Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak zaparkować za darmo na lubelskim lotnisku? Musisz przyjechać tym samochodem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 stycznia 2019 r. o 18:55 Powrót do artykułu
Dla przypomnienia. To lotnisko przynosi kilkadziesiąt milonów złotych strat rocznie. Nie pobieranie od prywatnej firmy opłat za parkowanie pogłębia tą stratę. To siè nazywa niegospodarność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to lotnisko to czyjś prywatny biznes że może sobie robić promocje dla innego prywatnego biznesu ? Pan Panek może parkować za darmo a Pan Kowalski musi zapłacić chociaż też płaci podatki z których to lotnisko jest utrzymywane. Jakoś trudno to zrozumieć ale wydaje mi się że będę musiał komuś oddać mój egzemplarz Konstytucji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te samochody są plagą na parkingach pod blokami w Lublinie. Nie wiem czy to sposób na omijanie kosztów dla firmy. Na parkingu mojego bloku na Kalinowszczyźnie od 16.01 przez chyba 2 doby parkowały 3 takie auta na tych samych miejscach - czyli były nie ruszane przez te 2 dni. Trudno uwierzyć że aż 3 mieszkańców bloku je wypożyczyło w tym samym czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ad "Te samochody są plagą na parkingach pod blokami w Lublinie(...) Trudno uwierzyć że aż 3 mieszkańców bloku je wypożyczyło" ...tam przyjeżdżają pomodlić się na starym cmentarzu na wzgórzu -zagraniczni przybysze w kapeluszach to dla nich te samochody, to nie mieszkańcy zostawiają tam te pojazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś powinien im wytoczyć sprawę za dyskryminowanie. Lotnisko nie jest prywatne, tylko państwowe więc każdego powinny obowiązywać te same zasady. Chyba, że ktoś za to wziął pod stołem...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać PANEK ma dobre znajomości bo ciągle sie o nim tu słyszy no i największy taki KTOŚ w Lublinie skąd on się wziął ? W tym roku nie jeden pałac postawi Pancio....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jeden też samochodów odbije bo przecież za głupią stłuczkę trzeba zapłacić 80000 zł. Z ubezpieczenia panek weźmie  z 80 000 i 2 Toyoty się zwracają. Sam bym się taką Toyota przejechał tylko czy za 80000 się to opłaca, taniej już taksówką albo mpk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...