Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten przejazd dla rowerzystów jest naprawdę niebezpieczny,niejednokrotnie kierowcy wymuszali na mnie pierwszeństwo powodując gwałtowne hamowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale, ale! Pedelaż wjechał na ślepo bez upewnienia się że jest wolny przejazd, w prost pod auto. Do tego widać że nie ma kasku, kanizelki. Oświetlenia pewno też. Także tego. Wina w cale nie jest oczywista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noi podstawowa sprawa. Na przejściu to się z rowera złazi i przeprowadza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noi podstawowa sprawa. Na przejściu to się z rowera złazi i przeprowadza!
 Podstawowa sprawa to nieznajomość tego skrzyzowania-TAM JEST ŚCIEŻKA ROWEROWA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noi podstawowa sprawa. Na przejściu to się z rowera złazi i przeprowadza!
Podstawowa sprawa to nieznajomość tego skrzyzowania-TAM JEST ŚCIEŻKA ROWEROWA!!!
 Noto po ścieżce niech se jedzie a jak przekracza ulice to się złazi! Tak trudno zrozumić podstawowe zasady bezpieczeństwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noi podstawowa sprawa. Na przejściu to się z rowera złazi i przeprowadza!
Podstawowa sprawa to nieznajomość tego skrzyzowania-TAM JEST ŚCIEŻKA ROWEROWA!!!
Noto po ścieżce niech se jedzie a jak przekracza ulice to się złazi! Tak trudno zrozumić podstawowe zasady bezpieczeństwa?
 Buhahaha-gratuluję znajomości przpisów poruszania sie pościeżce rowerowej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten przejazd dla rowerzystów jest naprawdę niebezpieczny,niejednokrotnie kierowcy wymuszali na mnie pierwszeństwo powodując gwałtowne hamowanie.
 Sory ale taki jest przepis. Nie mam prawojazdy ale wiem że po ścieżce rowerowej jedziesz a na przejściu trza zleźć i przeprowadzić. Taka prawda panie mundry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten przejazd dla rowerzystów jest naprawdę niebezpieczny,niejednokrotnie kierowcy wymuszali na mnie pierwszeństwo powodując gwałtowne hamowanie.
Sory ale taki jest przepis. Nie mam prawojazdy ale wiem że po ścieżce rowerowej jedziesz a na przejściu trza zleźć i przeprowadzić. Taka prawda panie mundry.
 Widąc kto tu się "mundrzy" poszukaj w necie przepisów,a potem wypisuj bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...