Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powiem Wam, że już od dłuższego czasu, poruszam się samochodem i z tego tytułu jestem bardzo zadowolony. Busy są naprawdę w opłakanym stanie... i szczerze mówiąc OD LAT NIC SIĘ NIE ZMIENIA!!! Skoro Łęczna i Lubartów mogą jeździć w podobnej cenie DWA RAZY DALEJ lepszymi busami, to chyba i nasi "złomiarze" też. Przy okazji zapisać się na jakieś odchamianie! Zdarza się spotkać miłego kierowcę! Nie wrzucam wszystkich do jednego wora, ale to niestety rzadkość... a o "sprawny" autobus, bez znaku krzyża przed ruszeniem z obawy o bezpieczeństwo też ze swiecą szukać... Jeszcze kilka lat temu to kalinówka lepiej wygladała od zadębia, teraz już jeden chłam, a nawet chyba zadębie wygląda "lepiej".... OMG CHCEMY MPK!!! Gdzie busiarze byli jak potrzebowaliśmy nocnej komunikacji???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jakiś czas temu w piątki wracałem z Warszawy do Lublina pociągiem po godzinie 20 i próbowałem prywatnym busem dojechać do Świdnika. I przynajmniej 7-8 razy bus nie przyjeżdżał pomimo tego, ze był w rozkładzie jazdy. Grupka ludzi - tych samych praktycznie co tydzień - nie kryła oburzenia na jawną ignorancję i bezczelność prywatnych przewoźników. Ja ostatecznie zacząłem jeździć do Wawy prywatnym samochodem ale większość pewnie wściekała się tam kolejne tygodnie na prywaciarzy.   No i się doigraliście! Bardzo dobrze. Za taki brak szacunku dla klientów należy się Wam wielki kop z d...ę wreszcie!   A przy okazji użycie w tytule artykułu słowa "busiarze" jest żenujące. Czy to jest poważna gazeta, czy jakieś rozmówki trzepakowe w młodzieżowym slangu? "Prywatni przewoźnicy" się w szpalcie nie mieściło?Wydawałoby się, że dziennikarze powinni się posługiwać poprawną "literacką" polszczyzną. Tymczasem w Dzienniku pełno jest właśnie slangu i zwykłych błędów gramatycznych i stylistycznych. Zaczyna się robić jakiś brukowiec niestety :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że linia 55 musi jeździć do Świdnika!!!! Mam nadzieję że z czasem dojdą jeszcze ze dwie linie tak aby z każdego końca Lublina można było dojechać do Świdnika. No i oczywiście jeszcze komunkacja z lotniskiem. Bisom złomom już dziękujemy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nich blokują, przynajmniej zbiorą się wszyscy w kupie. Na tą blokadę powinien też przyjechać bus techniczny Policji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Busiarzy - złomiarzy pogonic!!! Niech zmienią tabor na taki jakimi jeździ Lublin, niech jeżdżą w niedziele i swięta , wieczorem tak jak Lublin. wtedy moga miec cos do powiedzenia. Dosyć wstydu i przesiadania się po 3 razy zeby dojechać do centrum Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozgonić całe to tałatajstwo busowe. Zrobić normalną regularną linię autobusową (jeżdżącą od świtu do późnego wieczora) łączącą centrum Lublina ze Świdnikiem. Tysiące pasażerów będzie zadowolonych ... prócz kliki busiarzy. Dość tej wiochy i jeżdżenia w zdezelowanych klitkach.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Busiarze to może by przestali ludziom życie utrudniać!!! Tylko kasę by doili. Co z tego że nie brali dotacji!!! Mam małe dziecko, które jeździ w spacerówce (takiej normalnej a nie składanej typu parasolka).. Wyobraźcie sobie, jak ja mam niby z wózkiem się do busa zapakować??????? toż tam miejsca nie ma dla człowieka z torbą większą, a co dopiero dla matki z niemowlakiem. Jakby te złomy na normalne autobusy zamienili to może i mogliby gadać!. Ja się cieszę z tego że linia 55 będzie do świdnika jeździć. W koncu będę mogła się normalnie między miastami poruszać (a nie mam samochodu do dyspozycji)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto was busiarze poprze w tej "wojnie"??? Pasażerowie mają już dość monopolu na tej trasie, zwłaszcza że ceny