bijatykę przed bramą PZL Świdnik o chleb, bo przez nich inne zakłady rozpieprzono
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ta gówniarzeria może wiedzie o stanie wojennym pokolenie ipenoweskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre chłopaki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka była historia...... Pamiętać trzeba. Polak stanął przeciwko Polakowi podpuszczony przez sowietów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz tez taki strajk by sie tam przydal gdy tylko jestes numerem w tablce z wyrobieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia nie lubi próżni teraz też macie Polacy w Świdniku dyktatorow tylko innej narodowości .... żeby Polska byla Polską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mowisz o wolakach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze przegnamy pzpr bis zwany pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie rodziła się w bólach wolna Polska tam teraz ponad 50 % pracownikow pracuje na umowach śmieciowych , z nadzieją na umowe na kolejny miesiac .... robicie szopkę , nie walczycie o nic ...n
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do,roboty robolu... teraz nikogo nie interesuje twoje ***amento
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno jestes wyznawcą tego ze praca czyni wolnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Co ta gówniarzeria może wiedzie o stanie wojennym pokolenie ipenoweskie
a ja dużo wiem bo przeżyłam stan wojenny i jak nie rozrabiałam to mnie nie pałowano, w ty jak byłeś rozrabiającym draniem to dostałeś pałą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tam gdzie rodziła się w bólach wolna Polska tam teraz ponad 50 % pracownikow pracuje na umowach śmieciowych , z nadzieją na umowe na kolejny miesiac .... robicie szopkę , nie walczycie o nic ...n
ale zyje się dobrze tym przy korycie, rozpieprzyli zakłady wybudowane za komuny wykupując ich razem z parkiem maszynowym za grosze. OTO WOLNA POLSKA, ŻYJE TEN PRZY KORYCIE A POZOSTALI LICZĄ  CZY IM STARCZA NA CHLEB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Taka była historia...... Pamiętać trzeba. Polak stanął przeciwko Polakowi podpuszczony przez sowietów!
 teraz walczymy między sobą w zakładach pracy podpieprzając kolegów po to aby samemu nie być wypieprzonym z pracy bo później żyć. Mlodzi to najwyżej wyjadą, ale starsi po 50-60, siedzą, żrą leki na uspokojenie, nocami nie śpią ze strachu aby nie  być wypieprzonym po 30-40 latach pracy. ZGROZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początku zakładu WSK Świdnik na gotowych produktach stawiali pieczątkę ZSRR teraz ITA ... czujecie różnicę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla jednych jest coś moralne a dla innych nie to daje nam konflikt wewnetrzny wsrod zrzeszenia i niewspolmiernosc . Na tym swiecie nie znajdziesz sprawiedliwosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moralne to może być dla : Obywatela świata , obywatela UE , obywatela gospodarki rynkowej gdzie bogaci sie bogacą na krajach które sie rozwijaja . Niestety nie dla Polaka , patrioty lokalnego który wiąże z tą ziemią, swoją i swojej rodziny przyszłość .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożyjemy zobaczymy .  Zobaczymy jak będziecie bronić zwalnianych pracowników . Zamówień nie ma , a Wy cicho sza . Historia  lubi się powtarzać . A ten były PZPR-owiec co tak styropian podnosi na ZOMO-wca . Smutne to wszystko i kpina .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny UM napisał:
Pożyjemy zobaczymy .  Zobaczymy jak będziecie bronić zwalnianych pracowników . Zamówień nie ma , a Wy cicho sza . Historia  lubi się powtarzać . A ten były PZPR-owiec co tak styropian podnosi na ZOMO-wca . Smutne to wszystko i kpina .
WSK świdnik winien byc w latach 80 jako pierwszy  zaorany, to im przeszkadzało, że zdrożał kotlet raz na kilka lat o parę groszy, niech teraz go nie jedzą, zobaczą jak to jest nie mieć za co kupić tego kotleta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie te moje 100 milionów co was boss z gdańska nam obiecał, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...