Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Dokładnie!mi tez sie zalil ze macocha zle mowi o jego mamie a on bardzo ja kochal i nie raz mowił ze co jak co ale nie nawidzi jak sie obraza jego matke!jego przyrodnia siostra na naszej klasie napisała mu w profilu morderca-sama jest niezłym ziolkiem i sama wie najlepiej jaka miała matke ale mogła tego nie pisac!gdyby bylo w domu kolorowo nie wyprowadzałaby sie ale teraz najlepiej napisać morderca
wyprowadziła się bo zaszła w ciąże.. i poznała swoją miłosc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt tu nie kwestionuje tego ze musi poniesc odpowiedzialnosc jezeli popelnil zarzucany mu czyn (chociaz nadal mam nadzieje ze to nie on to zrobil.) Istnieja okolicznosci lagodzace ktore sad byc moze wezmie pod uwage. Wspolczuje mu bo wiem co przezyl i domyslam sie co moze teraz czuc. Ale nie wyobrazam sobie jak mozna zabic tak czlowieka i skazac swoje przybrane rodzenstwo na takie samo straszne i smutne dziecinstwo. . To Heniek zniszczyl mu psychike i doprowadzil go do takiego stanu, miedzy innymi pozwalajac na to by ta kobieta pseudo matka obrazala jego mame. Mam nadzieje ze sumienie juz nigdy nie da mu spokoju. Los bywa przewrotny niedawno ta sama siostra usmiercila Szymona, piszac wlasnie na naszej klasie o naglej jego smierci i o pogrzebie..... Chore zarty, chore relacje, chory sposob na rozwiazywanie problemow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Los jaki spotkał panią Dorotę powinien stanowić ostrzeżenie dla wszystkich głupich babsztyli, które zadają się z damskimi bokserami wierząc, że fakt bicia (lub zabicia) byłej żony (lub partnerki) to tylko i wyłącznie jej wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='przyjaciel' date='22.12.2009, 20:01:03' post='209878'] wyprowadziła się bo zaszła w ciąże.. i poznała swoją miłosc!!! ta:) mojej kolezance groziła tez ze ja zabije była pijana a utrzymac jej nie mozna było kto wie do czego mogło dojsc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chore i zarazem przykre ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezeli ktos zna jego pseudo siostre to wie jaka ona jest.....cos z mamusi ma-byc podłym i wrednym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie zasłużyła.. Jessika jest wybuchowa.. ale to tylko słowa.. dziewczyna sie zmieniła i to na lepsze..!! ale o czym wogolw mowa..:/ wchodzicie z butami w czyjeś życie! dajcie juz sobie spokoj.. Nie oczerniajcie ich!! nie znając sytuacji!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak Pan nie wie tez prosze nie komentowac!głupszego powodu jaki wymyslila nie widziałam ale dorze malo wazne....znam patologie tej rodziny i swoje wiem ale niestety to juz nic nie naprawi ani nie zmieni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
Bronisz go pajacu ???[/quote] [quote name='~Anonim~' post='209466' date='21.12.2009, 23:08:00']To,że nikt mu nie podawał ręki i Pani D zwyzywala jego Matkę to nie znaczy ,że musiał tak postąpić jak postąpił. Dozywocie dla Obydwu !
po co udzielac sie na forum zeby zjechac ludzi? pajacow poszukaj wsrod znajomych a nie na forum skoro tak potrzebujesz kogos zwyzywac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dajcie już spokój, przestańcie na forum publicznym roztrząsać sprawy tej rodziny. to jest koszmarna zbrodnia i nic nie jest w stanie tego zmienić, ale pomyślcie o dzieciach, które niestety ale to wszystko czytają. Dajcie im w spokoju opłakiwać matkę, którą straciły. Niech sąd roztrzyga o winie i karze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna sprawa... Jeśli moge wyrazić swoje zdanie to i tak uważam że zrobił to tatuś... syn miał przecież mniej do stracenia... czysta kartoteka a ojczulek miał sie czego bać... mały szantaż i młody wszystko łyknał ;/ Chociaz swoją drogą nawet jakby sie stary przyznał to i tak mu g*** zrobią. Ci co pamietają czasy PIKa wiedzą że to była jedna wielka mafia, pod PIK przyjeżdżał Pruszków samochodami... stary miał kase, przede wszystkim kase! do tego znajomości w Prokuraturze ( a raczej znajomego Prokuratora) i sie wylizał... został "ukarany" po najniższej linii oporu której i teraz nawet nie będzie... Dziwie sie że do tej pory historią pana K. nie zaineteresował się ktoś wyżej - naprawde niezawisły! A Szymona szkoda... pamiętam jego mamę i jego z bratem jak bylio mali... bawiliśmy sie razem. Tatuś zmarnował mu całe 20 letnie życie, resztę którego spędzie za kratkami... Swoją drogą jak można mieć zdrową psychike żyjąc ze świadomością że ojciec zabił Ci mame... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak samo jak osoba wyżej nie wierzę, że zrobił to Szymon.. szkoda chlopaka.. troszkę się pogubił w tym wszystkim, nie miał wsparcia od najbliższych i że tak to wszystko się potoczyło.. myślę, że ciężko będzie poznać prawdę na temat tego wydarzenia, ale licze na to, że to Heniek dostanie dożywocie a Szymon szanse na powrót do normalnego ( na tyle na ile się da) życia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez tak uwazam !