Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie pianki poliuretanowe polecacie ?

Utworzony przez Bartek, 11 kwietnia 2019 r. o 10:57
Jakie pianki poliuretanowe oceniacie najwyżej pod względem szybkości aplikacji? Zależy mi na tym, aby za długo lub w ogóle nie czekać na aplikację kolejnej warstwy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natrysk bardzo szybki amerykańskiej pianki QuadFoam 500, sporo o niej czytałem przed aplikacją. Nie musiałem czekać na zastyganie warstw, czy podobne kwestie. Warstwa na warstwę szła i tyle. Zero strat czasu, więc przy ograniczonych terminach to bardzo polecam. Panowie ogarniają i wiedzą, co robią. A no i co jeszcze. Aplikacja poszła w minusowych temperaturach. Jedyny kontakt na amerykańską piankę QuadFoam 500 ***s://doskonalaizolacja.pl . I nie wierz, że inni wykonawcy się posługują „amerykańskimi piankami PUR, bo to nieprawda”. To jest jedyny potwierdzony podmiot. Sami natrysku nie wykonują, tylko komponent otrzymujesz, ale doradzą wykonawców zaprzyjaźnionych bez problemu. A to już coś, bo nie musisz się bujać z miejsca na miejsce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...