Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
E. napisał:
A co z Edynburgiem, Glasgow? Tez jest bardzo duzo ludzi ze Świdnika i okolic...
czekamy z nadzieja na polaczenie ze Szkocja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swidnik prosi o Amsterdam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosimy o Nowy Jork xD !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosimy o Nowy Jork xD !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosimy bardzo , bardzo CORK IRLANDIA dziękujemy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosimy bardzo , bardzo CORK IRLANDIA dziękujemy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej by było Świdnik<->Birmingham! sam latam 5-6razy w roku tylko muszę do wawy ;/ Świdnik Birmighma był by bardzo dobrym połączeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karr/ nowy jork? airbusem a320. gratuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy i Włochy - jak najbardziej! Ja osobiście preferuję Stuttgart w Niemczech oraz Turyn i ewentualnie Mediolan we Włoszech. Dotychczas latałem zwykle Lufthasną, ale jeśli WizzAir mnie do siebie przekona.... Czemu nie? Dobrze się stało, że ten port powstanie. Szkoda, że inwestycja zakończy się PO Mistrzostwach Europy, a nie PRZED nimi. To stracone pieniądze, które z całą pewnością by były i reklama, której nie da się nadrobić! Szkoda, że ktoś to zaniedbał. Niby pół roku, ale skutki niezwykle wymierne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pit napisał:
Proponuje odwiedzic Szkocje. Nawet to forum jest jakims mikro wskaznikiem. Policz sobie ile osob wymienilo Szkocje a ile miasta wskazane przez Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Edinburghu jest bardzo dużo ludzi ze Świdnika. Kto tu mieszka ten wie! Duzo bym dala za polaczenie z Edkiem albo chociaz Glasgow prestwick. Latanie z malym dzieckiem do Krk i 4h w aucie nie jest fajne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bardzo dobrze ze bedzie inny przewoznik niz ryainair tak jak w podkarpackim rzeszowie nie ma innego przewoznika tylko ten madry ryainair nie wiem po co gotrzymaja tak jak by nie bylo innych przewoznikow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bardzo dobrze ze bedzie inny przewoznik niz ryainair tak jak w podkarpackim rzeszowie nie ma innego przewoznika tylko ten madry ryainair nie wiem po co gotrzymaja tak jak by nie bylo innych przewoznikow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro juz sie licytujemy skad by najlpiej zeby lataly tanie linie lotnicze, to ja by bym za Exeter, nie pohanbie Bristolem, z Londynu takze bym latal, kazda opcja jest dobra, napewno lepsza niz rzeszow i jazda po polskich "autostradach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja z hameryki do gdzie mam ladowac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietajcie o Boloni we Włoszech. Tam pracuje połowa naszego regionu.Teraz musimy latać do Krakowa Warszawy albo korzystać z pks lub busów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak do niemiec do pami€tajcie do stuttgardu , bo do chiwili obecnej to nie ma bezposredniego polaczenia do polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałoby się również połączenia do Malmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
A Szkocja -- EDINBURGH pól lubelszczyzny tu jest .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Stuttgart-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...