Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Puławach albo w Poniatowej? Przecież to bez sensu. Powinni grać w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto Świdnik 45 tys z możliwością rozbudową ponieważ z Lublina uciekaja na obrzeza a oni robiąstadionik na 2800 kibicówe a dlaczego nie na 5 tys widzów lub 4.999 widzów ,panowie zróbcie 1x a dobrze to miasteczka po 15 tys budują na 3 tys widzów.Dla burmistrza Jeksona to Marakana ?????????te 2.8tys widzów.Panowie decydęci Świdnik się rozrbudowuje a zatem dlaczego taki KNOT MAŁY.???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy do Krasnegostawu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jebnijcie na 40 tys jak w lublinie będzie co utrzymywać, Lepiej zbudować mniejszy ( jak w Łęcznej) i zeby był uzywany niż molocha i dopłacać do niego. ile ludzi przychodzi na mecze 3 ligi tylko wierni kibice. a o tym zeby budować duży stadion to krzyczą ci ci nigdy na meczu nie byli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion dla 11 frajerow i bandy lysoni na trybunach ... A co z basenem ? no co? panie Sobon?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a basen dla brudnej Kasi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaska napisał:
Stadion dla 11 frajerow i bandy lysoni na trybunach ... A co z basenem ? no co? panie Sobon? [/quote] [quote name='kaska' timestamp='1336762449' post='629437'] Stadion dla 11 frajerow i bandy lysoni na trybunach ... A co z basenem ? no co? panie Sobon?
sobun tu sobun tam, sobun sobun sobun, nierub nierub nierub i jekson truteń, chyba jeden na drugiego coś ma bo tak się ''kochają'', one obydwa nie wiedza co to sport nawet...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Kasiu.Jestem kibicem Avii.Nie mam lysego lba,jestem tolerancyjny i nie czuje sie deb***em.Obrazajac nas tak i wrzucajac wszystkich kibiców..jakichkolwiek..do jednej beczki czynisz zle.Ja np. nie obrazam Ciebie jak Ty mnie.Nie interesuje Cie futbol i wszystko co z nim zwiazane,ok. ja to szanuje tak jak szanuje drugiego czlowieka ale prosze Cie o uzywanie nieco innego jezyka.Dziekuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie "czlowiek" prosze nie pisac bzdetow. Prawdziwych kibicow pilki w Swidniku jest pewnie kilkudziesieciu, reszta to cholota wzywajaca do rozprawienia sie z zydami itp. O imprezach masowych na nowej plycie boiska mozna zapomniec ... Pilkarzyny pokroju naszej 3 ligi moga kopac nawet na kartoflisku ... Dla mlodziezy mamy caly zestwa orlikow .. notabene zupelnie nie wykorzystanych (z wyjatkiem piatki ...).. Wiec, po co nam ten stadion? Wszyscy mieszkancy zaplaca za zabawe kiluset gamoni ... To prawdziwy dramat nieudacznictwa wladzy ... Dlatego ponawiam pytanie .. Gdzie jest basen panie Sobon? no gdzie? Pozdrawiam ludzi mlodych, mojego pokolenia ... Kiedys zrobimy porzadek w tym miescie i tego moze byc pan pewny ... panie czlowiek .. czuwaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozprawienia się z żydami? serio? zanim coś napiszesz przejdź się na stadion i sprawdź czy tak faktycznie jest a jeśli nie to za przeproszeniem zamknij już buzie bo nie lubie powielania stereotypów przez ludzi, którzy nawet na meczach nie bywają a do napisania o nich mają zazwyczaj bardzo dużo. O stadion starało się bardzo wielu ludzi przez kilka lat i dziękni tym ludziom ta ruina będzie już niedługo jakoś wygądać i służyć wielu mieszkańcom naszego miasta i przede wszystkim młodzieży. Basen jestem jak najbardziej za żeby powstał jak najszybciej ale może trzeba coś w tym celu robić a nie krzyczeć na forum internetowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parking dla mieszkancow. To jakies kpiny. Podoba mi sie haslo: Sobon! Gdzie jest basen? to powinno byc haslo wyborcze dla tych nieudacznikow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...