Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gimnazjaliści drugiej kategorii

Utworzony przez Maciej, 8 grudnia 2007 r. o 12:05 Powrót do artykułu
Kiedyś u mnie było podobnie ! W podstawówce były klasy od A do G. Ja byłem w F. Postanowiono, że F i G zostaną zlikwidowane, a dzieci z tych klas przeniesione po trochu do klas A - E. A że miałem za sobą 4 lata, to kolejne 4 musiałbym spędzić w gronie nowych kolegów i koleżanek. A dla dziecka z 4 klasy SP taka zmiana to odłączenie od kolegów i koleżanek których znał od 4 lat ! Jestem przeciwko takim przenosinom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a damianek strus powinien byc juz conajmniej w szkole sreniej a nie jest nawet w 3 gimnazjum bo jak by byl to mamusia stusiowa by sie tak nie denerwowala i nie byla tak oburzona ze jej synek bedzie musia pojsc do innej szkoly gdzie to nie on bedzie przesladowal slabszych tylko jego beda gnebic i wkladac mu glowe do kibla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
B. dobry pomysł. Wreszcie władze gminy/miasta będą mały w miarę porządną siedzibę a nie blaszak rodem z NRD. Może znajdzie się też kąt dla starostwa. Wreszcie "do powiatu" nie będzie wchodziło się od d... strony jak nie przymierzając do wychodka.No i z terenu za szkołą wyniosą się zgraje drących mordy, śmiecących młodocianych wandali o aparycji opryszków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie jestem ZA. Odizolować degeneratów. Składam wniosek o wywiezienie ich gdzieś za granicę najlepiej do rosji. Tam nie będą robili tego co im się podoba. 2 ka jest spoko ale nie mozna normalnie pracować z takimi psycholami. Zróbcie z nimi coś !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za ,podpisuje się obiema rękami pod tym pomysłem.Dlaczego moje dziecko,które chce się uczyć i zachowuje się poprawnie ma być za to szykanowane przez tych rówieśników(deb***i) .Wymyśla się jakieś choroby typu HDHD itp.To nie zadna choroba to jest po prostu normalne draństwo!!!!!Rodzice z tymi psycholami po prostu sobie nie radzą ,zwalają to na szkołę, albo wiozą do psychiatry, żeby ich leczył!!! Draństwa i wulgaryzmu szkoła czy lekarz nie wyleczy.Tak jest odizolować ich od normalnych uczniów, niech się gnębią między sobą barany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PCEZ nauczycie się życia !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** DO WSZYSTKICH KTÓRZY SĄ ZA WYje***IEM MNIE I KOLEGI ZE SZKOŁYY POWIEM W PROST h** WAM W d*** je***E LAMUSY NIKOGO NIE GNĘBIMY I JAK NIE WIECIE O CO CHODZI TO ZAMKNIJCIE SWOJE MORDY je***E SZCZURY... I CHYBA WAS WYWIOZĄ DO ROSJII I WSADZĄ GŁOWY W WASZE ku*** KIBLE PARÓWY je***E.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASZ ku*** PROBLEM TO PRZYJDZ I POWIEDZ A NIE pier***ISZ BZDÓRY........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla leszczy drań dobry chłopak dla swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HWamWD sPOŁECZNIAKI je***e. pI***OLICIE COŚ A SAMI GÓ**O WIECIE... KIM WY JESTESCIE??... NIC O TYM NIE WIECIE!! .....SAMI SWOI POZDROWIENIA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Tomek~ napisał:
W PCEZ nauczycie się życia !!
kto ich nauczy tam życia ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...