Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to po prostu masakra...... czy ludzie już naprawdę nie mają wyobraźni??? LUDZIE ZWOLNIJCIE!!! TO SIĘ OPŁACA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra to byla jakbys to widziala, ja niestety mialem tego pecha i widzialem ten wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyciecie przydrożnych drzew powoduje efekt zatracania poczucia prędkości , cała Polska dostała przysłowiowego pi............er...........dol..............ca na punkcie wycinania drzew , tna wszyscy gdzie popadnie , gdzie są dendrolodzy , miłosnicy przyrody a wreszcie zdrowy rozsadek , zabetonujmy wszystko a bedzie pieknie , przestrzennie nic nie zasłoni horyzontu i okien sasiada i tak trzymac rodacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyglądało to strasznie porozrzucane części auta po całej szosie niech spoczywa w spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trasa Piaski - Chełm to ostatnio jedno wielkie cięcie drzew, nie wiem po co ale faktycznie, chyba niektórym dodaje wolności. Nie widziałem, jechałem objazdem ale z tego co słyszałem i czytam tutaj nie wyglądało to ciekawie. Amen, ku przestrodze innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nie do końca macie rację z tymi drzewami. Po pierwsze - są to najczęściej bardzo mocno przesuszone topole - przy mocniejszych podmuchach wiatru mamy dość duże ryzyko, że spadająca gałąź spadnie na przejeżdżające auto lub zablokuje drogę. Kwestia numer dwa - wiecie co się dzieje z samochodem, który przy 90km/h wpada na takie drzewo? Siostra najechała na coś leżącego na asfalcie na trasie do Włodawy i przebiła dwie lewe opony. Odruchowo nacisnęła hamulec i poszła "w pole" przy okazji trafiając po drodze drzewo o średnicy pnia może 10cm (nie mówimy tutaj o drzewach kilkudziestoletnich, gdzie grubość pnia to pół metra). Prędkość z którą jechała to było raptem 80km/h. Jaki był efekt końcowy - samochód do kasacji, drzewo okorowane, wyrwane razem z korzeniami. Na szczęście wszystkim 5 osobom jadącym samochodem nic groźnego się nie stało. Dalej jesteście za tym, żeby te "suchmylce" rosły nadal przy drogach?? Obsadzić jakimś żywopłotem - będzie i zielono i bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wypadek nie wyglądał ciekawie. Z samochodu osobowego nie zostało nic, jego części porozrzucane były na kilkanaście metrów. Ale najgorsze było to, że na ulicy leżał kawałek mózgu kierowcy który zginął, a oboko samochodu wielka plama krwi. Wielka rozbryznięta plama krwi znajdowała się również na nadkolu tira. Widok nieciekawy...:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIASKI-CHEM------DROGA SAMOBÓJCÓW niemal codziennie jakiś wypadek,dugie odcinki proste i ZERO kontroli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wyciecie przydrożnych drzew powoduje efekt zatracania poczucia prędkości , cała Polska dostała przysłowiowego pi............er...........dol..............ca na punkcie wycinania drzew , tna wszyscy gdzie popadnie , gdzie są dendrolodzy , miłosnicy przyrody a wreszcie zdrowy rozsadek , zabetonujmy wszystko a bedzie pieknie , przestrzennie nic nie zasłoni horyzontu i okien sasiada i tak trzymac rodacy
Jak wytną wszystkie drzewa,to gdzie będą włazić pseudoekolodzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...