Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Umowa na pas w przyszłym tygodniu

Utworzony przez zdzis....., 29 lipca 2011 r. o 19:34 Powrót do artykułu
SOBCZAK I RESZTA TO KOMPROMITACJA. KILKA LAT PRZYGOTOWALI DOKUMENTACJE ZA WIELE MLN ZL I WRZUCILI TERAZ JA DO KOSZA BO UNIA W CZASIE --- UZGADNIANIA --- UNIEWAZNILA DOKUMENTACJE--- I--- TERAZ ZA NOWE MILIONY ROBIA NOWY PROJEKT---- NA LOTNISKO KTORE BEDZIE O POLOWE MNIEJSZE. ---GDYBY UZGADNIALI Z UNIA PROJEKT WCZESNIEJ TO TEGO BALAGANU ----W TYM OPOZNIENIE BUDOWY O ROK--- BY NIE BYLO.ALE DLA TYCH PANOW TO NAWET LEPIEJ BO PRZYNAJMNIEJ O ROK DLUZEJ BEDA POBIERALI SWOJE WYSOKIE PENSJE.JESLI MAJA CHOC TROCHE HANORU ---NIECH SIE PODADZA DO DYMISJI.-----PRAWDA ZE MAM RACJE,,,,,,,,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jacku niech Pan nie idzie w ślady Bożko, niech Pan nie idzie w jej ślady!!! Żygać mi się chce jak słyszę temat tej idiotycznej inwestycji. BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikomu włos z głowy nie spadł za niedopatrzenia, za wydanie szmalcu na niepotrzebną dokumentację, za zmniejszenie o połowę terminala i równoczesny dwukrotny wzrost kosztów budowy. Co tam - państwo zapłaci. Pamiętajcie jesienią o tych "menadżerach", którzy, gdyby dać im stalową kulkę do łap, i ją by zepsuli. Oni sami nie zapomnieli za to wpisać sobie do umowy o pracę kaluzuli "niezatrudniania się u konkurencji" przez jakiś czas po zwolnieniu ze stanowiska. Buhahaha - bo oczywiście chętni do ich zatrudnienia ustawialiby się w kolejce, podobnie jak do każdego polityka czy posła. Wszyscy oni umieją cudze wydawać - i o swoje zadbać. Czy znalazłby się prywatny przedsiębiorca, który zechciałby sam z siebie, bez czyjejkolwiek protekcji i "zachęt" zatrudnić polityka na menedżerskim stanowisku, na którym trzeba wykazać się czymś więcej niż znajomościami? Stawiam 1000 USD, że nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
COŚ SIĘ chłopie przyczepił Jacka, w porcie rządzi pruszkowski i spółka muszyński, sobon , siczek i to oni takie ruchy czynią jak zarobić i wspomóc kolegów z pisu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
COŚ SIĘ chłopie przyczepił Jacka, w porcie rządzi pruszkowski i spółka muszyński, sobon , siczek i to oni takie ruchy czynią jak zarobić i wspomóc kolegów z pisu...
To było do mnie? Bo jeżeli do mnie to chodziło o Jacka Szydłowskiego, autora artykułu, i o to, by zamiast propagandy sukcesu, uprawiał rzetelne dziennikarstwo. A tak a'propo to Sobczak-PO=Rada Nadzrocza PLL, Muszyńki z nadania PO= prezes, Siczek-PiS= dyrektor PLL, Soboń- pojęcia nie mam skąd on, i wcale mnie to nie interesuje. No i na koniec jeszcze jeden drobiazg, chyba jestem kobietą, przynajmniej do tej pory nie udowodniono, że jest inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
To było do mnie? Bo jeżeli do mnie to chodziło o Jacka Szydłowskiego, autora artykułu, i o to, by zamiast propagandy sukcesu, uprawiał rzetelne dziennikarstwo. A tak a'propo to Sobczak-PO=Rada Nadzrocza PLL, Muszyńki z nadania PO= prezes, Siczek-PiS= dyrektor PLL, Soboń- pojęcia nie mam skąd on, i wcale mnie to nie interesuje. No i na koniec jeszcze jeden drobiazg, chyba jestem kobietą, przynajmniej do tej pory nie udowodniono, że jest inaczej.
SCERREN ZE STRONY JACKA SOBCZAKA: http://img135.imageshack.us/img135/2357/sobcz.jpg Zwróccie uwagę za zdanie zakreślone czerwonym kolorem "Lotnisko w świdniku dziełem mojego życia" To jakaś kpina!! Sobczak uważa, ze lotnisko to dzieło jego życia. CO ZA PALANT!!! W 180 tys Rzeszowie lądują największe samoloty świata, Rzeszowianie mają lotnisko od wielu lat, teraz się okazuje, ze nasze lotnisko ma byc mniejsze, mniej okazałe...Sobczak ty (...) gdzie ty kurw.. byłeś 15 lat temu, kiedy Rzeszów budował sobie lotnisko, a Lubelska pół milionowa metropolia POzostała z niczym, bez szybkiego dojazdu ani pociągiem, ani samochodem, ani samolotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katarski inwestor napisał:
SCERREN ZE STRONY JACKA SOBCZAKA: http://img135.imageshack.us/img135/2357/sobcz.jpg Zwróccie uwagę za zdanie zakreślone czerwonym kolorem "Lotnisko w świdniku dziełem mojego życia" To jakaś kpina!! Sobczak uważa, ze lotnisko to dzieło jego życia. CO ZA PALANT!!! W 180 tys Rzeszowie lądują największe samoloty świata, Rzeszowianie mają lotnisko od wielu lat, teraz się okazuje, ze nasze lotnisko ma byc mniejsze, mniej okazałe...Sobczak ty (...) gdzie ty kurw.. byłeś 15 lat temu, kiedy Rzeszów budował sobie lotnisko, a Lubelska pół milionowa metropolia POzostała z niczym, bez szybkiego dojazdu ani pociągiem, ani samochodem, ani samolotem
Na temat Sobczaka wypowiadałam się wiele razy, i szkoda mojego czasu by tą personą się interesować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
To było do mnie? Bo jeżeli do mnie to chodziło o Jacka Szydłowskiego, autora artykułu, i o to, by zamiast propagandy sukcesu, uprawiał rzetelne dziennikarstwo. A tak a'propo to Sobczak-PO=Rada Nadzrocza PLL, Muszyńki z nadania PO= prezes, Siczek-PiS= dyrektor PLL, Soboń- pojęcia nie mam skąd on, i wcale mnie to nie interesuje. No i na koniec jeszcze jeden drobiazg, chyba jestem kobietą, przynajmniej do tej pory nie udowodniono, że jest inaczej.