biletów są duże a komfort jazdy.... jaki komfort???:) Wozicie ludzi w skrajnie złych warunkach w zardzewiałych trumnach na kołach - gorzej niż bydło! Teraz to społeczeństwo i ratusz grają w jednej drużynie przeciwko wam, tak więc śmiało, blokujcie miasto tylko się nie zdziwcie na reakcję mieszkańców Lublina i Świdnika. Może w końcu dotrze do was że to klienci mają was dość, i że to oni od lat zabiegali aby utworzyć linię MPK omiędzy tymi dwoma miastami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO POLICJA i ITD "ZAMYKA OCZY" NA ŁAMANIE PARAWA PRZEZ KIEROWCÓW "TRUMIEN" NA TRASIE LUBLIN-śWIDNIK???? 1.Fatalny stan techniczny trumien czyli tzw. "busów" 2.Przekroczone limity dozwolonej liczby pasażerów 3.Niezgodna z prawem zabudowa wewnątrz "pojazdów" - brak miejsca na nogi, brak otwierancyh szyb, brak uchwytów, brak młotków bezpieczeństwa, dziury w podwoziu, zepsute drzwi, brak miejsca na bagaż, itd, itp 4.Kierowcy na podwójnym gazie - szczególnie w poniedziałki rano 5.Kursy niezgodne z rozkładem, np. BRAK wielu kursów pomiędzy godz. 11.00 i 14.00, 20.00 a 22.00 6.Nie wydawanie biletów pasażerom. 7.Cena biletów świadcząca o zmowie cenowej karawanizry czyli tzw. "przewoźników" 8.Przekraczanie dozowlonej prędkości .... długo mozna wymieniać. CO NA TO POLICJA i ITD?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zdecydowanej większości "busiarzy". Może wreszcie zrozumiecie, że komunikacja to nie przewóz bydła czy ziemniaków. Jeździcie złomem, tworzycie fikcyjne rozkłady jazdy. Jeśli na cokolwiek zasługujecie to na totalny bojkot waszych usług przez pasażerów. I na taką opinię pracowaliście od wielu lat. Nie żałuję patałachów udających, że świdczą "jakieś usługi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech protestują, kogo kto obchodzi :) drą kasę jak mogą, a warunki przewozu są NIE DO PRZYJĘCIA. No i oczywiście potem dzieją się takie sytuacje jak ucieczki przed kontrolą pojazdów jak ostatnio... ŻENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu będą to cywilizowane warunki przejazdu pasażerów ,w XXI w. , a nie jak ścisnięte śledzie w beczce z wielką łaską przewoźników prywatnych.Doskonały pomysł władz Świdnika!!!! Nie uginajcie się - trzeba to zmienić jak najszybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdniczanie chcą do Lublina :) no proszę proszę....ładnie walczycie o ZTM Lublin a jeszcze pare miesiący temu przy okazji otwarcia Aiport Lublin próbowaliście udowodonić że Lublin jest Wam nie potrzebnyi lotnisko jest wasze. Wyszło szydło z worka...no ale w końcu w Lublinie pracuje te 20tys ludzie ze Świdnika. I co, już nie chcecie odrębności??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyłaczam się do opinii forumowiczów. Busy na trasie Świdnik-Lublin to kupa złomu. Bilet wyceniony jak mokre zboże. Linia 88 od skrzyzowania przy Wolskiej bierze 4 zł do Świdnika. Skandal. Korzystałam z Olimpijczyka . Cena biletu 3,50 zł . Przemiła obsluga, zawsze czysto, miejsca siedzace. Niestety zawieszony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO POLICJA i ITD "ZAMYKA OCZY" NA ŁAMANIE PARAWA PRZEZ KIEROWCÓW "TRUMIEN" NA TRASIE LUBLIN-śWIDNIK???? 1.Fatalny stan techniczny trumien czyli tzw. "busów" 2.Przekroczone limity dozwolonej liczby pasażerów 3.Niezgodna z prawem zabudowa wewnątrz "pojazdów" - brak miejsca na nogi, brak otwierancyh szyb, brak uchwytów, brak młotków bezpieczeństwa, dziury w podwoziu, zepsute drzwi, brak miejsca na bagaż, itd, itp 4.Kierowcy na podwójnym gazie - szczególnie w poniedziałki rano 5.Kursy niezgodne z rozkładem, np. BRAK wielu kursów pomiędzy godz. 11.00 i 14.00, 20.00 a 22.00 6.Nie wydawanie biletów pasażerom. 7.Cena biletów świadcząca o zmowie cenowej karawanizry czyli tzw. "przewoźników" 8.Przekraczanie dozowlonej prędkości .... długo mozna wymieniać. CO NA TO POLICJA i ITD?????
