Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Budują i badają kierunki lotów

Utworzony przez Wasyl, 16 czerwca 2011 r. o 18:34 Powrót do artykułu
Czy planowane są połączenia krajowe - np.Wrocław,Szczecin,Gdańsk,Katowice ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję ,że bedą połączenia do Holandi i Niemiec znajomy mówił że z Holandii do Polski za przelot zapłacił ok 30€ a przed Świętami Bożego Narodzenia ok 80€ (większy ruch).Takie ceny są bardzo atrakcyjne ,jeśli doda się do tego czas (przelot z Holandii ok 2h)to własny transport lub busem do polski na parę dni nie będzie się opłacać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 1.Co znaczy określenie "przeciętny mieszkaniec"? 2.jak firma SMG/KRC wyliczyła tą średnią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze bedzie przynajmniej jeden lot tygodniowo do szkocji... duzo nas tu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkocja, tak owszem, dużo Was tam, ale i z lotniska w Bristolu wiele osób z Lubelszczyzny lata, i takie połączenie także by było godne uwagi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gizmo napisał:
mam nadzieje ze bedzie przynajmniej jeden lot tygodniowo do szkocji... duzo nas tu...
ŻADNA tania linia lotnicza nie lata na trasie WARSZAWA - EDYNBURG - WARSZAWA. Sądzisz, że nasi włodarze przyciągną do Świdnika jakiegoś taniego przewoźnika, żeby latał na takiej trasie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przezabawni ludzikowie masturbują się problemem czy Edynburg,czy Lizbona,czy Wrocław. Prześmieszne propozycje, rady i sugestie. Zaczekajcię trochę. Właściwie, to tam jest niewiele zrobione natomiast pojawiają się dziwne problemy. Jak na dzień dzisiejszy to waszą dyskusję możecie sobie ...................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adampolek napisał:
Przezabawni ludzikowie masturbują się problemem czy Edynburg,czy Lizbona,czy Wrocław. Prześmieszne propozycje, rady i sugestie. Zaczekajcię trochę. Właściwie, to tam jest niewiele zrobione natomiast pojawiają się dziwne problemy. Jak na dzień dzisiejszy to waszą dyskusję możecie sobie ...................
Nic dodać, nic ująć. Problemem lotniska masturbuja się już od 4 lat. Dzinniczek musi teraz odrobić straty po kilku mniej pozytywnych artykułach. Swoją droga dziwnie wyglądają te prace ziemne, a samo lotnisko staje się niechcianym kukułczym jajem. Jeszcze chwila, a okaze się, że ci co tak bardzo chcieli tego lotniska, wcale go nie chcieli, zostali tylko źle zrozumiani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosimy wziac pod uwage Szkocje, tzn Edynburg lub Glasgow bo liczni mieszkajacy tam ludzie z naszego regionu a takze odwiedzajacy czekaja z nadzieja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy znawcy sprawdzili ilu mieszkańców Lublina i Lubelszczyzny wylatuje z Rzeszowa ( Jasionka)do Birmingham ( UK) ?????? Wiem że bardzo dużo!!!! Nie wystarczy wysondować Warszawkę. Z resztą oni prawdy nie powiedzą bo stracą pasażerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ŻADNA tania linia lotnicza nie lata na trasie WARSZAWA - EDYNBURG - WARSZAWA. Sądzisz, że nasi włodarze przyciągną do Świdnika jakiegoś taniego przewoźnika, żeby latał na takiej trasie ?
do Warszawy nie opłaca się, a do świdnika będzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ŻADNA tania linia lotnicza nie lata na trasie WARSZAWA - EDYNBURG - WARSZAWA. Sądzisz, że nasi włodarze przyciągną do Świdnika jakiegoś taniego przewoźnika, żeby latał na takiej trasie ?
do Warszawy przwoźnikom się nie opłaca, a do Świdnika będzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo bym prosil o uwzglédnienie dwóch miast.Amsterdam i Edynburgh.Dziékujé slicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swidniczanin napisał:
Bardzo bym prosil o uwzglédnienie dwóch miast.Amsterdam i Edynburgh.Dziékujé slicznie
Nazwa tego portu lotniczego powinna brzmieć:Port Lotniczy w Świdniku,a nie Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze bedzie polaczenie manchester -swidnik,albo chociaz liverpool-swidnik!!!!trzymam kciuki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę o lot ze Świdnika do Bristolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAGODA napisał:
Bardzo proszę o lot ze Świdnika do Bristolu
ta prośba to raczej do British Airways powinna być skierowana , bo z tanimi przewoźnikami to pan prezes nie chce rozmawiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam szczera nadzieje, ze bedzie utworzone bezposrednie polaczenie z Bolonia (IT)! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ala napisał:
Mam szczera nadzieje, ze bedzie utworzone bezposrednie polaczenie z Bolonia (IT)! Pozdrawiam
sorry, ale było takie powiedzenie o nadziei ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo prosze o loty do florencji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...