Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja mam dosyć jeżdżenia starymi, śmierdzącymi od papierosów, klekotami "pędzącymi" z prędkością ponad 100 km/h. Dlaczego mam ryzykować swoje życie ???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie grożą...wystarczy zrobić kontrolę IDT codziennie przez 2 tygodnie i niewielu busiarzy będzie miało czym wyjechać na blokadę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i mają rację - dopłacić im oraz postawić kontrolę ITD, która będzie sprawdzała wypełnienie busa pasażerami plus w każdym kursie utajony kontroler urzędu skarbowego bedzie sprawdzał lewe bilety!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech lepiej zaczną inwestować a nie wozić ludzi starymi rozpadajacymi rzęchami. 25 -letnie "Eldorado" ..troche im się wymyka z rąk i robią wielkie larum. To skandaliczne żeby takim taborem pzrwozic tysiące ludzi bezkarnie.Mam nadzieję, że władze miasta nie ulegną ich presji..Czekam na kurs linii 55 żeby w spokojnie móc dojechac do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka linia już dawno temu powinna byc uruchomiona. W tym momencie miasto, które jest położone najbliżej Lublina, ma z nim najgorszą komunikację. Im prędzej uruchomią tą linię, tym lepiej dla pasażerów:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takimi złomami jak w Świdnku nie jeździłem nigdzie. Gdyby mieli sprzęt na poziomie, trzymali sie rozkładów jazdy, nie pali w autach i w ogóle wymienili te trumny na kółkach na prawdziwe busy - to nikt by na nich nie narzekał. "Ósemki" i zadębie sie obroni a reszta niech spada na złom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie busiarze-złomiarze wystarczajace dopłaty! PRZYKLAD: kurs Lublin -Łeczna ok. 30 km,  3,5zł,  kurs Lublin -Świdnik ok 12 km tez 3,5 zł!!!! MAŁO WAM. A popatrzcie ile ludi mieska w LLE a ile w LSW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam Wam te trupy porozbijam jak chociażby na 1 minutę zablokujecie drogę! Juz ręce zacieram! Oj będzie sie działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam dosyć jeżdżenia starymi, śmierdzącymi od papierosów, klekotami "pędzącymi" z prędkością ponad 100 km/h. Dlaczego mam ryzykować swoje życie ???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POtrzebny tylko jesteś na organy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam Wam te trupy porozbijam jak chociażby na 1 minutę zablokujecie drogę! Juz ręce zacieram! Oj będzie sie działo
POtrzebny jesteś tylko na organy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję pokazać "busiarzom" dzięki komu w ogóle istnieją. Jak zacznie MPK jeździć wsiadajmy tylko do MPK. Może wtedy docenią swoich klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POtrzebny jesteś tylko na organy.
BUsiarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bilety po 3,5, busy małe ciasne i zardzewiałe a oni chcą dopłat ?? do czego ? do Łęcznej 30 km od Lublina jeżdżą tańsze busy i dwa razy częściej niż do o połowę bliżej Świdnika, gdyby nie komunikacja MPK to podnieśli by ceny do 5 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUsiarz?
Zależy kto pyta ???  miękka pyta ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie rzeczy to tylko w socjalizmie. Miasto prowadzi tu nieuczciwą konkurencję. Żeby to wytłumaczyć idiotom z ratusza: nie wolno dotować jednych podmiotów pieniędzmi zrabowanymi innym podmiotom działającym na tym samym rynku! Ale - cytując kasyka: "zjebanego Bednarza" - jak jest w społeczeństwie przyzwolenie, aby się chujnia działa, to tak się właśnie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie busiarze-złomiarze wystarczajace dopłaty! PRZYKLAD: kurs Lublin -Łeczna ok. 30 km,  3,5zł,  kurs Lublin -Świdnik ok 12 km tez 3,5 zł!!!! MAŁO WAM. A popatrzcie ile ludi mieska w LLE a ile w LSW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba sie tym panom z budsów we łbach poprzewracało !!! Czuję, że gdyby tylko spróbowali zablokowćc jakąkolwiek drogę czy ulicę, ludzie sami z nimi zrobią porządek. Faktycznie stan tych tupów jakimi wożą ludzi woła o pomstę do nieba, a właściwie o ... PORZĄDNĄ kontrolę ITD !!! Własnie co robi ITD, łapie kierowcówm osobówek za szybkość, zamiast skontrolować stan busów które przewożą ludzi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba sie tym panom z budsów we łbach poprzewracało !!! Czuję, że gdyby tylko spróbowali zablokowćc jakąkolwiek drogę czy ulicę, ludzie sami z nimi zrobią porządek. Faktycznie stan tych tupów jakimi wożą ludzi woła o pomstę do nieba, a właściwie o ... PORZĄDNĄ kontrolę ITD !!! Własnie co robi ITD, łapie kierowcówm osobówek za szybkość, zamiast skontrolować stan busów które przewożą ludzi !!!
A wiesz barani łbie dlaczego ITD nie kontroluje miejskich autobusów ???  musieli by zamknąć cała zajezdnie,żaden by nie wyjechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie powinni zostawić busy w spokoju. Wszyscy płaczą, że na Lubelszczyźnie nie ma pracy. No to jeszcze dobijmy tych kilka osób, żeby i one były zwolnione zasilając grono szukających. Rozumiem, że bilety mpk są tańsze. Ale busiarz po pierwsze nie jeździ na powietrze, dwa też musi zarobić na siebie i na firmę. Takie są realia, nic na to nie poradzimy. Powinniśmy raczej wspierać prywatną działalność a nie ją niszczyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wozili ludzi jak bydlo zdezelowanymi busikami,niech bankrutuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...