Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kara finansowa dla WSK PZL Świdnik. Musi zapłacić 322 tys. zł

Utworzony przez pracownik pzl, 23 grudnia 2014 r. o 15:51 Powrót do artykułu
A dzisiaj z Nawkomem całe kierownictwo obchodzi się, jak z jajkiem... Wychowali pijawkę na własnej skorze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ktoś może mnie zmusić, komu mam sprzedawać swoje produkty? Nawet jeśli potencjalny kontrahent postępował wobec mnie nieuczciwie? Paranoja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak Panie "Gocs" jak masz cos w ofercie na sprzedaz to musisz sprzedac. Jak by byli madrzy to by dali cene zaporowa, a tak zachowali sie jak rozwydrzony bachor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Licencję na produkcję śmigłowców Mi-2 nabyło Państwo Polskie (PRL) od Związku Radzieckiego. Dlatego też zakłady PZL Świdnik, nawet po prywatyzacji nie mogą do woli dysponować w kwesti m.in. części do tych śmigłowców. Podobnie jest z Orange - mimo że to prywatny operator, to nie może blokować dostępu (na zasadzi bo "nie") do swoich światłowodów, ponieważ zostały one położone za państwowe pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakąś ofertę powinni przedstawić, z dobrze skalkulowanymi cenami. Wtedy Navcom jeśli przedstawił do przetargu ceny poniżej kosztów musiałby sam się bujać z tym zleceniem :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...