Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowa lotniska w Świdniku zamknęła dojazd do domów i firm

Utworzony przez trzeszkowice, 16 listopada 2010 r. o 23:36 Powrót do artykułu
to jakieś chore, że ja do Lublina mam jeździć przez świdnik!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciesz się że nie przez Łęczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No coż w ten sposób zwracają uwagę ,że coś się robi,ale w rzeczywistości to nic.Biora tylko cięką kasę co miesiąc:zarząd i Sobczak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cel uświęca środki? "Musiały łamać zakaz wjazdu i ryzykując uszkodzenie samochodu przejeżdżać przydrożnym rowem (na szosie usypano górę ziemi). Sparaliżowana została też działalność kilku okolicznych firm." Wisz czym się różniły inwestycje realizowane przez komunistów? Poza tym, że ludzi i firm od świada nie odcianli to jeszcze coś po nich zostało. To dzięki tamtym, a nie tym mamy prąd w gniazdkach, infrastrukturę drogową i mieszkania. To pisałem ja - zdeklarowny antykomunista, który własne i rodziny życie kiedyś narażał w walce o wolny rynek oraz wolność słowa i zgromadzeń. Ps. Kiedy to redaktor był na miejscu zdarzeń, a kiedy materiał wszedł na łamy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda napisał:
Cel uświęca środki? "Musiały łamać zakaz wjazdu i ryzykując uszkodzenie samochodu przejeżdżać przydrożnym rowem (na szosie usypano górę ziemi). Sparaliżowana została też działalność kilku okolicznych firm." Wisz czym się różniły inwestycje realizowane przez komunistów? Poza tym, że ludzi i firm od świada nie odcianli to jeszcze coś po nich zostało. To dzięki tamtym, a nie tym mamy prąd w gniazdkach, infrastrukturę drogową i mieszkania. To pisałem ja - zdeklarowny antykomunista, który własne i rodziny życie kiedyś narażał w walce o wolny rynek oraz wolność słowa i zgromadzeń. Ps. Kiedy to redaktor był na miejscu zdarzeń, a kiedy materiał wszedł na łamy???
Pani Bożko na miejscu zdarzenia była 15 października. Oczkiem w głowie tej pani sa jednak właściciele firm a nie mieszkańcy. Rozmowa była krótka, a słowa tej pani to " tylko merytorycznie proszę". Niesympatyczna w obejściu i mojego zaufania nie wzbudziła. Nie dziwi mnie to jednak bo jest nadwornym pisarzem PLL. Szkoda bo ta kobieta ma chyba potencjał twórczy, o czym świadzcza nagrody za artykuły. Szkoda tylko, że w ty przypadku dla tej pani nie liczy sie rzetelność i obiektywizm a jedynie medialność. Byle co, byle napisać. Boże broń od talich dziennikarzy. Mój ojciec walczył w latach 80 tych o demokracje i wolny rynek, teraz pewnie w grobie się przewraca. Nie bez kozery sie mówi, że będziemy chodzić z transparentami " komuno wróć", pomimo wszystko takiego lekceażenia obywatela, takie deptania godności zykłych ludzi ja sobie nie przypominam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Uzgodniliśmy z wykonawcą, że osoby mieszkające w okolicy zamkniętej ulicy Mełgiewskiej będą mogły nią jeździć do swoich posesji – mówi Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin. To jakże podłe mydlenie oczu czytelnikom. Na terenie "budowy", a dokładniej pośrodku planowanego pasa startowego mieszkają ludzie. Działki nie wykupione, a pozwolenie na budowe wydane??? Pytam? Dlaczego władza niszczy życie okolicznej ludnośći a DW bierze w tym czynny udział. To jest chore. Moim zdaniem gorsze od komunizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pan W. medialnie przed wyborami sie pokazal darmowa reklama a jaki on jest dobry i wspanialy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam kto wydał zgodę na zamknięcie drogi powiatowej która łączyła miejscowości z Lublinem i była drogą alternatywną dla dojazdu z Lublina do Łęcznej(miasta powiatowego. W planach jest zaprojektowana przebudowa tego odcinka drogi i od tego powinno się zacząć budowę a nie od zamykania dojazdu dla wielu użytkowników. W pozwoleniu na budowę powinien być zapis - warunek o usunięciu wszelkich kolizcji z rozpoczynającą się budową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
a pan W. medialnie przed wyborami sie pokazal darmowa reklama a jaki on jest dobry i wspanialy
likwidacja zakładu produkcji cywilnej - to wg niego normalna praca ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto mamy klasyczny przykład działań w stanie zamroczenia przedwyborczego. Można się zastanawiać w jakiej części ciała rodzą się takie pomysły. W głowie napewno nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze, że budowa ruszyła. Co tam ludzie. Liczy się dobry wizerunek władz. Budują nam lotnisko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknęli im drogę.Jednak pokropek nie pomógł.No ale jak to wygląda,aby po świętej ziemi jeździły ciężarówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z czego robicie problem dojazdy są tylko inaczej nie budują -żle budują też zle PARANOJA dziwi tylko fakt że DZIENNIK zajmuje się takim bzdetem !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aris napisał:
Najważniejsze, że budowa ruszyła. Co tam ludzie. Liczy się dobry wizerunek władz. Budują nam lotnisko!
Kurcze ludzie zrozumcie wreszcie: To nie jest lotnisko dla Nas, tylko dla Lublelszczyzny! Kiedyś miałem mapę południowej części Afryki (nie RPA ale kontynentu). Jakieś sawanny, pustynie, drogi rysowane przerywanymi kreskami. Normalnie Afryka. I samym środkukontynentu miasto z lotniskiem. Można by napisać lotnisko dla Zimbabwe. I tak się zammyśliłem, że normalnie jakiś dysydent też dostał tę mapę i tak się rozmarzył - "Live Aid".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeszkowice napisał:
to jakieś chore, że ja do Lublina mam jeździć przez świdnik!!
mieszkasz na zadupiu to sie teraz martw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ta k.... władysiuk jeszcze żyje ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na Piaseckiej ruch większy niz w Warszawie tragedia Powinno być ograniczenie do 50km/h wbić sie na lewy pas graniczy z cudem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Józwa napisał:
A na Piaseckiej ruch większy niz w Warszawie tragedia Powinno być ograniczenie do 50km/h wbić sie na lewy pas graniczy z cudem
z jakim cudem? wszyscy zawsze juz od felina jada lewym pasem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwój przez likwidację, tego by w Bareja nie wymyślił Lubelszczyzna jedynym miejscem w Europie gdzie likwiduje się drogi, bo wybudowanie 5km w nowym miejscu będzie kosztowało dziesiątki milinów złotych. Lublin to bieda i zadłużenie... ale za to jakie w planach Lotnisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...