Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowa lotniska w Świdniku z lotu ptaka (zdjęcia)

Utworzony przez Karr, 29 lutego 2012 r. o 15:42 Powrót do artykułu
EEE no dobrze wygląda ..oby tak dalej !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super lotnisko, świetlana inwestycja, wielki szacunek dla Pana Prezesa jak i członków zarządu, za wkład i pracę i wszystko... i jest całkowitą nieprawdą jakoby ul Mełgiewska miała zniknąć na zawsze, a mieszkańcy Gminy Mełgiew jadąc do pracy do Lublina mieliby korkować ul. Piasecką, albo zasuwać przez Łuszczów i korkować Turystyczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogladałam w DTV nowe Dworce lotnicze w Poznaniu i we Wrocławiu - istne cudeńka! Mam nadzieję,że Nasz Świdnik będzie równie piękny i funkcjonalny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łubu dubu, łubu dubu, to ja Jarzabek. Decydenci powinni sobie przygotowywac wymowke dlaczego wplywy z inwestycji beda wielokrotnie mniejsze od zakladanych. Moga wykorzystac takie hasla: "kryzys", "brak kompetencji", "skok na kase" itp, moze pjarowcy podesla jakies wymowki smsem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dardzo się cieszę z budowy lotniska Świdnik mam nadzieje ze będzie połaczenie lotnicze Poznań -Lublin oby ta bardzo wazna inwestycja była udana -powodzenia budowniczym i mieszkancom .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...