Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kradzież dwóch banerów z nagimi mężczyznami. Policja prowadzi dochodzenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 kwietnia 2019 r. o 20:37 Powrót do artykułu
Pisiorki oddajcie gołych panów.. Patrząc na "urodę" posłanek z PIS rozumiem, że taki plakat to nie lada kąsek ale już bez jajec..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu ukradł. Baner się spodobał i pożyczył. Oby go nie poplamił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...poszukiwania rozpocznijcie w piwniczce u Sobonia lub Brzoski. Oni uwielbiają takie klimaty! Być może zapragnęli mieć chłopaków na własność. Jest również sposobność przypodobania się sfilcowanemu prezesowi zapraszając go na "prywatną" sesję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taki był edukacyjno -tolerancyjny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zaprotestować jako Polak i obywatel tego kraju. Wystawianie gołych facetów na widok publiczny łamie moje prawo do swobodnego spacerowania i łamie mój wizerunek jako heterosexsualisty oraz burzy mój światopogląd. Jestem terryzowany takimi obrzydlistwami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby jakiś lewak nad łóżkiem sobie powiesił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko portfel chudnie w święta, a zbliża się majówka. Jeśli masz plany, a nie masz środków, weź pożyczkę przez internet. Pierwsza pożyczka do 3 000 zł, bez prowizji. Teraz na spłatę masz nawet 61 dni ***s://link.do/DnzTL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem kto ukradł! Radny Brzózka zajumał. Powiesił sobie w sypialni i będzie się zaspokajał. On tam w prasie trąbił że jest zadowolony z tych banerów, więc jest numerem jeden na liście podejżanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedały ukradły tylko oni się w takich rzeczach lubują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zaprotestować przeciwko wystawianiu tak obrzydliwych bilboardów na terenie miejskim! Ta kontrakcja godzi w poczucie estetyki i dobrego smaku każdego mieszkańca. Stanowcze NIE dla niszczenia miejskiej estetyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się że zabraklo ci inteligencji aby ocenić cel pokazywania tego banera.Bo ani nie chodziło o edukację a tym bardziej o tolerancję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej prawak który nie chce ujawnić swoich skłonnosci i publicznie jest najwiekszym wrogiem LGBT żeby nikt nawet nie pomyślał że jest z tych kochajacych inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś pedał zrobi sobie dwie dziurki i będzie atakował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś pedał zrobi sobie dwie dziurki i będzie atakował
 Cicho bo mu przerwiesz robotę i bedzie zły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że ktos zdjął te banery poniewaz zostaly tak umieszczone że zasłaniały kierowcom jadącym od strony helikoptera przejscie dla pieszych gdzie jest tez przejazd dla rowerów i stwarzały zagrożenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym się rożni lgbt od księdza w sukience? Niczym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wojnie Świdnik powstał jako nowoczesne miasto, rozwijające na Lubelszczyźnie postęp i nowoczesność. Dzisiaj, w 30 lat po transformacji, w wyniku wielkich przemian (niestety w pewnej części również negatywnych) staje się zaściankiem regionu. Wielka to strata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałem dwie lesby i byly to najbardziej wredne i obrzydliwe kreatury jakie spotkalem w zyciu; homo to ludzie wulgarni, agresywni (oczywiscie tylko wtedy kiedy maja "plecy" bo to smierdzace tchorze) z sianem we lbach; tylko udaja takich pokojowych i tolerancujnych bo to czesc manipulacji jaka funduja spoleczenstwom zachodonim a ciemnota sie na te tanie chwyty nabiera a pozniej g...o ma juz do powiedzenia bo homo i feminazistki maja ogromne wplywy wszedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym się rożni lgbt od księdza w sukience? Niczym
 Jaj niczym ?? czyżbyś nie dostał snikersa po wszystkim ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zboczeniec to zboczeniec. I nic nigdy tego nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...