Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Jest decyzja środowiskowa, czy nie?

Utworzony przez Ananas-ban, 27 lipca 2010 r. o 22:02 Powrót do artykułu
a ja się pytam kto za to beknie bo ktoś musi za takie dupne działania... jedni drugim podrzucają kłody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby Husqvarna 2!!! Czyli tak się załatwia sprawy w tym mieście? Puszcza się famę że niby decyzja już jest tak aby wywrzeć presję na GDOŚ??? Chytry pomysł ale pewnie skończy się tak jak w przypadku Husqvarny. Nie każdy lubi jak się nim manipuluje! Panom z PO już dziękujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby być trendy i nie wpisać się na listę moherowych to pewnie głosujecie na tych ludzi którzy później robią was w balona. To nie pierwszy raz,ci z Pędzącego Królika mają to we krwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli że co, były przecieki z GDOŚ? Czy może poseł Palikot wykożystał swoją władzę i kumoterstwo rzeby tę informację uzyskać? Tak czy siak takie postępowanie chyba nie jest zgodne z prawem, a już na pewno bezprawne jest wspieranie jednej ze stron konfliktu przez urzędników państwowych. Coś tu nie gra w tym wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ananas-ban napisał:
a ja się pytam kto za to beknie bo ktoś musi za takie dupne działania... jedni drugim podrzucają kłody...
, Kompromitacja Dzienniku!!!! Najpierw artykuł wieszczący "słońce" i sukces. napisany pod dyktando sms-a pana palikota, czego nawet nie ukrywacie a potem to wszystko nastepnego dnia dementujecie, że nieprawda. Ale o co chodzi???? Ja jestem bardzo za lotniskiem, bo nie chce mi się jezdzić do Warszawy, ale tym razem przesadziliście z tym nakręceniem. Jakie będzie następne dementi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze napisałem, że z otwieraniem szampana po informacji od palikota trzeba się wstrzymać i poczekać na komunikat oficjalny. toż to zwykły kłamca, tak samo jak grabczuk. do rewelacji palikota podchodzić należy z dużą rezerwą, czego przykładem było "ogłoszenie" przez niego decyzji o zainwestowaniu przez husqvarne. zabawne jest to, że dziennikarze nadal mu wierzą i publikują jego bełkot i kłamstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-nnn- napisał:
dobrze napisałem, że z otwieraniem szampana po informacji od palikota trzeba się wstrzymać i poczekać na komunikat oficjalny. toż to zwykły kłamca, tak samo jak grabczuk.do rewelacji palikota podchodzić należy z dużą rezerwą, czego przykładem było "ogłoszenie" przez niego decyzji o zainwestowaniu przez husqvarne.zabawne jest to, że dziennikarze nadal mu wierzą i publikują jego bełkot i kłamstwa
Sukces panom z PO potrzebny od zaraz. Ciagle ogłaszaja same sukcesy, a że potem trzeba troche odszczekac to juz inna bajka. Może to odszczekiwanie nie do wszystkich trafia, a sukces jest sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt napisał:
, Kompromitacja Dzienniku!!!! Najpierw artykuł wieszczący "słońce" i sukces. napisany pod dyktando sms-a pana palikota, czego nawet nie ukrywacie a potem to wszystko nastepnego dnia dementujecie, że nieprawda. Ale o co chodzi???? Ja jestem bardzo za lotniskiem, bo nie chce mi się jezdzić do Warszawy, ale tym razem przesadziliście z tym nakręceniem. Jakie będzie następne dementi?