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze przestance robic z tego temat do dyskusji. Nie wypowiadajcie sie na podstawie tego co uslyszeliscie w barze czy na ulicy bo niestety ale juz krazy 150 wersji. A teraz pytam gdzie byliscie wczesniej? Tam juz sie zle dzialo 6 lat temu to i tak cud ze nie bylo tragedii wczesniej. Szkoda ze nikt nie zareagowal wczesniej ja akurat nie moglem/am bo jestem rowiesnikiem/rowiesniczka Jessici i Szymka to powiem ze bylem bezradny. Szkoda chlopaka bo cale zycie juz ma zmarnowane. Jedno jest pewne podobny los czeka Bolka tylko szkoda mi jego i w ogole tych dzieci bo podobnie jak Heniek Szymonowi tak teraz Szymon im zabral dziecinstwo i zakorzenil poklady agresji. Doroto spoczywaj w pokoju tez nie bylas swieta ale kazdego szkoda. A tak nawiasem to nie tylko wina Doroty jak to niedawno sie slyszalem lecz to wina calej trojki w ktorej panem domu byl alkohol. Ludzie wyciagnijcie konsekwencje z tej tragedii zanim bedzie za pozno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zabij ojciec tylko syn!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Szymek to ojciec na 100 % tak jak zabił matke szymona teraz zrobił to samo z Panią Dorotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem/am tych ludzi i wiem ze z Heńkiem było coś nie tak i napewno to planował tylko nie rozumiem po co syna w to wciagną (nastawiał Szymona przeciwko Dorocie).A synuś młody i głupi dał się wrobić w gierki tatusia(wpajał mu że nie ma jaj,żeby pokazał jaki jest mocny że co mu będzie jakaś baba dyktować warunki).Przecież mogli się rozstać jak normalni ludzie,bo tak się robi!!!Ale Heniek nie mógł przeboleć że Dorota była silną kobietą i dała by sobie rade bez tego alkoholika(i to ją zgubiło że pozwoliła znowu zamieszkać mu w domu jak po odwyku udawał ideał)I mam nadzieje że wyjdą teraz wszystkie brudy Heńka,jaki był naprawde dla Doroty.Poniżał,ubliżał i znęcał się psychicznie nad Dorotą przy dzieciach.Jak mu tak żle było to mógł się sam powiesić a nie odbierać następną MATKĘ dzieciom.HENIEK BYŁ I BĘDZIE DAMSKIM BOKSEREM BO TYLKO NA TYLE BYŁO GO STAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie wiecie co tam się dokładnie stało w tamtą noc to się nie wypowiadajcie... I to prawda że Szymek zabił, a tatuś chciał zatuszować wszystko ale Mu się nie udało bo Dorota wypadła na klatke i krzyczała.... No a później znaleźli ja sąsiedzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mmm~ napisał:
Skoro nie wiecie co tam się dokładnie stało w tamtą noc to się nie wypowiadajcie... I to prawda że Szymek zabił, a tatuś chciał zatuszować wszystko ale Mu się nie udało bo Dorota wypadła na klatke i krzyczała.... No a później znaleźli ja sąsiedzi....
nikt nie wie o co poszła ta awantura ,która doprowadziła do tragedji.Ale Jasio (ich syn 6 letni)to widział i słyszał to może opowie kiedyś bo stał na schodach jak to wszystko sie wydarzyło.A widze że pier....sz ty głupoty jakbyś tam był(a) na miejscu podczas tego zajscia.I dla twojej świadomości to Dorota uciekała a nie wypadła na klatke i została na klatce złapana od tyłu i poderżnięto jej gardło bo bronicie tego kon...na Szymusia to dlaczego zrobił to z zaskoczenia,bo co nie miał cienias odwagi prosto w oczy tego zrobić ? i jeszcze jedno był świadomy tego co robi bo potem mówił że co ja zrobiłem teraz siedzieć będe to co to tez stwierdzi ktoś że on taki biedny był i nieszczęśliwy to może specjalnie grał na pokaz bo napewno to było takie samo ku....ie nasienie co Heniek.I dobrze niech dożywotke dostanie to chociaż w przyszłości uchroni to jakołś kobiete biedną z którą by się związał i pewnie zrobił by to samo co jego matce tatuś bo niestety to są już geny i to zepsute strasznie.A jak tak mu było żle w tym domu to mógł się wyprowadzic do ciotki a nie planować morderstwo bo sam się chwalił jak pracował (kurom głowy odżynał)ze perfekcyjnie umie gargło poderżnąć i był dumny z tego Ha więc powiem tak cieszcie się że go tu nie ma że posiedzi pare lat a wy juz zapomnicie o nim i wtedy będziecie bardziej bezpieczni bo nie są na wolności tacy ludzie potrzebni mniej zła by było jakby była KARA ŚMIERCI i młodzi patologiczni ludzie by w końcu musieli pomyśleć zanim by kogoś skrzywdzili bo siłe pokazuja ludzie słabi psychicznie żeby zastraszyc otoczenie żeby ktoś się nie dowiedział jaki jest słabiutki i to wtedy porażka by była dla nichBO JUŻ WIADOMO ŻE PEKA GÓWNIAŻ bo błaga o przebaczenie tylko wy ziomale jego huja wiecie bo on wam tego nie powie bo chce pokazac jaki jest Kozak tylko że kozak to h** nie GRZYB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...