Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dokąd polecimy ze Świdnika? Czekamy na propozycje

Utworzony przez natalia, 28 listopada 2011 r. o 09:13 Powrót do artykułu
Szwecja - Malmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik - Barcelona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik Malmo Szwecja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik- Sandefjord
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałoby się połączenie Świndnik - Bruksela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie, Interesuje mnie bardzo Port Lotniczy w Swidniku, poniewaz mieszkam na sale we Wloszech i mam nadzieje, ze wizzair podpisze umowe o wspolpracy z PLL. Wiem, ze w polnocnych Wloszech znajduje sie pokazna liczba Polakow pochodzacych z wlasnie z Lubelszczyzny. Pozdrawiam serdecznie Edyta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frankfurt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
loty krajowe przede wszystkim, cena podobna jak w przypadku PKP a ilość czasu o wiele mniejsza: Szczecin, Gdańsk, Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice i dzięki temu całą Polskę mamy w zasięgu ręki w bardzo krótkim czasie. Co do zagranicy oprócz wymienionych wcześniej dołożyłbym jeszcze rumuńską Constantę czy bułgarską Varnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frankfurt, Sztokholm/Gotheborg, Londyn, Dublin, Rzym, Paryż, Wiedeń, Lwów, Tel Aviv. latem Praga, Budapeszt, Split, Varna oraz popularne miejsca turystyczne Morza Śródziemnego w Egipcie, Turcji, Grecji, Hiszpanii. Z Polskich Gdańsk i Szczecin, głownie w sezonie letnim bo inne trasy pewnie nie beda mialy powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPONUJĘ MADRYT - MALAGA (Hiszpania)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym latać ze Świdnika do Malagi i stolic europejskich- zwłaszcza do Madrytu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Londyn, Dusseldorf, Frankfurt, Mediolan, Amsterdam, Paryz - sam czesto tam latam i wydaje mi sie, ze bylyby to popularne kierunki rowniez dla innych. a poza tym, przydaloby sie polaczenie ze Sztokholmem, Kijowem, Praga i moze np. Wiedniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę latać z Lublina do = Sudan, Angola, Burundi, Demokratyczna Republika Konga, Czad, Wybrzeże Kości Słoniowej, Liberia, Somalia, Zimbabwe Dziękuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RZYM, Monachium, Wieden, Frankfurt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście Swidnik Malme (Szwecja)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwecja Malmo, Berlin schonefeld, Islandia Keflavik, Warszawa Okęcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cardiff, Cardiff i jeszcze raz Cardiff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze by było gdyby było połączenie Świdnik Malme (Szwecja)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Londyn, Szwecja, Malmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mairo napisał:
Ja chcę latać z Lublina do = Sudan, Angola, Burundi, Demokratyczna Republika Konga, Czad, Wybrzeże Kości Słoniowej, Liberia, Somalia, Zimbabwe Dziękuje.
I jeszcze : Bhutan, Dżibuti, Mozambik, Kiribati, Rwanda, Suazi, Timor Wschodni, Togo oraz Górski Karabach i obowiązkowo Somaliland.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...