Informację potwierdził nam nie tylko Palikot - do niego mam ograniczone zaufanie - ale i poseł Żmijan oraz marszałek Grabczuk, nie tylko ustnie, ale i na piśmie. Dodatkowo pod emailem podpisani byli prezes Portu Lotniczego Lublin i wicemarszałek Sobczak. Ponieważ informacja przyszła wieczorem nie było szansy żeby potwierdzić ją jeszcze w Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, a w dodatku rzeczniczka tego urzędu jest na urlopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt napisał:
, Kompromitacja Dzienniku!!!! Najpierw artykuł wieszczący "słońce" i sukces. napisany pod dyktando sms-a pana palikota, czego nawet nie ukrywacie a potem to wszystko nastepnego dnia dementujecie, że nieprawda. Ale o co chodzi???? Ja jestem bardzo za lotniskiem, bo nie chce mi się jezdzić do Warszawy, ale tym razem przesadziliście z tym nakręceniem. Jakie będzie następne dementi?
jeśli uważasz, że ze świdnika polecisz jak z Warszawy , to jesteś gorzej niż naiwny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał Panas napisał:
Informację potwierdził nam nie tylko Palikot - do niego mam ograniczone zaufanie - ale i poseł Żmijan oraz marszałek Grabczuk, nie tylko ustnie, ale i na piśmie. Dodatkowo pod emailem podpisani byli prezes Portu Lotniczego Lublin i wicemarszałek Sobczak. Ponieważ informacja przyszła wieczorem nie było szansy żeby potwierdzić ją jeszcze w Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, a w dodatku rzeczniczka tego urzędu jest na urlopie.
Kto jak kto, ale pan z dziennikarską legitymacją w garści ma pełne możliwości zbadania sprawy "przecieku", "decyzji" a kto wie czy nie jakich "nacisków", które miały miejsce w trakcie Konstytucyjnych, a zawitych terminów. Tylko radzę się śpieszyć, bo zainteresowani zaraz znajdą wśród siebie jakiego kapelana i sprawa trafi pod jurysdykcję służb wojskowych... Przy okazji proponuję przebadać związki wydawców drukujących dla oświaty z wyżej wymienionymi parlamentarzystami w kontekście zniknięcia z ustawy oświatowej zapisu o książkach: "Z ustawy o systemie oświaty po cichu, a za sprawą posłów PO zniknął właśnie przepis gwarantujący, że rodzice nie będą musieli co roku kupować nowych podręczników. Dzięki nowelizacji wydawcy zarobią w tym roku najwięcej od 10 lat, a rodzice zapłacą najwięcej. "Dobro społeczne" pewnie kolejny raz działaniom tej formacji POlitycznej przyświecało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał Panas napisał:
Informację potwierdził nam nie tylko Palikot - do niego mam ograniczone zaufanie - ale i poseł Żmijan oraz marszałek Grabczuk, nie tylko ustnie, ale i na piśmie. Dodatkowo pod emailem podpisani byli prezes Portu Lotniczego Lublin i wicemarszałek Sobczak. Ponieważ informacja przyszła wieczorem nie było szansy żeby potwierdzić ją jeszcze w Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, a w dodatku rzeczniczka tego urzędu jest na urlopie.
Panie Rafale, na litość boską, niech się Pan nie ośmiesza. Takie rewelacje najpierw trzeba było sprawdzić, a później drukować. Myślący człowiek zastanowił by się nad tym, mając informacje z GDOŚ z 22 lipca, przekazane przez rzecznika prasowego, sami o tym pisaliście. Ktoś powiedział i miał 100 % racji, że największe plagi ludzkości to pieniadze, politycy, dziennikarze i religie. Od roku 2007 Pana gazeta nie pokusiła się o sprawdzenie merytoryczne dokumentów, zarówno planistcznych jak i środowiskowych. Wasze artykuły opieraja sie na rozmowach telefonicznych, tu zadzwonicie, tam zadzwonicie i artykuł sklecicie, a ponieważ temat jest drażliwy poczytność gazety dzięki temu wzrasta. Ogędnie rzecz ujmując brak obiektywizmu z Waszej strony w kwestii lotniska jest widoczna gołym okiem, i nie można sie oprzeć wrażeniu sponsorowania artykułów. Tak naprawdę