Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W sumie kupienie tańszego mieszkania w Świdniku, to nie byłby zły pomysł. Problem tylko w tym, że ze Świdnika nie ma w ogóle normalnego dojazdu do Lublina. To co jeździ tam teraz, syfiaste, zapchane i drogie busy, to żadna komunikacja. Centrum Świdnika powinno być połączone z centrum Lublina normalną linią komunikacji miejskiej z biletami ZTM. Dziwię się, że Świdnik tak się przed tym broni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pk napisał:
W sumie kupienie tańszego mieszkania w Świdniku, to nie byłby zły pomysł. Problem tylko w tym, że ze Świdnika nie ma w ogóle normalnego dojazdu do Lublina. To co jeździ tam teraz, syfiaste, zapchane i drogie busy, to żadna komunikacja. Centrum Świdnika powinno być połączone z centrum Lublina normalną linią komunikacji miejskiej z biletami ZTM. Dziwię się, że Świdnik tak się przed tym broni.
Wydaje mi sie ze Świdnik sie przed tym nie broni, raczej tutaj sprawa sie tyczy wlasnie tych starych, syfiastych busow i ich wlascicieli ktorzy raczej latwo nie oddadza swojego jak narazie zlotego interesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na żart z 01.04 to za wcześnie. Starostwo Powiatowe w Świdniku znane jest z utrącanie wszelkich zezwoleń na budowe. Jeśli osiedle powstanie to za 2-3 lata, Cena za metr mieszkanie wyniesie ok. 10 000zł. Musiałem odwoływać do UW w Lublinie aby móc się wybudować. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to wyglada jak bloki za komuny prazka straszna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJGORSI KIEROWCY TO CI Z BLACHAMI ROZPOCZYNAJĄCYMI SIĘ OD -LSW- - próbują się ścigać choć jadą gruchotem, - nie włączają kierunkowskazu, - zmieniają ci pas tuż przed nosem, - krzyczą, plują i machają kapeluszem, - na drodze do Warszawy wyprzedzają "na trzeciego, czwartego i piątego", - jedną ręką jedzą bułkę z McDonalds a drugą dłubią w nosie, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor zapomniał pod tekstem dodać - ,,artykuł sponsorowany"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marysia napisał:
NAJGORSI KIEROWCY TO CI Z BLACHAMI ROZPOCZYNAJĄCYMI SIĘ OD -LSW- - próbują się ścigać choć jadą gruchotem, - nie włączają kierunkowskazu, - zmieniają ci pas tuż przed nosem, - krzyczą, plują i machają kapeluszem, - na drodze do Warszawy wyprzedzają "na trzeciego, czwartego i piątego", - jedną ręką jedzą bułkę z McDonalds a drugą dłubią w nosie, itp.
Kompleksy leczymy? to nie miejsce na to marysiu...chcialbym zobaczyc jak jezdzisz jesli w ogole jezdzisz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo HamBurk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marysia napisał:
NAJGORSI KIEROWCY TO CI Z BLACHAMI ROZPOCZYNAJĄCYMI SIĘ OD -LSW- - próbują się ścigać choć jadą gruchotem, - nie włączają kierunkowskazu, - zmieniają ci pas tuż przed nosem, - krzyczą, plują i machają kapeluszem, - na drodze do Warszawy wyprzedzają "na trzeciego, czwartego i piątego", - jedną ręką jedzą bułkę z McDonalds a drugą dłubią w nosie, itp.
No cóż, widać kompleksy zaprowadziły lublinian nawet do komentarzy pod artykułem o mieszkaniach. Leczcie sie moi drodzy lublinianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reczywiście jest to jakaś alternatywa dla horrendalnie wysokich cen w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taniej, ciszej, blisko Lublina. A ostatnimi czasy się coraz bardziej rozwija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się przeprowadziłem z Lublina do Świdnika 3 lata temu i bardzo sobie to chwalę. Powrotu nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkałem kilka lat w Świdniku ,nie podobało mi się ,zbyt małomiasteczkowe wróciłem do siebie do Lublina ,tak że nie polecam ,miało być taniej ale nikt nie liczy czasu i pieniędzy na dojazdy .Niech pomnoży to razy 20 lat to szybko mu sie zwróci niby to droższe mieszkanie w Lublinie,a czasu ile zyska ,dłużej śpi ,szybciej jest w domu ,zapewniam że dojazdy poza Lublin sa czasochłonne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małomiasteczkowy i niebezpieczny to jest Lublin a w Świdniku , spokój , cisza, dostęp do wszystkiego w zasięgu ręki, czysto, przyjemnie a w perspektywie lotnisko. Ceny mieszkań zbliżone do lubelskich ale i tak warto!!!!! Wcześniej mieszkałem w 2 miastach powyżej 500.000 mieszkańców i w Świdniku mieszka mi się znacznie wygodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pk napisał:
W sumie kupienie tańszego mieszkania w Świdniku, to nie byłby zły pomysł. Problem tylko w tym, że ze Świdnika nie ma w ogóle normalnego dojazdu do Lublina. To co jeździ tam teraz, syfiaste, zapchane i drogie busy, to żadna komunikacja. Centrum Świdnika powinno być połączone z centrum Lublina normalną linią komunikacji miejskiej z biletami ZTM. Dziwię się, że Świdnik tak się przed tym broni.
Świdnik się broni przed ZTM, bo do linii komunikacji miejskiej musiałby dopłacać. Tymczasem za wydawane koncesje dla zdezelowanych busów miasto osiąga dochód. Nikt o zdrowych zmysłach nie rezygnuje z żywego dochodu na rzecz dopłacania do interesu. No, ale takie mamy prawo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lucek napisał:
Ja się przeprowadziłem z Lublina do Świdnika 3 lata temu i bardzo sobie to chwalę. Powrotu nie będzie.
Żebyś się nie zdziwił, jak pewnego słonecznego poranka, wstając z łóżka w swoim domku, obudzisz się w Lublinie na peryferiach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marysia napisał:
NAJGORSI KIEROWCY TO CI Z BLACHAMI ROZPOCZYNAJĄCYMI SIĘ OD -LSW- - próbują się ścigać choć jadą gruchotem, - nie włączają kierunkowskazu, - zmieniają ci pas tuż przed nosem, - krzyczą, plują i machają kapeluszem, - na drodze do Warszawy wyprzedzają "na trzeciego, czwartego i piątego", - jedną ręką jedzą bułkę z McDonalds a drugą dłubią w nosie, itp.
hmmm to przejdź się za kimś z rejestracją LLE lub LCH to zobaczysz co to fantastyczny kierowca z ułańską wyobraźnią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat w niedługim czasie do w/w ulic będzie bardzo dobry dojazd za sprawą al. Solidarności, która łączyć ma się z węzłem Witosa, a więc wylotówką na Świdnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...