Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kacper walczy. Zostało kilka dni do końca zbiórki, potrzebny każdy grosz!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 maja 2019 r. o 19:05 Powrót do artykułu
jak można dawać za darmo 500 plus dla zdrowych a chorzy żebrzą na leczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byle by było na rakiety i samoloty obywtel w razie czego sam się uleczy albo niech inni dadza ludzie a ja się pytam gdzie jest państwo slużba zdrowia gdzie idą pięniądze ze składek państwo prawa i sprawiedliwosći kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kacper trzymaj się! Wierzę, że Ci się uda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego obywatel UE musi płacić a imigranci maja wszystko za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następna POkraka w akcji. 500+ to darmo. Wszak są kryteria dochodowe i każdy czy chory czy zdrowy jak spełnia kryteria to 500+ otrzymuje. ZaPOmniał jak Jaruzele dawali swoim strumplom po 1750 zł/m-c rodzinnego na jak piszecie od 2015 r na "BACHORY" a nam nie glinie i zupakom PRL płacił po 72 zł/m-c na nasze bachory. Różnica ca 25 x więcej. Wcześniej mośki piszą, że Lublin da na in vitro a walczy o aborcje. Nie ma to jak nasi i POkraczna propaganda. A co robią z zebranymi funduszami nasi dobroduszki: Jurcio i Ta co zamiata nogami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następna POkraka w akcji. 500+ to darmo. Wszak są kryteria dochodowe i każdy czy chory czy zdrowy jak spełnia kryteria to 500+ otrzymuje. ZaPOmniał jak Jaruzele dawali swoim strumplom po 1750 zł/m-c rodzinnego na jak piszecie od 2015 r na "BACHORY" a nam nie glinie i zupakom PRL płacił po 72 zł/m-c na nasze bachory. Różnica ca 25 x więcej. Wcześniej mośki piszą, że Lublin da na in vitro a walczy o aborcje.  Nie ma to jak nasi i POkraczna propaganda. A co robią z zebranymi funduszami nasi dobroduszki: Jurcio i Ta co zamiata nogami?
 Ja np nie naleze do zadnej opcji a tym bardziej do PiS gdzie ty taki katolik a jesteś przeciwny przeznaczania 500 plus przez rząd na leczenie chorych, ty tak samo jak ci księża pedofile po Bożemu i aby tobie bylo dobrze, tak ciebie wiara chrzescijanska uczy, na krzywdzie innych chcesz żyć budować swoje życie, no wlasnie Boze gdzie Ty jesteś dlaczego z takimi egoistami nie zrobisz porządku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie piszecie adresu tej fundacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrówka Kacper::))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie takie: dziś wpłacę jakiegoś pieniążka ale ....co się stanie z zebraną sumą jeżeli nie uda się do końca maja zebrać całości bo podobno zbiórka do końca maja a potem szansa przepada co w związku z tym czy ten chory chłopak zostanie bez możliwości leczenia ?? Załóżmy że zbranie nie wiem 2000zł co wtedy ktoś wie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też wpłaciłam. Uda się!!! Trzymam kciuki za zdrowie chłopca. Na ten moment brakuje już tylko ok. 1.400 zł :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, mam pytanie czy te komentarze dotyczące polityki itp muszą być umieszczone. Nie lepiej życzyć Kacprowi zdrwia i dodawać otuchy jego rodzicom i rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...