Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ktoś zna treść tych plakatów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O mało nie doprowadził do paniki w miasteczku Jak w Hrubielowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj jest zdjęcie ogłoszenia: http://www.swidnik.pl/nasze-miasto/item/2150-w-lesie-grasuje-gwa%C5%82ciciel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakies 2 tygodnie temu moja żona spacerowała z wózkiem drogą przy lesie i na wysokości bloków klonowej w lesie widziała jak jakiś palant miał opuszczone do kolan spodnie i bawił się sam ze sobą. Średniego wzrostu szczupły nie widziala twarzy bo stał tyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmm napisał:
jakies 2 tygodnie temu moja żona spacerowała z wózkiem drogą przy lesie i na wysokości bloków klonowej w lesie widziała jak jakiś palant miał opuszczone do kolan spodnie i bawił się sam ze sobą. Średniego wzrostu szczupły nie widziala twarzy bo stał tyłem.
I o co robisz rejwach? Przecież facio ze spuszczonymi do kolan portkam nie będzie nikogo gonił.Wyjdz wieczorkiem za blok i sprawdz na sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmm napisał:
jakies 2 tygodnie temu moja żona spacerowała z wózkiem drogą przy lesie i na wysokości bloków klonowej w lesie widziała jak jakiś palant miał opuszczone do kolan spodnie i bawił się sam ze sobą. Średniego wzrostu szczupły nie widziala twarzy bo stał tyłem. [/quote] [quote name='mmm' timestamp='1341409576' post='645690'] jakies 2 tygodnie temu moja żona spacerowała z wózkiem drogą przy lesie i na wysokości bloków klonowej w lesie widziała jak jakiś palant miał opuszczone do kolan spodnie i bawił się sam ze sobą. Średniego wzrostu szczupły nie widziala twarzy bo stał tyłem.
Jeśli stał tyłem to jak mogła widzieć że się bawił? Twoja żona ma zbyt wybujałą wyobraźnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa to dlatego jak ostatnio tam biegałem to łaziła jakaś stara biebrza koło 50tki i sie patrzyła na mnie... h...do... d...... szukała.... teraz jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odbieram to jako jakiś niesmaczny żart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń napisał:
Odbieram to jako jakiś niesmaczny żart
to nie żart, to sobon nierub kobiety straszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam chodzę i nikt nie gwałci :-((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"omal nie doprowadził do paniki w miasteczku." Bez przesady z tym "miasteczkiem". Miasteczko ma kilka tysięcy mieszkańcow, a Świdnik prawie 45 tysięcy, więc to nie jest miasteczko, tylko całkiem spore miasto. To zdanie zabrzmiało pogardliwie. Poczułam się urażona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat dzisiaj w tym lesie widziałem szczupłego blondyna, który sobie zwyczajnie stał. Ja szedłem jedną ścieżką, a on stał na drugiej. Stał w lesie jakieś 10-15 metrów od tej piaszczystej drogi biegnącej wzdłóż lasu. Więc lepiej wysłać tam patrol tajniaków zamiast gadać, że to żart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmm napisał:
jakies 2 tygodnie temu moja żona spacerowała z wózkiem drogą przy lesie i na wysokości bloków klonowej w lesie widziała jak jakiś palant miał opuszczone do kolan spodnie i bawił się sam ze sobą. Średniego wzrostu szczupły nie widziala twarzy bo stał tyłem.
hahahaha:) może człowiek sie po prostu załatwiał a twojej żonie chleb na myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) : http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555 i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam ! Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magdalena napisał:
"omal nie doprowadził do paniki w miasteczku." Bez przesady z tym "miasteczkiem". Miasteczko ma kilka tysięcy mieszkańcow, a Świdnik prawie 45 tysięcy, więc to nie jest miasteczko, tylko całkiem spore miasto. To zdanie zabrzmiało pogardliwie. Poczułam się urażona!
Nie czuj się urażona, bo zwrot "miasteczko" dotyczył Lublina! W Wolnym Mieście Świdnik nie takie rzeczy, jak byle zbok do paniki nie doprowadzały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze nieźli dziennikarze tu pracują skoro 50tyś miasto nazywają "miasteczko". Więcej faktów niż plotek, więcej wiedzy niż głupoty. Prosimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który to niedowartościowany pismak nazwał Świdnik miasteczkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egon napisał:
Nie czuj się urażona, bo zwrot "miasteczko" dotyczył Lublina! W Wolnym Mieście Świdnik nie takie rzeczy, jak byle zbok do paniki nie doprowadzały!
Propaganda RYŻEGO działa, macie lemingi myśleć i mówić o gwałcicielu a nie o wszelkich POdwyżkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...