Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziki komis w środku miasta

Utworzony przez aaa, 21 lipca 2008 r. o 08:28 Powrót do artykułu
Wystarczy nasłać kilka razy urząd celny i skarbowy, sprawdzić, czy auta mają opłaconą akcyzę itp i po problemie. US załatwi każdego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nawet moherowym beretom zaczyna przeszkadzac,prawidłowo zaparkowany samochód na parkingu.Naprawde ludziom sie chyba nudzi i szukaja na siłę banalnych problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zajmijcie się wrakami wrośniętymi w asfalt na parkinganch i ulicach. Na szybie samochodu mogę przykleić co chcę, kartkę z ceną albo gołą babę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten readny Osina to niech się puknie w glowę. Na parkingu stoją też samochody mieszkańców pobliskich domów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wydaje sie błahą sprawą ale fakt jest taki że od poniedziałku do piątku nie mogę zaparkować pod miejscem pracy bo jest tam urządzony komis, ostatnio musiałem zaparkować pod urzędem miasta bo 15 miejsc parkingowych to aukcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bec napisał:
To wydaje sie błahą sprawą ale fakt jest taki że od poniedziałku do piątku nie mogę zaparkować pod miejscem pracy bo jest tam urządzony komis, ostatnio musiałem zaparkować pod urzędem miasta bo 15 miejsc parkingowych to aukcje.
NA PIESZOTĘ IDŹ DO PRACY TO ZDROWSZY BEDZIESZ, d*** CI TAK NIE UROŚNIE A W DRODZE POWROTNEJ ZROBISZ ŻONIE ZAKUPY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesadzacie... mijam ten parking kilka razy dziennie i zapewniam ze miejsca do zaparkowania są! i nie jedno ani dwa! w sumie to nawet zdaza sie tak ze nigdzie dookola nie ma gdzie zostawic samochodu a tam jest! i takich parkingów to chcialoby sie wiecej! A giełda? i co Wam to przeszkadza? ze ktoś sobie zarobi? zal d*** sciska? Egoisci! Szukacie dziury w całym! i szukacie tematu bo juz nie macie sie do czego przyczepic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to tak ciężko stanąć 50m dalej i przejść parę kroków... najgorsze że autem nie da się wjechać do środka urzędu... Reklama dźwignią handlu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na piechotę możesz sobie chodzić sam/a jak Ci się podoba, ja nie zamierzam 20 km iść do pracy pieszo, fakt miejsca jest od groma po godzinie 17 ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widze w tym "komisie" nic złego. mieszkam niedaleko i bardzo czesto tamtedy przechodze. zawsze jest nawet kilkanascie miejsc parkingowych pod warunkiem ze kierowcy parkuja swoje samochody zgodnie z liniami a nie zajmuja 2 lub 3 miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIESZY napisał:
NA PIESZOTĘ IDŹ DO PRACY TO ZDROWSZY BEDZIESZ, d*** CI TAK NIE UROŚNIE A W DRODZE POWROTNEJ ZROBISZ ŻONIE ZAKUPY !!!
zgadzam sie z twoja wypowiedzia sam dojerzdzam rowerem do pracy i jest ok samochodem sporadycznie jak musze bo niestety w tym miescie nie da sie zarobic uczciwie chyba ze sie kradnie to sie ma !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parking jest całkowicie zablokowany przez cwaniaczków handlarzy samochodami. Chcąc załatwić sprawę w Starostwie Powiatowym nie można zaparkować samochodem. Właściciel parkingu tj. Urząd Miejski powinien postawić znak drogowy zakaz parkowania w godz. 22 - 6, wzorem supermarketów. Zakaz parkowania w godzinach nocnych spowoduje że cwaniaczkom nie będzie się codziennie chciało przestawiać samochodów, a parking będzie służył do załatwienia spraw w urzędzie a nie jako darmowy autokomis. Czekam na szybką realizację pomysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może im porysować karoserie??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym proponował "zatrudnić" 7-10 latków do przypilnowania samochodów. Wtedy właściciele "komisu" szybko by swoje autka z parkingu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...