Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jestem pewien że prawie każdy z nas gdyby tam mieszkał robiłby dokładnie to samo co robią ci ludzie, (czyli protestował)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu nie parkują ale cały czas protestują, przypomnij sobie co było zaraz po tym jak otworzono nowy odcinek klonowej, protesty mieszkańców że nie maja gdzie stawiać swoich samochodów i miasto tak strasznie ukarało mieszkańców zakazem zatrzymywania się. To jest miasto, a miasto rządzi się swoimi prawami. Doga jest ogólnodostępna, a nie tylko dla mieszkańców. Nie rozumiem ludzi, zamiast cieszyć się że maja asfaltowy dojazd do domu to wieczne protesty i narzekania ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram pomysł możliwości parkowania na części chodnika. Jeśli będą mogły zaparkować tylko 3 samochody na całą ulicę to za chwilę mieszkańcy Klonowej pożrą się między sobą o te miejsca do tego stopnia, że sami wystąpią o ponowne postawienie zakazów i sprawa protestów się zakończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt, " każą mieszkańców", zawsze myślałam, że karzą bo kara, każą bo kazać. Czy w ostatnim tygodniu Słownik Języka Polskiego się zmienił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze jest to że na forum wypowiadają się ci co i tak nie mają co robić. wielcy znawcy: a to prawa drogowego,a to to słownika językowego-"znawcy HA HA!!!".Do roboty ! siedzą w domu i komentują!!!! pisząc te swoje pierdoły nic nie wiedząc i nie znając całej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to parkowanie na Klonowej - w głowie się nie mieści! Od tego mają posesje, tam niech sobie parkują a nie blokują ulicę.To z zatrzymaniem się na chwilę by otworzyć bramę to tylko pretekst - nikt nie wlepi im za to mandatu. Niech lepiej nie kombinują tylko będą wdzięczni że mają wypasiony dojazd do posesji, na koszt podatnika, a wartość ich posesji wzrosła dzięki temu. Żądanie parkowania na Klonowej to szczyt bezczelności w tych okolicznościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście wasze zazdrosne gatki nic nie dają.Czy wam się podoba czy nie mieszkańcy mogą parkować na chodniku.A wy dalej wypowiadajcie się na forach i zazdrości nieroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko mieszkańcy ale każdy kto zechce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorszego idioty nie widziałem i nie słyszałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy burmistrz oszalał? nie można teraz przejść po chodniku z wózkiem, jak rodzice mają tam chodzić? A co z osobami na wózkach inwalidzkich? Czy władze Świdnika postanowiły narażać życie maleńkich dzieci i osób niepełnosprawnych, tylko po to żeby parszywi leniwcy którym nie chce się wjechać swoim samochodem na własną posesję mogli dalej się leniwić? Kto to widział? Nie wiem jak ta ekipa wyobraża sobie wygranie następnych wyborów, ale po tej akcji wiele osób mówiło mi że nie będą na nich głosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleks napisał:
czy burmistrz oszalał? nie można teraz przejść po chodniku z wózkiem, jak rodzice mają tam chodzić? A co z osobami na wózkach inwalidzkich? Czy władze Świdnika postanowiły narażać życie maleńkich dzieci i osób niepełnosprawnych, tylko po to żeby parszywi leniwcy którym nie chce się wjechać swoim samochodem na własną posesję mogli dalej się leniwić? Kto to widział? Nie wiem jak ta ekipa wyobraża sobie wygranie następnych wyborów, ale po tej akcji wiele osób mówiło mi że nie będą na nich głosować
Drogi Aleksie Czy Ty jesteś tak beznadziejnie głupi czy udajesz aby rozweselić to forum ??? Na Klonowej jest zmieniona organizacja ruchu i stoją wyraźne znaki nakazujące ruch pieszych wyznaczoną stroną chodnika. I tylko prawdziwy idiota Twojego pokroju może mieć jakiekolwiek wątpliwości. Gówno mnie obchodzi co będzie z tymi idiotami, którzy nie przestrzegając znaków będą narażać się chodząc po ulicy koło mojego samochodu. Moja rada personalnie dla Ciebie: kup sobie duży młotek i pie**** się w łeb. Jeśli nie pomoże , to się utop. Jestem głęboko przekonany , że wielu ludzi znających Cię osobiście odetchnie z ulgą. Nie pozdrawiam i nie mam Cię w poważaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie w Europie najlepszym rozwiązaniem stosowanym w miastach są ulice jednokierunkowe, dzięki temu są miejsca do parkowania przy jezdni, Bez takich rozwiązań, każde większe miasto zawsze będzie zapkorkowane, zawsze będą zdarzać się wypadki i nic nie pomoże, żadne ograniczenia prędkości, żadne progi na jezdniach. Wystarczy Klonową zrobić ulicą jednokierunkową i problem rozwiązany. A że w Świdniku kultura jazdy jest zerowa, to inne sprawa. Ale jacy mieszkańcy taka kultura, sama wiocha co ha posprzedawała, a teraz chce za elitę uchodzić. Ciągnikiem nie dało się nikogo wyprzedzić, ale autem już o wiele łatwiej. A może tak zamiast użalać się nad tymi co sobie bramy nie mogą otworzyć forumowicze zaczną propagować np kuluturę jazdy ? przepuszczanie pieszych na przejściach, jak to na miejsce w Niemczech, Francji, Belgii czy Holandii ? A nie buraki za kółkiem maja tylko same wymagania, jeden drugiemu nie ustąpi, wyścigi, który pierwszy, który ma lepsze auto, który któremu drogę zajedzie przed skrzyżowaniem wpychając się tuż przed maskę...to świdnicka rzeczywistość - chamstwo i słoma z butów, totalne pomylenie do czego służy auto. Nie dziwne, że Świdnik nazywany jest Hamburgiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że są zakaz parkowania na Klonowej. Ktoś kto wybudował dom ten ma garaż i nich tam przechowuje swój samochód. A jak ma garaż na 1 samochód a teraz kupił żonie drugi samochód i kolejny dziecku to niech parkuje przed garażem na terenie swojej posesji a nie na drodze publicznej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edek napisał:
to parkowanie na Klonowej - w głowie się nie mieści! Od tego mają posesje, tam niech sobie parkują a nie blokują ulicę.To z zatrzymaniem się na chwilę by otworzyć bramę to tylko pretekst - nikt nie wlepi im za to mandatu. Niech lepiej nie kombinują tylko będą wdzięczni że mają wypasiony dojazd do posesji, na koszt podatnika, a wartość ich posesji wzrosła dzięki temu. Żądanie parkowania na Klonowej to szczyt bezczelności w tych okolicznościach.
zgadza się , ale na posesji mają trawniczki, klombiki, hustawki i inne pierdółki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jon nie dopisałeś jeszcze że będziemy mieć jeszcze baseny.A wy nic nie macie i żal d... ściska.HA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Panie Jon nie dopisałeś jeszcze że będziemy mieć jeszcze baseny.A wy nic nie macie i żal d... ściska.HA!!!!
Może utopisz się w tym basenie deb***u i będzie spoko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...