Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejny etap inwestycji w Porcie Lotniczym Lublin

Utworzony przez bena, 20 grudnia 2007 r. o 20:21 Powrót do artykułu
Wszystko fajnie. A co z tymi, którzy kupili działkę obok lasu, wybudowali dom, a teraz się okazuje, że lotnisko będą mieli za płotem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny przekręt z lasem.....wczoraj widziałem w tV jak w Ameryce goscie łapią susły do specjalnego odkurzacza ktorego koszt to ok 30000tys i moze zlapac kilka tysięcy dziennie a więc kalkulując za ok 50 000 mozna sie pozbyć susłów.......w tydzień Ale w polsce to nie dziala trzeba wyciąc 150 ha lasow wysiedlic okolicznych ludzi i wżiąśc kasę i w nogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..150tys na nieruchomość! kto im sprzeda za takie pieniądze? gumowy młotek i popukać się w łepetynę....wy dziennikarze to tez jestescie ciekawi..smiech w zywe oczy a wy nic...kiedy w koncu zabierzecie sie za ten przekręt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z funduszy Uni Europejskiej nie da się "wyciagnąć" troche Euro na ten port lotniczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto Ci powiedział, że nieruchomość nieruchomości równa, od kiedy nieruchomość zabudowana i niezabudowana to taka sama wartość. Pomyśl zanim coś napiszesz i policzysz. Są tam też działki 1 ha i ro rolne. Jak by mi chcieli zapłacić 150 tyś co mam 7ha, sprzedaam za pół ceny za każdy hektar. Chcesz zrobić interes, zgłoś się hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...