nie macie pojęcia o tym o czym piszecie. Trzy gazety: Wyborcza, Kurier, Dzienik i TVP Lublin wczoraj odtrabiły zwycięstwo, tylko czy ktoś się zastanowił czyje zwycięstwo? Zwycięstwo rozumu na pewno nie, tylko zwycięstwo politykierstwa,kolesiostwa, układzików. Proszę sobie poszpreac Panie Rafale w archiwum TVP, przecież Pan Sobczak wyraźnie powiedział, że czy zgodne z rawem czy niezgodne to lotnisko musi powstać, zabrakło tylko słów" bo ja tak chcę" Dzisiejsza wiadomść powinna być pocieszająca, poniewaz ta lokalizacja jest jedną wielka pomyłką( lokalizacja a nie sam pomysł budowy lotniska), ale szczerze mówiąc ta sytuacja jest przygnębiająca, wkurzająca, ponieważ jasno pokazuje jak kpi się ze wszystkich ludzi. Brak szacunku dla obywateli, tylko tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Panie Rafale, na litość boską, niech się Pan nie ośmiesza. Takie rewelacje najpierw trzeba było sprawdzić, a później drukować. Myślący człowiek zastanowił by się nad tym, mając informacje z GDOŚ z 22 lipca, przekazane przez rzecznika prasowego, sami o tym pisaliście. Ktoś powiedział i miał 100 % racji, że największe plagi ludzkości to pieniadze, politycy, dziennikarze i religie. Od roku 2007 Pana gazeta nie pokusiła się o sprawdzenie merytoryczne dokumentów, zarówno planistcznych jak i środowiskowych. Wasze artykuły opieraja sie na rozmowach telefonicznych, tu zadzwonicie, tam zadzwonicie i artykuł sklecicie, a ponieważ temat jest drażliwy poczytność gazety dzięki temu wzrasta. Ogędnie rzecz ujmując brak obiektywizmu z Waszej strony w kwestii lotniska jest widoczna gołym okiem, i nie można sie oprzeć wrażeniu sponsorowania artykułów. Tak naprawdę nie macie pojęcia o tym o czym piszecie. Trzy gazety: Wyborcza, Kurier, Dzienik i TVP Lublin wczoraj odtrabiły zwycięstwo, tylko czy ktoś się zastanowił czyje zwycięstwo? Zwycięstwo rozumu na pewno nie, tylko zwycięstwo politykierstwa,kolesiostwa, układzików. Proszę sobie poszpreac Panie Rafale w archiwum TVP, przecież Pan Sobczak wyraźnie powiedział, że czy zgodne z rawem czy niezgodne to lotnisko musi powstać, zabrakło tylko słów" bo ja tak chcę" Dzisiejsza wiadomść powinna być pocieszająca, poniewaz ta lokalizacja jest jedną wielka pomyłką( lokalizacja a nie sam pomysł budowy lotniska), ale szczerze mówiąc ta sytuacja jest przygnębiająca, wkurzająca, ponieważ jasno pokazuje jak kpi się ze wszystkich ludzi. Brak szacunku dla obywateli, tylko tyle.
ŚWIĘTA RACJA!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał Panas napisał:
Informację potwierdził nam nie tylko Palikot - do niego mam ograniczone zaufanie - ale i poseł Żmijan oraz marszałek Grabczuk, nie tylko ustnie, ale i na piśmie. Dodatkowo pod emailem podpisani byli prezes Portu Lotniczego Lublin i wicemarszałek Sobczak. Ponieważ informacja przyszła wieczorem nie było szansy żeby potwierdzić ją jeszcze w Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, a w dodatku rzeczniczka tego urzędu jest na urlopie.
TO może niech ci panowie którzy podpisali tego emaila powiedzą teraz na jakiej podstawie go podpisali skoro w warszawie procedury jeszcze trwają więc skąd ta informacja?A swoją drogą to dobry artykuł pokazuje oblicze kilku urzędników i jak ogłupia się zwykłego szarego człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał Panas napisał:
Informację potwierdził nam nie tylko Palikot - do niego mam ograniczone zaufanie - ale i poseł Żmijan oraz marszałek Grabczuk, nie tylko ustnie, ale i na piśmie. Dodatkowo pod emailem podpisani byli prezes Portu Lotniczego Lublin i wicemarszałek Sobczak. Ponieważ informacja przyszła wieczorem nie było szansy żeby potwierdzić ją jeszcze w Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, a w dodatku rzeczniczka tego urzędu jest na urlopie.
