Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jaki to ma sens ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma to sens bo są to Polacy i nasi rodacy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może z USA sprowadzać , bo to nasi rodacy i Polacy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są Polacy, którzy w większości przypadków znaleźli się tam wbrew własnej woli, tylko i wyłącznie dlatego, że byli patriotami i kochali Polskę, co chciał w nich zdusić pewien ówczesny "wielki przywódca", jeżeli mamy już kogoś przyjmować to zdecydowanie ich a nie uchodźców z Afryki, którzy już wprowadzają "nowe standardy życia" w krajach, które ich przyjęły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO Świdnik!!! Niech inni biora przykład. Tylu mamy rodaków którzy chcą wrócić do ojczyzny swoich rodziców.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo ta prehistorja obchodzi? Kasy szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie obchodzi. Ty mnie za to nie obchodzisz, bo jak nie odczuwasz łączności z wypędzonymi rodakami to znaczy, że nie zaliczasz się do wspólnoty i sam się z niej wypisujesz. To dlaczego miałbym się tobą przejmować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tez to obchodzi bo jak widać jest to robione w sposób "nieunijny". Czyli logiczny i rozsądny. W dodatku chodzi o naszych a nie bambusów czy arabusów, którzy leza jak stonka. Nie wiadomo do skąd i w jakim celu. i jest to nasz świadomy wybór a nie narzucone przez obcych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...