Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
trzymaj się chłopie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że to okropne, ale chłopak nie ma i tak szans na całkowite wyzdrowienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest okropne ze Panstwo pozostawia obywateli bez pomocy...... nikt nie powinien sie martwic o leczenie czy w Polsce czy za granica..... kasa powinna byc i tyle!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że to okropne, ale chłopak nie ma i tak szans na całkowite wyzdrowienie.
 Nie masz racji. Szanse na całkowite wyzdrowienie są, tylko niestety niewielkie. Niemniej trzeba je wykorzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że to okropne, ale chłopak nie ma i tak szans na całkowite wyzdrowienie.
Nie masz racji. Szanse na całkowite wyzdrowienie są, tylko niestety niewielkie. Niemniej trzeba je wykorzystać.
 Obyście obydwaj za te słowa umierali w wielkim cierpieniu. Jak można młodej osobie coś takiego napisać. Całkowicie zdrowych ludzi to w naszym kraju takich nie ma, bo każdy ma jakąś chorobę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj do nas do klasy przyszły dwie dziewczyny i ogłosiły zbiórkę ale to przecież niemożliwe jak rok temu w naszej szkole były o nim plakaty A teraz znów ten biedny człowiek to musi przechodzić jakby ktoś nie wiedział to ja chodzę z nim do szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Kacper jest w Lublinie, czy w innym mieście w szpitalu dziecięcym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...