Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gang Olsena w Świdniku. Uciekał i rozbił głowę na parapecie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2018 r. o 12:02 Powrót do artykułu
Hamburg i wszystko jasne:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na parapecie czy o parapet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce miało na parapecie, a uderzył o parapet. I ci amatorzy myśleli że zrobią to bezkarnie. Niebezpieczni idioci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniejsza o to ,że za jego najlepszą opiekę muszą zapłacić osoby pracujące nie mając żadnych konfliktów z prawem,gdyż ta osoba jest niewypłacalna na składki zdrowotne.Dużo zdrowia i szybkiego powrotu do niego NIE życzę.Tak mu dopomóż BUKKK.Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie jest jasne zobacz co masz wpisane w metryce urodzenia śmieciu zero danych bo wysypiska się nie wpisuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kryminału na p*dalaskie zabawy. Z innymi pedalami utrzymywanymi za nasze podatki. Ftu scierwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledzy napadli na kolege w sumie jak by mi tak wtargnęli do domu po czym przy ucieczce jeden doznałby urazu jak tutaj to ja bym go zakatował i wywiózł do lasu :D Nie no należało mu się a że nie chciał oddac no to skonczył jak skonczył....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie jest mój komentarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla czego nie ma adresu w artykule oraz inicjałów sprawców oraz osoby poszkodowanej? Od znajomych wiem czego ten artykuł dotyczy ale oficjalnie wydaje mi się że takie żeczy w każdym artykule powinny być zaznaczone tym bardziej że tych dwuch złodzieji mało chłopaka nie zabili wykorzystując to że jest osobą niepełnosprawną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to weszli tam z myślą chłopaka okraść bo nie mieli za co ćpać i chlać tym bardziej że jeden z nich to alkoholik a drugi narkoman.Podeszli go udawając kolegów żeby tylko dowiedzieć się czy ma jakieś pieniądze odłożone.W dodatku te pieniądze co mu zabrali to miał odłożone na lekki,odzież bo idzie zima oraz leczenie złamanego kręgosłupa. Dzięki Bogu że zdołał się obronić. Tylu ludziom umiał pomóc i tak dranie wykorzystują czyjeś dobre serce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,Państwa mimo tragedii jakiej się stała to czytając co po nie które komentarze to chce mi się śmiać.Tak się składa że osoby poszkodowanej jestem sąsiadem i bardzo dobrze znam chłopaka i jego sytuację zdrowotną oraz rodzinną. Nie zapominajmy że z ludźmi których się choduje pod dachem jest podobnie jak ze zwierzętami - żeby Zabić i wziąć odszkodowanie za czyjąś Śmierć nawet do 500.000zł w zależności na jaką kwotę się kogoś ubezpieczy. Dziwne oczywiście prawda - chłopak śpi a Dziadek który udostępnia niepełnosprawnemu dach nad głową sprawców wpuszcza i wypuszcza. Dziwne oczywiście jest to - że na podwórku czasem stoi 5 samochodów bo przyjedzie jego Brat,Ojciec,Macocha,Wójek itp. a niepełnosprawny chłopak mósi na rehabilitacje jechać autobusem bo każdy mósi wypić herbatkę nie mając na inwalidę czasu. Dziwne oczywiście jest to że niepełnosprawnego chłopaka Brat który zarbia prawie 10tys.pln mc dowiaduje się o zajściu dopiero po 5 dniach gdzie zewszystkim utrzymuje kontakt przez internet. Jesteście śmiszni... Chłopakowi powinni płacić dożywotnie odszkodowanie i to najbliższa rodzina. Nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kim mowa? temu co wyrżną łbem w parapet tak mu życzysz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za Cioty żeby śpiącego inwalide tłuc taboretem po całym ciele. Tfu zbyraczałe gnidy w pierdlu powinni im dawać suchy chleb dla konia i pozwalać pić wodę tylko z kibla (max). Za takie zachowanie nagwintują im odbyty jak się patrzy. Oby nigdy już z tamtąd nie wyszli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co od znajomych słyszałam jeżeli chodzi o Pana D.S to już kilkukrotnie prubowano go zabić raz twierdzono że jest zabogaty drugim razem że będzie zabogaty. Wilokrotnie zazdroszczono mu ścieżki rozwoju że ma do tego stworzone warunki psując mu między innymi opinię publiczną oczerniając go na różne sposoby.  Przykro patrzeć ale to prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie powiem ani też nie napiszę bo będzie mu za dobrze-róbcie to samo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za komentarze. Prowadzenie dyskusji samemu ze sobą z różnych kont to już poważnie zaawansowana choroba. Człowieku idź się leczyć gdzieś na oddziale zamkniętym najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury wyssane z palca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość komentarzy pisze jedna osoba ...bo robi takie same błedy w pisowni..aż biją po oczach ;) nie jest możliwe żeby tylu matołów zebrało się na jednym forum :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że ktoś oprócz mnie też to w końcu zauważył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Aga : Widzę że faktycznie lubisz pisać sama ze sobą - Ha.ha.ha Tylko tyle że na twoją chorobę jeszcze leku napewno nie wynaleziono... Mam nadzieję że pomkonsultacji z Psychiatrą - Psychiatra nie zgłupieje po rozmowie z tobą... Przestań ćpać trutkę dla szczórów i zkoncentruj się lepiej na swojej głupocie i prostocie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...