Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Martwy noworodek w zaroślach nad rzeką. Matka dziecka zatrzymana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2017 r. o 10:58 Powrót do artykułu
Mogła oddać do okna życia głupia baba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie ciekawi kto to jest i skad ona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to szmacisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Piotrowka a ojciec z łańcuchowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chciała być tak lewacko nowoczesna i postępowa. A tu spotka ją kara ze strony polskiego "ciemnogrodu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara śmierci musi wrucić. Patole i lumpy robią co chcą. Totalna degeneracja narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo pomyślałem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten pirat drogowy, co w Lopienniku zabil policjantke wciaz na wolnosci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie sa jej rodzice? Gdzie ojciec dziecka? Znajomi? Sasiedzi.. Jak mogli do tego dopuścić zeby zabić małą dziewczynke.. Przez ostatnie 2 tyg też wiedzieli,  że dziecko nie żyje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy uczestniczyli w tej zbrodni !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ostatnio poronilam małego Aniołka, czemu osoba która nie chce być matka ma możliwość być w zdrowej ciąży, a później tego Aniołka zabija??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno ścierwo z pierdla nie wyjść do końca życia. Może to by nauczyło inne tłuki że można dziecko oddać bo nie ma tygodnia żeby nie było takiej tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tej po***onej wsi jest takie plotkarstwo , gdzie co drugiej pannie bękarta wmawiają i romanse wytykają i nikt nie widział ,że kobieta ma brzuch ? niemożliwe !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągle nie rozumiem skąd tyle okrucieństwa. Można dziecko oddać. Są pary które na nie czekają. A jeszcze maleńkie i zdrowe to szczyt szcześcia. W dobie takiego uświadomienia, internetu gdzie można wiele wyczytać i sie dowiedzieć taki brak wiedzy jest.możliwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z napisał:
Gdzie sa jej rodzice? Gdzie ojciec dziecka? Znajomi? Sasiedzi.. Jak mogli do tego dopuścić zeby zabić małą dziewczynke.. Przez ostatnie 2 tyg też wiedzieli,  że dziecko nie żyje.
a gdzie jest rząd, a on jest dla wszystkich polaków, dlaczego nie daje jedynakom mającym dochgód powyżej 801 zł 500+ a bogatym i bardzo biogatym daje po 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i napisał:
Ciągle nie rozumiem skąd tyle okrucieństwa. Można dziecko oddać. Są pary które na nie czekają. A jeszcze maleńkie i zdrowe to szczyt szcześcia. W dobie takiego uświadomienia, internetu gdzie można wiele wyczytać i sie dowiedzieć taki brak wiedzy jest.możliwy?
 a kogo to obchodzą inni, rząd od lat uczy nas nienawiści, dbania tylko o siebie a nie o innych, skąd wiesz, że wzięliby, to tylko puste twoje slowa, wzięłabyś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A ja ostatnio poronilam małego Aniołka, czemu osoba która nie chce być matka ma możliwość być w zdrowej ciąży, a później tego Aniołka zabija??
 a dlaczego ja jak mam jednego aniołka to dlaczego nie dostaje 500+ na jedzenie dla niego pomimo, ze pracuję i odprowadzam podatki a inni bogaci dostają 500+ na wybryki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie komentujcie Państwo, nie wiedząc kim była ta dziewczyna i dlaczego to zrobiła. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie latami starają się o dziecko a taka "mamusia" urodzi i wyrzuci jak śmiecia. Powinna zgnic w więzieniu. Można dziecko do okna życia oddać,dając mu szansę na lepsze życie skoro go nie chciała. Nigdy nie zrozumiem takich ludzi...co nimi kieruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Hjk, a kimze była i dlazego to zrobiła? co, do licha i komu daje prwo do pozbawienia zycia bebronnej istoty? Właasnego dziecka? no co...kuźwa?????  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...