Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czekając na miejsce na urny. Kiedy powstanie kolumbarium w Świdniku?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 sierpnia 2016 r. o 22:02 Powrót do artykułu
Kult trupa w pełnej krasie..! Kolumbarium...? Lublin wraz ze Świrnikiem to chyba jedyna część Polski bez krematorium... W Czerniejowie to nawet powołano straż obywatelską (mohery i podmoherowie) która stoi od kilku miesięcy na straży tradycyjnego kultu trupa czyli żeby przedsiębiorca pogrzebowy nie zamontował elementów pieca... stan umysły czy jego brak...? A na Majdanku zabroniła gmina żydowska... Gdzie ja k..wa mieszkam..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eta Polsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wschodnia dzika rubiez.. tutaj wszystko bez zmian...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy którzy byli na świdnickim cmentarzu mówią ze tak zadbanej nekropoli nie widzieli.BRAWO .Brak tylko dywanika asfaltowego na dojeżdzie po ordynarnych płytach do budynku administracji i bramy z lewej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy to idiotyczne prawo zostanie zmienione? ja chce byc rozsypany, a nie zamurowany i zaden oszolom nie ma prawa ingerowac w moja ostatnia wole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W alei zasłużonych pochowanych jest więcej osób co niczym się dla Świdnika nie zasłużyły niż tych którzy coś dla miasta zrobiły ale kasa zrobi wszystko nawet z nieudacznika można zrobić bohatera i takich tu leży większość którzy niczym szczególnym się nie zasłużyli normalni mieszkańcy ale głupota rodzin układy w urzędzie i kasa robi z nich zasłużonych wręcz bohaterów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...