Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzieci czekały pół dnia na sprawny autokar

Utworzony przez beti, 9 lipca 2008 r. o 00:42 Powrót do artykułu
Świetnie !!!!!!!!!!!! Na tą kolonię pojechała moja siotra Kasia W.Szczęśliwej podróż i oby nic się nię wydażyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę lat temu byłem pracownikiem firmy art-tour z Rzeszowa i jedyne co mogę powiedzieć to bardzo nie profesjonalna firma nie polecam jej i mam bardzo złe wspomnienia ze współpracy może już czas aby zakończyć Świdnicką współpracę z biurem z Rzeszowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Pawlik ma krótką pamięć! Czyż zapomniał już jak w ubiegłym roku, w lipcu dzieci jechały do Grecjii? Wówczas organizatorem było łódzkie biuro SZAWEL-TRAVEL a Włóczykij (tak jak Te Włochy) "współorganizował". Autokar przyjechał " w ostatniej chwili", niesprawny; był również na stacji diagnostycznej a dzieci czekały ponad cztery godziny. W ramach "wynagrodzenia" tego dzieciom, jak mówi właściciel Włóczykija zafundowano im równie atrakcyjną podróż powrotną. Po przekroczeniu granicy autokar pojechał "najkrótszą" drogą do Lublina-przez KRAKÓW. W Krakowie potrącił rowerzystkę i dzieci się cieszyły, bo goniła ich policja. W czasie gdy kierowca sladał zeznania, dzieci wysadzili gdzieś w jakiejś knajpie gdzie już nic nie było do jedzenia-była noc i tak spały na stołach czekając na powrót pana kierowcy. Do Lublina dzieci dotarły o godz. 6 rano dnia następnego a miały być o 19 dnia poprzedniego. My zaś, rodzice z niepokojem czekaliśmy i odbieraliśmy od dzieci kolejne informacje "jak planu z filmu grozy" ale niestety była to rzeczywistość. Na szczęście pobyt w Grecji był bardzo udany i dzieci były bardzo zadowolone. Jeśli ktoś mógłby poradzić w jaki sposób rodzic może się domagać od biura podróży, w którym zapisywał dziecko na obóz o dszkodowania lub innej formy zadośćuczynienia to bardzo proszę o instrukcje. Mój e-mail grazyna.40@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze dzieci również jechaly na ten obóz do Włoch. Czekaliśmy na parkingu pod PZM-otem w Lublinie na autokar, który jak mówił dyr. biura Włóczykij jedzie z Łęcznej, zabiera dzieci w Świdniku a następnie nasze w lublinie. Rodzice w Świdniku chociaż wiedzieli "co jest grane?" a my? Dochodziły do nas jakieś lapidarne wiadomości ale konkretów nie znaliśmy. Czekaliśmy nie wiedząc jak długo jeszcze. Dziękujemy Wam, rodzice ze Świdnika za to, że dopilnowaliście bezpieczeństwa dzieci. A swojądrogą, jeśli to prawda, że autokar wiózł dzieci z Łęcznej-to kto go stamtąd wypuścił w takim stanie, skoro dopiero w Świdniku zauważono jego niesprawność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te kolonie robią się w dalszym ciągu nieciekawe.. nasze dzieci zostały zakwaterowane w innym hotelu niż był podany w broszurze... Ciekawe co będzie dalej, jak zareaguje przedstawiciel włóczykija...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze dzieci mieszkają nie w tym hotelu co trzeba, gdzie są bardzo kiepskie warunki... piętrowe łózka mały balkonik prysznic w ścianie.. rodzice dzieci odzywajcie się nie zostawmy tak tego i nie pozwólmy by nasze dzieci wypoczywały w takich warunkach, tak znacznie różniących się od tych opisanych w ofercie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy rodzice wiedzą jak ich słodkie, ukochane pociechy niszczą autokary ? PS: A ciekawe co by było jakby policja skontrolowała stan rodziców i ich pojazdów. Ciekawe czy by było tak kolorowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nikt nie zapytam nawet o autobus ktory ukradli i ktory juz sie pewnei nie znajdzie. Wiem ze ludzie sa wazniejsi, ale autokar wart ponad 200 tys. to jest nic??? podrozujacy i tak zawsze beda mieli zapewniona pomoc, kazdy sie martwi tylko o nich a nikt nie wspolczuje wlascicielowi skradzionego autokaru, ktory w ciagu 2 godzin zorganizowal sprawny tranport i kierowcow na wyjazd i podstawil autokar na miejsce tego niesprawnego? a teraz taka nagroda go czeka ze mu go ukradli i nikt nawet nie zapyta co teraz???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robercik napisał:
A nikt nie zapytam nawet o autobus ktory ukradli i ktory juz sie pewnei nie znajdzie. Wiem ze ludzie sa wazniejsi, ale autokar wart ponad 200 tys. to jest nic??? podrozujacy i tak zawsze beda mieli zapewniona pomoc, kazdy sie martwi tylko o nich a nikt nie wspolczuje wlascicielowi skradzionego autokaru, ktory w ciagu 2 godzin zorganizowal sprawny tranport i kierowcow na wyjazd i podstawil autokar na miejsce tego niesprawnego? a teraz taka nagroda go czeka ze mu go ukradli i nikt nawet nie zapyta co teraz???????????
Najpierw zorientuj się w sprawie czy to o ten sam autokar chodzi - a potem pisz, ok? Bo bzdury wypisujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...