Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klonowa nie będzie tylko przejazdowa

Utworzony przez Tomas, 26 grudnia 2010 r. o 11:12 Powrót do artykułu
gfkk20 napisał:
Witam. Ja bym tylko zrobił poządek z parkującym białym citroenem bałwanem, który notorycznie łamie tam przepisy jakby nie mógł zaparkować u siebie na posesji ( ale mam nadzieję, że ktoś go w końcu przerysuje ) oraz z następnym bezmuzgiem z ciemnego JEEPA, który to parkuje 2 tonowym autem na po całości na chodniku z kostki dewastując go i blokując całkowicie przejście ( chodnik nie zniesie długo takiego ciążaru ). Ale niech weźmie sobie to do serca, że za każdym razem go fotografuję jak tam stoi i nie omieszkam skontrolować stan chodnika na wiosnę a wtedy przekona sie ile kosztuje naprawa, i nie odpuszczę.
poządek,bezmuzgiem Zamiast fotografią zajmij się ortografią kmiocie!!!! Samochód blokuje ci przejście??? A metrowe zwały śniegu i lodu na chodniku pewnie nie przeszkadzają??? Po drugiej stronie ulicy masz odśnieżony chodnik. Ale stare UB-eckie przyzwyczajenia nie pozwalają na logiczne myślenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gfkk20 napisał:
Witam. Ja bym tylko zrobił poządek z parkującym białym citroenem bałwanem, który notorycznie łamie tam przepisy jakby nie mógł zaparkować u siebie na posesji ( ale mam nadzieję, że ktoś go w końcu przerysuje ) oraz z następnym bezmuzgiem z ciemnego JEEPA, który to parkuje 2 tonowym autem na po całości na chodniku z kostki dewastując go i blokując całkowicie przejście ( chodnik nie zniesie długo takiego ciążaru ). Ale niech weźmie sobie to do serca, że za każdym razem go fotografuję jak tam stoi i nie omieszkam skontrolować stan chodnika na wiosnę a wtedy przekona sie ile kosztuje naprawa, i nie odpuszczę.
Pewnie potem zamykasz się w swoim malutkim mieszkanku i onanizujesz się patrząc na fotki burasie zawistny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, przecież nie chodzi tu o zawiść tylko o nieprzestrzeganie przepisów i niszczenie mienia. Wybudowano nam ładną drogę po to by było nią można normalnie się poruszać, nie po to by jeden z drugim natychmiast porozwalał chodnik parkując swój samochód lub blokował jeden pas jezdni, która i tak nie jest zbyt szeroka. Skoro ma swoją działkę niech parkuje na niej, miejsca ma dość. Skoro nie wolno tam parkować to nie parkujmy i już, bez wyjątków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
Ludzie, przecież nie chodzi tu o zawiść tylko o nieprzestrzeganie przepisów i niszczenie mienia. Wybudowano nam ładną drogę po to by było nią można normalnie się poruszać, nie po to by jeden z drugim natychmiast porozwalał chodnik parkując swój samochód lub blokował jeden pas jezdni, która i tak nie jest zbyt szeroka. Skoro ma swoją działkę niech parkuje na niej, miejsca ma dość. Skoro nie wolno tam parkować to nie parkujmy i już, bez wyjątków.
