Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kol. Trawniki: Złamał kręgosłup na motocyklu crossowym

Utworzony przez łukasz, 28 marca 2011 r. o 11:52 Powrót do artykułu
zdrowiej Tomciu będzie dobrze !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomciu wracaj do zdrowia będzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
nie wiecie jak było na prawdę i co się stało więc jak możecie to komentować jesteście beznadziejni i zadufani w sobie jeb.... was !!! on jest w porządku !!! dla wszystkich którzy myślą inaczej
oświeć nas i powiedz jak było naprawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stań pod latarnią to cię oświeci!!! Dla mnie jesteście tępi puści i płytcy takie rzeczy wypisywać jesteście nie normalni i nie rozumiecie jaka tragedia go spotkała umiecie tylko osądzać nie znając faktów i głupio drwić! dla was to jest zabawa a dla nas nie!!! jebać was nie będziemy się wami przejmować i pomorzem mu jak tylko umiemy a wy lepiej się zastanówcie czy i was to kiedyś nie spotka? to z mil chęcią i ja się wtedy pośmieje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów więc święty nie jest a gdyby wylatując z drogi wjechał w jakieś dziecko wracające ze szkoły. Życzę mu powrotu do zdrowia ale nie chciałbym napotkać takiego mistrza na swojej drodze. Dla tych co go bronią to pewnie dobry kolega, pewnie inaczej by gadali gdyby "uszkodził" im brat, siostrę lub dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
Stań pod latarnią to cię oświeci!!! Dla mnie jesteście tępi puści i płytcy takie rzeczy wypisywać jesteście nie normalni i nie rozumiecie jaka tragedia go spotkała umiecie tylko osądzać nie znając faktów i głupio drwić! dla was to jest zabawa a dla nas nie!!! jebać was nie będziemy się wami przejmować i pomorzem mu jak tylko umiemy a wy lepiej się zastanówcie czy i was to kiedyś nie spotka? to z mil chęcią i ja się wtedy pośmieje!!!!
Magdo, nikt się z niego nie śmieje na przykład ja podziwiam tylko jego głupotę i brak wyobraźni. Niech szybko wraca do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
Ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów więc święty nie jest a gdyby wylatując z drogi wjechał w jakieś dziecko wracające ze szkoły. Życzę mu powrotu do zdrowia ale nie chciałbym napotkać takiego mistrza na swojej drodze. Dla tych co go bronią to pewnie dobry kolega, pewnie inaczej by gadali gdyby "uszkodził" im brat, siostrę lub dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale po co to beznadziejne gdybanie nic takiego się nie stało a wszyscy sobie nim mordę wycierają ludzie popełniają blendy a ty skoro uważasz się za takiego idealnego to i tak się w końcu przejdziesz i nie życzę ci takich komentarzy od cwaniaków co wyżej srają niż dupę mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie niepiszcie głupot niejestem jego obrońcą tylko pomyślcie co by się stało gdyby to ktoś z Twojej rodziny miał taki wypadek czy byłbyś taki mądry??jest wina jego zgadzam się dlaczego jednak jest jeszcze krzyżowany przez wasze słowa czy niema w was chciaż troche skruchy??jestem strażakiem jeżdże do takich zdażeń niejest to miłe,ale czemu dobijacie jeszcze jego i bliskich z resztą każdy ma własne sumienie i rozum powinien wiedzieć o czym pisze pozdrawiam a Ty kolego walcz i zdobywaj siłe.pozdrawiam wszystkich którzy w niego wierzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Magdo! Nikt nie jest idealny. A to beznadziejne gdybanie to jest właśnie wyobrażnia, szkoda że niektórzy kierowcy mają jej zbyt mało. Życzę mu zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie są jak hieny cmentarne...czekają tylko aby kogoś obsmarować,osądzić,wydać wyrok...ile to w ludziach zajadłości,co wam to daje że innych oceniacie??? stajecie się we własnych oczach lepsi czy jak...pamiętajcie,że wam też może się zdarzyć błąd,którego możecie żałować i jak się będziecie czuć jak o was będą tak pisać??? zastanów się jeden z drugim...on już za swój błąd zapłacił i po co to komentować;[
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nie obchodzą wszyscy!!! chyba nie dokładnie przeczytałeś wszystkie komentarze? połowa z tych ludzi powinna odwiedzić psychiatrę!!! bo im się w głowach pojebało i zabawiają się w sędziego lub co gorsze w boga i widać że ich wyobraźnia nie sięga nigdzie dalej niż za czubek własnego nosa łatwo jest kogoś osądzać ale najpierw zanim to zrobią powinni spojrzeć w lustro!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mial sadowy zakaz to powinien siedziec w domu a jakby wjechal w ludzi lub inny pojazd to byscie go nie bronili Dla mnie to potencjalny zabojca a wy nie powinniscie go bronic Z WYROKAMI SADU SIE NIE DYSKUTUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ch*** ci w dupę policyjna ku***!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he cygan popieram w 100% i nie liczy się co oni piszą! Teraz liczy się Tomcio i jego zdrowie a ich to jebać bo z takimi inaczej się nie da:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***ni*jcie sie wszyscy w łeb, cygan dobrze mówi, jakim kur*wa sposobem barany jeb*ane, miał wjechać w dziecko wracające ze szkoły w niedziele o godzinie 18 ?! , chu*j wam w du*pe nygusy żebyście sie połamali albo żeby wam ręce i nogi poupier*dalało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cygan napisał:
ch*** ci w dupę policyjna ku***!!!!!!! [/quote]
magda napisał:
he he cygan popieram w 100% i nie liczy się co oni piszą! Teraz liczy się Tomcio i jego zdrowie a ich to jebać bo z takimi inaczej się nie da:)
[quote name='PeLe' timestamp='1302873152' post='465376'] pier***ni*jcie sie wszyscy w łeb, cygan dobrze mówi, jakim kur*wa sposobem barany jeb*ane, miał wjechać w dziecko wracające ze szkoły w niedziele o godzinie 18 ?! , chu*j wam w du*pe nygusy żebyście sie połamali albo żeby wam ręce i nogi poupier*dalało.
Trawnicka kultura Kto ich zrobił i po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Trawnicka kultura Kto ich zrobił i po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie po co Cie zrobili, tez sie zastanawiam !? Jakby Twój kumpel miał wypadek też byś ku***ał. Zawsze musi się trafić osoba, która chyba pomyliła stronki, wejdź sobie na czat internetowy i tam sobie pogadaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że kultura u crossowców jest na poziomie kultury dresów z bmw .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...