Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
MINISTER ZGODZIL SIE NA WYCIECIE LASU-WYCIAC NATYCHMIAST MINISTRA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj co się martwisz. Odrośnie . Wkońcuśmy z drzewa zleźli - to znaczy, że były przed nami. A to znaczy będą po nas.
Ostatnio edytowany 20 lutego 2009 r. o 17:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gajowy napisał:
MINISTER ZGODZIL SIE NA WYCIECIE LASU-WYCIAC NATYCHMIAST MINISTRA!
Sam się wytnij... 100h lasu to jest pikuś zresztą po drugiej stronie torów masz drugi... Rany gdyby nie zieloni życie było by piękniejsze... nawet w Biblii jest napisane że Bóg nam dał rośliny ,zwierzęta i ziemie żeby z nich korzystać... PS: Jestem Ateistą PS2: Ja tam widzę same plusy tego że Tu w Świdniku powstanie lotnisko. Kto wie może będę tam nawet pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://rzezbalipa.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student to za mądry nie jest. te tzw. lasy wokół świdnika i lublina to są tylko nieduże skrawki zieleni. gdyby to były takie obszary jak w Kanadzie np. - no problem. ale tu wycina się resztki zielonych płuc w pobliżu aglomeracji miejskiej. sprowadźmy jeszcze więcej samochodów , z których każdy pordukuje po kilkanaście kg CO2, ustawmy je pod blokami i cieszmy się życiem. tylko nie narzekajmy przy tym na Czernobyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez się cieszę,ale martwi mnie podejscie pseudoopiekunow dbających na stronie o bezpieczeństwo o lasy o szkodliwość halasu. DOSC TEGO !!!!Zasiejmy pole,zktorego nie będzie jak co roku plonow,posypmy sie popiolem i dalej sie cofajmy.W ten sposob zawsze do niczego nie dojdziemy NAJLEPIEJ ZROBMY skansen z miasta Lublina i przykryjmy go strzechą.A potem nadal wydajmy z siegie JĘK NIEZADOWOLENIA !!! A z czego ?pytam Z czego?Z Wlasnej mundrolkowej glupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz widać, jak POmyleńcy pewnie dla kasy wytną 142 ha lasów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ile drzew i gdzie w to miejsce zasadzą????????? Co za granda w biały dzień????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student napisał:
Sam się wytnij... 100h lasu to jest pikuś zresztą po drugiej stronie torów masz drugi... Rany gdyby nie zieloni życie było by piękniejsze... nawet w Biblii jest napisane że Bóg nam dał rośliny ,zwierzęta i ziemie żeby z nich korzystać... PS: Jestem Ateistą PS2: Ja tam widzę same plusy tego że Tu w Świdniku powstanie lotnisko. Kto wie może będę tam nawet pracować.
Tobie akurat Bóg zabrał rozum! Skąd takie tępaki się biorą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...