Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
"Po co spółce, która dopiero buduje lotnisko, limuzyna klasy premium ? – Będzie wozić z lotniska pasażerów I klasy, czyli VIP-ów oraz załogi samolotów – wyjaśnia Piotr Jankowski (rzecznik PLL). – Dlatego musi spełniać odpowiednie standardy bezpieczeństwa. Chcemy trzymać najwyższe standardy obsługi pasażerów i personelu lotniczego. Jeśli VOLVO S80 będzie stało bezczynnie, a pracownicy spółki będą mieli taką potrzebę, to wsiądą i pojadą" No to woźta się chłopaki dalej. Z przytupem i jak na wiejskim weselu : z kościoła do remizy najnowszą furą. Ten rzecznik Jankowski ma lepsze gadane niż szef propagandy doktor Goebbels.
gdzie tu będzie pierwsza klasa ?! ale spółka jest niewłąściwie zarządzana, trzeba przyznać. najpierw samolot powinni jakiś kupic )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
Do zarzadu spolki lotniska w Swidniku, Latam srednio dwa razy w roku, czasam czesciej w celach rekreacyjnych z Edinburgha do Krakowa (bo w Lublinie nie ma lotniska). Celem podrozy jest Lublin. Jak tylko otworzycie port lotniczy bede wymagal aby mnie odbierano z plyty lotniska tym samochodem z racji tego iz jestem bardzo wazny i dbam o swoje bezpieczenstwo a jak w odpowiedzi w artykule zostalo napisane samochod Volvo jest bardzo bezpieczny. Date mojego przylotu podam jak tylko otworzycie lotnisko. Z wyrazami szacunku VIP
Przykro mi, ale ja latam z Poznania do Katowic, ale jak otworzą lotnisko w Lublinie to i do Lublina zacznę latać. Latam cztery razy w roku, czasem więcej, cele podróży różne, ale może być i Lublin. W związku z tym to mnie będą odbierać z płyty lotniska (jako, że jestem ważniejszy), Pan będzie musiał poczekać. Niestety. Z wyrazami szacunku, VIP bardziej VIP niż VIP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dezyzja zakupu tak drogiego i w sumie niepotrzebnego samochodu wskazuje na niekompetencję osób, które ją wydały. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym jest jeden luksusowy samochód przy całym budżecie miasta lub województwa?!. NICZYM! Wie o tym każdy partyjny w tym kraju. Kupić można wszystko i za każdą cenę. Byle by do wyborów było daleko. Który wyborca za kilka lat będzie pamiętał o takim głupstwie. Zresztą, czy to ma jakieś znaczenie? Można przez 8 lat urzędowania cały świat zwiedzić i nic na miejscu nie zrobić .... a i tak na koniec ciepła posadka się znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkk napisał:
W pełni się zgadzam z przedmówcą. Która normalna firma zaczyna inwestycję od kupowania luksusowego samochodu nie osiągając jeszcze żadnych przychodów? Dlaczego Rada Nadzorcza nie ingeruje w ewidentne marnotrawienie publicznych pieniędzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
GDY STADO WARCHOŁÓW DOPCHAŁO SIĘ DO PODATNIKÓW PIENIĘDZY POMIĘSZAŁO IM SIĘ W ŁBACH, PONOĆ TERAZ URZĘDNICY ODPOWIADAJĄ MATERIALNIE ZA SWOJE BŁĘDNE DECYZJE WIĘC PROPONUJE BY TEN ĆWIERĆMÓŻDŻEK ŻĄDNY LIMUZYN ZAPŁACIŁ ZA NIE Z WŁASNEGO PORTFELA, A JAK JUŻ WYBUDUJĄ LOTNISKO NIECH STANIE NA TAXI POD LOTNISKIEM I WOZI VIPÓW SWOIM VOLVO BO DO ZARZĄDZANIA PUBLICZNYMI PIENIĘDZMI NADAJE SIĘ JAK WIEPRZEK DO "TAŃCA Z GWIAZDAMI"
