Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Potrafisz coś więcej wydukać, czy się zaciąłeś na amen? A swoją drogą to jest naprawdę ciekawe, że umieszczenie dwóch desek na krzyż na czymkolwiek automatycznie uniemożliwia usunięcie tego artefaktu, gdyż "obrazi to uczucia religijne" mgliście pojętej rzeczy katolików. To ja może tak dla sportu umieszczę zbite z dwóch desek krzyże np. na drzwiach frontowych Policji - nie będą mogli ich usunąć, bo przecież obrazi to uczucia religijne. A co tam, pójdę dalej i walnę krzyże na środku kilku ruchliwych skrzyżowań. Niech ktoś je spróbuje usunąć, to będę wrzeszczał wniebogłosy, że obrażają moje uczucia religijne.
Na łbie sobie deski przybij,tylko na sęki uważaj i nie po oczach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na łbie sobie deski przybij,tylko na sęki uważaj i nie po oczach !!!
  Dziękuję za troskę o moje oczy (ale dlaczego nie o "łeb"?). Nie wytłumaczyłeś jednak, dlaczego zbity z dwóch desek krzyż umieszczony na pomniku nabiera raptem mocy religijnej. Jakiś ksiądz go poświęcił i tam umieścił nielegalnie? Wątpię. Prędzej jakiś nawiedzony, świętojebliwy mieszkaniec z okolicy, któremu coś się w nocy przyśniło. Nie rozumiem jedynie postępowania Policji w Świdniku. Naprawdę chcą się dalej tak ośmieszać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy sprawca NIELEGALNEGO UMIESZCZENIA KRZYŻA też jest ustalany? Skoro to nielegalne, to powinien być ustalony i dostać jakiś mandat za oszpecanie pomnika. No ale najpierw trzeba by mieć jaja, co nie świdnicka policjo? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chrystus był Żydem, jego matka Żydówką . jakbyś nie wiedział
To Żydzi wykończyli swojego rękami Rzymian !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Żydzi wykończyli swojego rękami Rzymian !
Żydzi to zagadkowa nacja, Hitler też był żydem. O co w tym wszystkim chodzi ? łeb za mały żeby to wszystko ogarnąć,tak namieszali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założę się o stówę że to ŁOWCA SKÓR powiesił ten krzyż!!!!! A na czatach stały pachołki prezesa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założę się o stówę że to ŁOWCA SKÓR powiesił ten krzyż!!!!! A na czatach stały pachołki prezesa!!!!
Jaki krzyż ? jaka stówa ? jakie czaty ? o czym ty piszesz czerwona,komunistyczna świnio ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki krzyż ? jaka stówa ? jakie czaty ? o czym ty piszesz czerwona,komunistyczna świnio ?
ciśnienie skacze? Powieści krzyż, to uspokaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzakson poprosi i na dzień  3 maja napewno krzyż usuną , aby ponownie powiesić następnego dnia rano .   Stawiam kolejkę piwa jak przegram zakład .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać po chamskiej dyskusji jakie jest poziom społeczeństwa w Świdniku. Moim zdaniem nie powinno być tam krzyża, bo  nie ma żadnego związku z Konstytucją 3 Maja. Nasze władze lubią się obwieszać krzyżami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram tego który to zrobił a wy będziecie teraz dukali kto to a ja wiem kto więc szukajcie a być może znajdziecie powodzenia. Anonim ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...