Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz w kinie przed bajką i reklamą żelek. To kampania wyborcza?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lutego 2018 r. o 19:57 Powrót do artykułu
Na twarzy burmistrza już widać upływ czasu tak więc jest jakaś nadzieja na zmianę ale kiedy czy tylko mamy liczyć ze natura zrobi swoje czy pójdziemy głosować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAMORZĄDOWE LEWACTWO NADAL UWIELBIA PODKOPYWANIE LEPSZYCH i DONOSY ? bo przecież normalnym ludziom to, co obejrzeli o swoim mieście, nie przeszkadza: "– Żaden z widzów nie zgłaszał dotąd uwag i nie zwracał się do nas o zakończenie emisji tego materiału."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś naciągany ten artykulik. A ja byłam z dzieckiem i zobaczyliśmy sie na filmiku z zajęc z Avią wiec to była superatrakcja dla dzieci. Pokazują co się dzieje w mieście, taka kronika filmmowa, świetny pomysł, tak trzymac panie zurek, nie pękać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dr Paweł Janulewicz jest najlepszym kandydatem na zmiany w Świdniku. Mam nadzieję, że będzie chciał powalczyć o nasze miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, przebudują targowisko. W końcu, bo trochę jak w Łęcznej zaczynało wyglądać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psa chcesz uderzyć kij znajdziesz, coś autorzy chyba nie doobejrzeli tego filmiku :) Zobaczyli by dzieci z Avii i tańczących dla WOŚP. Chyba, że to zamówiona krytyka ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta metoda informowania mieszkańców o tym co się w mieście dzieje mi się podoba! I burmistrz nie wykożystuje swojej pozycji bo dokopać śws i to też mi się podoba!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak powinno być w normalnym kraju. Pół roku temu wróciłam ze Stanów. Tam jest normalne że burmistrz informuje o tym co się dzieje. Widziałam nawet krótki spot gdy szeryf informował o stanie bezpieczeństwa e miasteczku. U nas widzę dzika Azja i nagonka. Ludzie nie macie większych problemów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dług miasta Lublin jak każdego większego miasta w Polsce ma pokrycie w bankach, czego dowodem są nowe kredyty które miasto bez problemu dostaje. Problemem jest dług Polski, który przekroczył pierwszy raz w historii BILION zł i grozi wkrótce drugą Grecją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
I tak powinno być w normalnym kraju. Pół roku temu wróciłam ze Stanów. Tam jest normalne że burmistrz informuje o tym co się dzieje. Widziałam nawet krótki spot gdy szeryf informował o stanie bezpieczeństwa e miasteczku. U nas widzę dzika Azja i nagonka. Ludzie nie macie większych problemów?
 Tylko, że burmistrz informuje w comiesięcznym czasopiśmie, które trafia do każdego mieszkania, jest też strona internetowa, Telewizja Kablowa Świdnik, do kina chodzą nie tylko mieszkańcy miasta do których był skierowany ten przekaz. Czy nie lepiej ten czas sprzedać reklamodawcom? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak popieram niech ludzie wiedzą więcej o swoim mieście a te z Łęcznej to zapomniały jak emitowano kronikę przed każdym seansem i było dobrze. Myślę że to nikt z Łęcznej tylko te lewe nieroby się ukrywają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wiernych czytelników... Kochani jak już chcecie szukać komuchów to mam prośbę do Was... Popytajcie swoich rodziców, którzy z obecnych radnych miejskich lub powiatowych Świdnika na każdym pochodzie 1 Majowym dumnie dzierżyli sztandar zakładowego PZPR??? Kto był Przewodniczącym Koła Przyjaźni Polsko - Radzieckiej do 1989 r?? Ktoś jeździł do Radomia w 1976 roku na "ścieżki zdrowia" i pałował Robotników??? Czyj tatko był Sekretarzem p.o.p PZPR na Kuźni w WSK?? Kto siedział w krzakach i robił zdjęcia ludzi którzy szli do kościoła w Kaźmierzówce???... Jak szukać komuchów to proszę bardzo.. na pewno nie znajdziecie ich u ludzi którzy w czasie przemian ustrojowych mieli po parę lat i jedynym miejscem ich spotkań było pobliskie przedszkole... Kochani Bądźmy poważni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reszka został prezesem Avii tylko ze względu jak to powiedział burmistrz "budzi jego zaufanie" (czytaj znajomosci), burmistrza Jaksona. Duzo info jest na ten temat w necie. Teraz reklamują sie przed kazdym filmem w kinie ( bez znaczenia czy film dla dorosłych czy dla dzieci). I pomyslec ze tak postepuja ludzie którzy uwazaja sie za katolików... ręce opadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istotą demokracji jest wolny wybór, ale i zmiana, jeśli świdniczanie chcą jednak dalej Jaksona, to mają do tego prawo,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesłi już to piątą kadencję. Tyle że jeśli ktoś dobrze gospodarzy naszym miastem to niech gospodarzy i kolejną. A wam POpaprańcom z opozycji żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł tendencyjny, naciągany. Skąd jakaś pani z Kraśnika tak dobrze orientuje się kto "rządzi" w Świdniku i to z drugiego rzędu. Kto w Kraśniku zna Piotrowicza, Reszkę. Czrwona opozycjo "osinowcy", "białowąsowcy" otrząśnij się i zacznijcie proponować wyborcom konkretne zmiany na lepsze w naszym mieście a nie wszczynajcie wojny propagandowej. My Świdniczanie nie damy się na to nabrać. Póki co nasze miasto z dnia na dzień jest coraz ładniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w Chamburku jest kino? Bo w telewizje to nie uwierzę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszym Kandydatem jest Reszka młody energiczny, bystry :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reszka rzeczywiście jest najbardziej zaufanym człowiekiem burmistrza. Nie bez powodu został prezesem AVIUNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Istotą demokracji jest wolny wybór, ale i zmiana, jeśli świdniczanie chcą jednak dalej Jaksona, to mają do tego prawo,
Tylko dajmy wszystkim kandydatom równą szansę na promocję. Ile by kosztowała reklama w kinie LOT potencjalnego kontrkandydata obecenego burmistrza? Ile kosztuje wydawanie comiesięcznego biuletynu gdzie na drugiej stronie jest burmistrz? Wolny wybór tak, ale uczciwość przede wszystkim. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...