Widać że Ty masz smykałkę do zarządzania więc na co czekasz bierz się do roboty.Szalety publiczne mają deficyt pracowników a i zarządzaniem można się wykazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółka powstała ponad 10 lat temu. Jak na razie mnoży jedynie koszty. Wystarczy sprawdzić w KRS sprawozdania, aby dowiedzieć się, ile pieniędzy przez te lata zostało wydanych na wynagrodzenia, zlecenia, na wyjazdy za granicę. A teraz samochód. Skoro dla VIP-ów, a lotnisko będzie najwcześniej za rok, to rozumiem, że przez rok auto będzie stało i czekało. Jeżeli ma być dla użytku pracowników, to może wystarczyłaby skoda? To lotnisko to worek bez dna. Pan Sobczak jako przewodniczący Rady Nadzorczej spółki PLL, radny Województwa Lubelskiego oraz członek Zarządu Województwa Lubelskiego na pewno nie będzie szkodzić kolegom, pomimo, że dyrektor Siczek - radny miejski jest z PIS. Niektóre cele ludzie mają wspólne - a tu jest jeden cel - KASA. No może prezes PLL pracuje prawie charytatywnie, bo czymże jest jego wynagrodzenie w porcie? Dodatkiem do dochodów osiąganych we własnych spółkach? Równie zapracowany i oddany portowi jest rzecznik. Biedak dzieli czas pomiędzy spółkę, a urząd, w którym pracuje. Towarzystwo wzajemnej adoracji znalazło dojną krowę karmioną w dużej części przez podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może zamiast wydawać kasę na niepotrzebne pierdoły, panowie prezesi pomyśleliby , skoro ma być tu obsługiwanych 1 mln pasażerów rocznie - o utworzeniu własnej linii lotniczej , tj. zakupie lub leasingu 2 samolotów ? proszę się nie śmiać , tak się na świecie robi. Tak powstała linia Emirates Airliners ! w 1985 r. wyleasingowała 2 samoloty, B-737 i A-300. obecnie przewozi coś ponad 21 mln pasażerów !!! czasem lata nad Lublinem właśnie A-388 należący do tego przewoźnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polnische Wirtschaft. Lotniska jeszcze nie ma, ale limuzyna juz jest. Ciekawe, po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wtrące moje 0,03PLN. 1. Nawet jeśli limuzyna ma wozic VIPów średniego szczebla (którym limuzyn nie daje BOR) to po jaką cholerę kupowac auto teraz, skoro lotnisko będize oddane do użytku dopiero za rok czy dwa lata! Kupić nowe auto jak lotnisko zostanie oddane do użytku 2. Jeśli od czasu dostawy samochodu do czasu oddania lotniska do użytku samochodem mają się wozić przypadkowi pracownicy jest to zupełne marnotrastwo, taniej kupić im na ten okres auto niskiej klsy. 3. Po drugie przetarg wygląda na napisany pod Volvo. Na prawdę niewiele marek ma pięciocylindrowe-szcześcio diesle, a te inne inne marki które mają diesle spełniające wszystkie kryteria (plus wymiary, pojemności silnika, napęd na cztery koła itd) są znacznie droższe od Volvo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby PLL SA "odstawiła od cycka" Madzię B, a Ona się im odwdzięcza kablując. Do tej pory piała z zachwytu nad ich poczynaniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieco_zbulwersowany napisał:
wtrące moje 0,03PLN. 1. Nawet jeśli limuzyna ma wozic VIPów średniego szczebla (którym limuzyn nie daje BOR) to po jaką cholerę kupowac auto teraz, skoro lotnisko będize oddane do użytku dopiero za rok czy dwa lata! Kupić nowe auto jak lotnisko zostanie oddane do użytku 2. Jeśli od czasu dostawy samochodu do czasu oddania lotniska do użytku samochodem mają się wozić przypadkowi pracownicy jest to zupełne marnotrastwo, taniej kupić im na ten okres auto niskiej klsy. 3. Po drugie przetarg wygląda na napisany pod Volvo. Na prawdę niewiele marek ma pięciocylindrowe-szcześcio diesle, a te inne inne marki które mają diesle spełniające wszystkie kryteria (plus wymiary, pojemności silnika, napęd na cztery koła itd) są znacznie droższe od Volvo.
Jakie wozić jakie wozić? Stać będzie i czekać na spłatę leasingu, a potem będzie nówka nieśmigana za 10% wartości. Ciekawe kto go wykupi po leasingu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...