Kobietą??? To w twoim przypadku reniu-aktywistko, określenie zdecydowanie na wyrost. Jeszcze musisz nad tym popracowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Panie Jacku niech Pan nie idzie w ślady Bożko, niech Pan nie idzie w jej ślady!!! Żygać mi się chce jak słyszę temat tej idiotycznej inwestycji. BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Matko Bosko. Jak ci durni ludzie wybiorą tych deboli i złodziei do senatu, to ja stąd wyjadę na stałe.A "żygać" pisze się prze "rz".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyraf napisał:
Matko Bosko. Jak ci durni ludzie wybiorą tych deboli i złodziei do senatu, to ja stąd wyjadę na stałe.A "żygać" pisze się prze "rz".
SORKI, masz rację, nawet nie zauważyłam błędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kobietą??? To w twoim przypadku reniu-aktywistko, określenie zdecydowanie na wyrost. Jeszcze musisz nad tym popracowac
Wolę z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kobietą??? To w twoim przypadku reniu-aktywistko, określenie zdecydowanie na wyrost. Jeszcze musisz nad tym popracowac
Albo jesteś męskim szowinistą albo za przeproszeniem pedałem. Tak się składa, że "ktosika" znam więc zdaję sobie doskonale sprawę, że albo z zazdrości albo z szowinizmu męskiego to napisałeś. Nie jej winą jest, a zaletą poza niecodziennym intelektem równie powalająca uroda. Reasumując przyszła mi właśnie na myśl mozliwość trzecia, że jesteś albo męskim szowinistą, zazdrosnym pedałem albo... zakompleksioną kobietą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LotniSkoWiec napisał:
Albo jesteś męskim szowinistą albo za przeproszeniem pedałem. Tak się składa, że "ktosika" znam więc zdaję sobie doskonale sprawę, że albo z zazdrości albo z szowinizmu męskiego to napisałeś. Nie jej winą jest, a zaletą poza niecodziennym intelektem równie powalająca uroda. Reasumując przyszła mi właśnie na myśl mozliwość trzecia, że jesteś albo męskim szowinistą, zazdrosnym pedałem albo... zakompleksioną kobietą
oj reniu reniu, trochę skromności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LotniSkoWiec napisał:
Albo jesteś męskim szowinistą albo za przeproszeniem pedałem. Tak się składa, że "ktosika" znam więc zdaję sobie doskonale sprawę, że albo z zazdrości albo z szowinizmu męskiego to napisałeś. Nie jej winą jest, a zaletą poza niecodziennym intelektem równie powalająca uroda. Reasumując przyszła mi właśnie na myśl mozliwość trzecia, że jesteś albo męskim szowinistą, zazdrosnym pedałem albo... zakompleksioną kobietą
Dzięki wielkie za obronę Komplementy zawsze mnie onieśmielają, ale mimo to równiez dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
oj reniu reniu, trochę skromności...
Jakbyś nie wiedział, że to nie Ona, to się na wszelki wydadek własnym imieniem podpisałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdura "Z początkiem lipca spółka PLL oddała do użytku nową drogę do Regionalnego Parku Przemysłowego w Świdniku" to nie jest droga do regionalnego Parku Przemyslowego tylko do 2 firm. Zapomnieli dziennikarze dodac iz za teren na ktorym jest droga nie zaplacono. Dalej wlascicielem terenu jest osoba prywatna. Nie dodano ze niezgodnie z prawem wybudowano ten odcinek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Co za bzdura "Z początkiem lipca spółka PLL oddała do użytku nową drogę do Regionalnego Parku Przemysłowego w Świdniku" to nie jest droga do regionalnego Parku Przemyslowego tylko do 2 firm. Zapomnieli dziennikarze dodac iz za teren na ktorym jest droga nie zaplacono. Dalej wlascicielem terenu jest osoba prywatna. Nie dodano ze niezgodnie z prawem wybudowano ten odcinek.
oj, kurde czepiasz się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO NIE ZAPOMNIJCIE GO OD RAZU SKROCIC ZEBY SIE JASPER NIE CZEPIAL ZE ZA DUZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Sobczak szczegolnie on i spólka jeszcze dalej okłamuja mieszkanców regionu i nie tylko mieszkancow z innych czesci kraju ktorzy chcieli by latac do Lublina .Czy wpoza terminalem Lublin ma zabronioony budoawc pas startowy 2800 metrow czy w tm wycinku liberum vetto istnieje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
oj, kurde czepiasz się
CO PRAWDA W OCZY KOLE?!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...