nie interesuja mnie pańskie sympatie czy antypatie polityczne. profesjonalny dziennikarz powinien zostawiać je w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyuiy napisał:
TO może niech ci panowie którzy podpisali tego emaila powiedzą teraz na jakiej podstawie go podpisali skoro w warszawie procedury jeszcze trwają więc skąd ta informacja?A swoją drogą to dobry artykuł pokazuje oblicze kilku urzędników i jak ogłupia się zwykłego szarego człowieka
Z mojej wiedzy wyglądało to tak: kierownictwo GDOŚ powiedziało posłom, że protesty są oddalone. Była umowa, że czekają z odtrąbieniem sukcesu, bo jeszcze są formalności proceduralne - nie mają realnego znaczenia, ale są. Jednak politykom trudno było wytrzymać z taką wiedzą i puścili ją w obieg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał Panas napisał:
Z mojej wiedzy wyglądało to tak: kierownictwo GDOŚ powiedziało posłom, że protesty są oddalone. Była umowa, że czekają z odtrąbieniem sukcesu, bo jeszcze są formalności proceduralne - nie mają realnego znaczenia, ale są. Jednak politykom trudno było wytrzymać z taką wiedzą i puścili ją w obieg.
Wieść się po Lublinie i okolicach niesie, że szykują się w sprawie budowy lotniska zbiorowe pozwy dwa, a związane z PLL S.A. Jeden pozew zbiorowy ze strony tych, którzy działalnością "wywłaszczeniową" PLL S.A zostali pokrzywdzeni, a drugi ze strony tych, którzy ponad 10 lat przez PLL są budową lotniska ciągle zwodzeni. Waszą rolą panie i panowie dziennikarze będzie już tylko dopilnowanie, żeby nawet jedna złotówka zasądzonych odszkodowań - z żadnych innych środków jak środki własne osób za to wszystko odpowiedzialnych, nie została wypłacona. Sprawa "środowiskowa" już przechyliła szalę na korzyść pozywających...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PoZew napisał:
Wieść się po Lublinie i okolicach niesie, że szykują się w sprawie budowy lotniska zbiorowe pozwy dwa, a związane z PLL S.A. Jeden pozew zbiorowy ze strony tych, którzy działalnością "wywłaszczeniową" PLL S.A zostali pokrzywdzeni, a drugi ze strony tych, którzy ponad 10 lat przez PLL są budową lotniska ciągle zwodzeni. Waszą rolą panie i panowie dziennikarze będzie już tylko dopilnowanie, żeby nawet jedna złotówka zasądzonych odszkodowań - z żadnych innych środków jak środki własne osób za to wszystko odpowiedzialnych, nie została wypłacona. Sprawa "środowiskowa" już przechyliła szalę na korzyść pozywających...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Standard u Pana Palikota, przykład jak funkcjonuje Pan Palikot, na pomówieniach, domysłach, plotkach i wprowadzaniu ludzi w błąd. Panu Palikotowi tak bardzo potrzeba sukcesu informacyjnego że sam siebie nie kontroluje. Oczywiście najlepiej zgonić na innych, podobnie było z Husqvarna i budową fabryki w lubelskiej podstrefie SE. Ciekawe co następnie zafunduje nam Pan Palikot, człowiek wspierający Lublin i Lubelszczyznę. Brawo !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HALO!! targecik śpisz? NO JUŻ DAJESZ SYNIU .PRZECIEŻ W TYM TEMACIE ZAWSZE MASZ DUŻO DO POWIEDZENIA!!! HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tretre napisał:
HALO!! targecik śpisz? NO JUŻ DAJESZ SYNIU .PRZECIEŻ W TYM TEMACIE ZAWSZE MASZ DUŻO DO POWIEDZENIA!!! HA HA HA
Daj spokój targecik wyżywa się na forum świdnickim. Tam każdego może z błotem zmieszać, a tutaj jeździć po sobie nie dadzą, więc i pola do popisu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...