Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydat lewicy? Zdecyduje sondaż

Utworzony przez Pan Od Liceum, 24 września 2010 r. o 11:37 Powrót do artykułu
Kuba, trzymamy kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co czerwoni wystawiają swojego kandydata? żeby znowu się zbłażnił wynik osin 0,0001% GATULACJE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to trzymaj !!!tylko abyś się nieposrał z przejęcia!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie radny Krzysztof Kruczek to bezsensowna opcja już startował i zajął ostatnie miejsce, a dwóch pozostałych panów to myślę, że któryś z nich wygra z obecym burmistrzem.... nic nie mam do obecnego burmistrza ale kogoś nowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie mam do obecnego burmistrza ale potrzebujemy kogoś nowego... taki mały błąd pod koniec zrobiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co pamiętam to radny Krzysztof Kruczek startował już 2 razy na burmistrza więc nie stworzy realnego zagrożenia dla obecnego burmistrza....ale pan Osina lub Wilk mają szanse.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...