Buca nas to CIOTO obchodzi,to sprawa ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linia 88 od skrzyzowania przy Wolskiej bierze 4 zł do Świdnika. Skandal. Korzystałam z Olimpijczyka . Cena biletu 3,50 zł . Przemiła obsluga, zawsze czysto, miejsca siedzace. Niestety zawieszony!
Zółtki z 88 po informacji o wejściu linii 55 spuściły z tonu i od 1 lipca 2013 wożą za 3,50 zł. Olimpijczyk? Aha... to dlatego stałem na Witosa jak deb*** i czekałem na niego... ok, już będę wiedział. Poparcia oczywiście na wejście normalnej komunikacji w Świdniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO WIELKI WSTYD,ŻE W ŚRODKU EUROPY PRZY LOTNISKU ŁĄCZĄCYM OBA SWIATAY????? TEN WSCHODNI ŚWIDNICKO-LUBELSKI, NIE MOŻNA DOSTAĆ SIĘ DO ŚWIDNIKA Z KAZIMIERZÓWKI I INNYCH WSI I OSAD, BO WŁODARZE??????? Z BUSIARZAMI ZLIKWODOWALI LINIĘ NA OŚ. OLIMPIJCZYKÓW. LEPIEJ TERAZ MAJĄ UKRAIŃCY Z WOŁYNIA BO WSIADAJĄ DO AUTOBUSÓW I SĄ  U POLACZKÓW A JA  NIEPEŁOSPRAWNY RUCHOWO MUSZĘ PO-KONYWAĆ W ZASADZI OKOŁO 10 KM DZIENNIE BY DOSTAĆ SIĘ NA POCZTĘ CZY NA UL,WYSZYŃSKIEGO. WSTYD I HAŃBA ZTM W LUBLINIE. WŁADZOM ŚWIDNIKA, BURSIARZOM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech busiarze zmienią te swoje busy bo to jest jedna wielka ruina która zagraża bezpieczeństwu pasażerów kto to w ogóle dopuszcza do ruchu drogowego gdzie osławiona inspekcja drogowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani Filipowicz proszę od odpowiedz kiedy w końcu kupicie normalne autobusy i zakończycie używać jakieś rozpadające się busy. Na innych trasach np. do Łęcznej przewoźnik cały czas inwestuje w tabor na na naszej linii ten sam złom od 20 lat. Sami sobie jesteście winni brak jakichkolwiek inwestycji przez 20 lat wychodzi wam teraz bokiem. Już się nie mogę doczekać tego 55. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W aglomeracji warszawskiej albo na Śląsku jest nie do pomyślenia aby nie było porządnej komunikacji między sąsiadującymi ze sobą miejscowościami. Tak samo musi być w Lublinie i Świdniku.  Niech busiarze  spożytkują siły na zainwestowanie w nowy tabor i rywalizację z MPK a nie na jałowe blokady, których nikt nie poprze.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...