Miała powstac szeroka ładna al. solidarności a powstała wąska wśród gestej zabudowy domów jednorodzinnych ulica w której próbuje się upchnąc ruch kilku tysięcy samochodów dziennie. cóż podobno dla wygody rodziny jednego z radnych który nie miał jak dojeżdżać do domu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może spojrzeć na sprawę nie tylko z punktu widzenia kierowców? Codziennie pokonuję Klonową prowadząc wózek z dzieckiem do przedszkola. I faktycznie to co wyprawiają kierowcy woła o pomstę do nieba. Nie spotkałam jeszcze nikogo, kto zwolniłby na znaku 30. Sama też prowadzę więc potrafię ocenić prędkość jadącego samochodu. Jest przekraczana 2, 3-krotnie. I to w zimowych warunkach kiedy jezdnia jest oblodzona i śliska. Chodnik odśnieżony jest tylko przy posesjach( brawo mieszkańcy). Tam gdzie należy do miasta jest kompletnie bezużyteczny. A wejście z wózkiem na jezdnię to rosyjska ruletka. Progi zwalniające , czy zaparkowane wzdłuż drogi samochody skutecznie ograniczyłyby zapędy niepełnosprawnych umysłowo "mistrzów kierownicy". Żenująca jest wypowiedź policji o bezpiecznej drodze. Pewnie nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Kilka razy widziałam radiowozy poruszające się Klonową i co najmniej 2-krotnie większą prędkością niż dozwolona. Wszyscy czekają na pierwszą tragedię, a wtedy jak zwykle winni się nie znajdą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "matki".Ja wiem,że kobiety mają problemy z określeniem wielkości,proszę nie pisać bzdur.Trzykrotnie większa szybkość czyli około 90km/godz.Nawet brak śniegu nie bardzo pozwoliłby rozwinąć taką szybkość.Czy ta pani"matka" interweniowała w Straży Miejskiej o nieodśnieżonych chodnikach,przecież z wózkiem winno się chodzić chodnikiem nie jezdnią.Dodam,że rownież jeżdżę autem robiąc mieięcznie kilka tysięcy km i na temat szykości mógłbym z chęcią podyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że tych dwóch panów od citroena i jeepa czarnego prawda w oczy kole, więc już się ortografii czepiają. Od dawna ich obserwowałem przejeżdżając ulica i prawda jest tak ze maja kupę miejsca na swoich posesjach i obok, ale wygląda na to że są bardzo wygodniccy i wolą sobie nie niszczyć swojego podwórka tylko państwowe.Chamstwo i drobnomieszczaństwo - niech przynajmniej stąd wiedzą co o nich myślimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bimp napisał:
Widzę że tych dwóch panów od citroena i jeepa czarnego prawda w oczy kole, więc już się ortografii czepiają. Od dawna ich obserwowałem przejeżdżając ulica i prawda jest tak ze maja kupę miejsca na swoich posesjach i obok, ale wygląda na to że są bardzo wygodniccy i wolą sobie nie niszczyć swojego podwórka tylko państwowe.Chamstwo i drobnomieszczaństwo - niech przynajmniej stąd wiedzą co o nich myślimy.
Oprócz analfabetyzmu cierpisz na daltonizm malutki zawistniku. Jeep jest zielony. A gdyby rozmiary posesji pozwalały na zaparkowanie wszystkich moich samochodów, z pewnością bym je postawił za płotem aby nie kuły cię w oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
Oprócz analfabetyzmu cierpisz na daltonizm malutki zawistniku. Jeep jest zielony. A gdyby rozmiary posesji pozwalały na zaparkowanie wszystkich moich samochodów, z pewnością bym je postawił za płotem aby nie kuły cię w oczy.
Kłuły nie kuły. Przyganiał kocioł garnkowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest wyjście z sytuacji tel 997 lub 986 gdy tylko zobaczymy jak mistrzowie z tych dwóch pojazdów złamali zakaz. Szanowny panie z Jeepa nie interesuje mnie ile ma pan samochodów, dla mnie może pan kupić kombajn zbożowy, tylko niech pan go nie parkuje na chodniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwoń, Dzwoń tylko się przedstaw żeby było wiadomo kto nadużywa telefony alarmowe, -gdy człowiek naprawdę będzie potrzebował pomocy policji ale taki ktoś jak ty będzie go blokować bo nie może znieśc że ktoś ma a ty nie!!!!! widać zazdrość kole w koczy!!!jeżeli ci mieszkańcy parkują to pewnie mogą Zachęcam jak nie zadzwonisz to sie nie przekonasz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Dzwoń, Dzwoń tylko się przedstaw żeby było wiadomo kto nadużywa telefony alarmowe, -gdy człowiek naprawdę będzie potrzebował pomocy policji ale taki ktoś jak ty będzie go blokować bo nie może znieśc że ktoś ma a ty nie!!!!! widać zazdrość kole w koczy!!!jeżeli ci mieszkańcy parkują to pewnie mogą Zachęcam jak nie zadzwonisz to sie nie przekonasz!!!
Niech ma ale dlczego musi niszczyć wspólny chodnik??? Teraz już dwa tam parkuje, Jeepa i Volvo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...