Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mniejsze czesne za żłobek? Wszystko w rękach świdnickich radnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 października 2018 r. o 12:53 Powrót do artykułu
super, to dla mnie ważne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest ważne dla garstki świdniczan, ile jest miejsc w żlobkach coś koło 40? Może trochę więcej. A dzieci w tym roku urodziło się coś koło tysiąca. Żaden program 500+ nie poprawi dzietności polaków dopóki nie będzie żłobków i przedszkoli dla dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obudzili sie przed wyborami..... Wybory miną stawki powoli wzrosną. Jak ja nie lubie Jaksona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego ile wogole żłobków publicznych jest w Świdniku? Ja nie miałem szans zapisać dziecko do publicznego. Chyba że w momencie jak się urodził zaklepac mu miejsce. Także najpierw zbudujcie chociaż ze dwa żłobki, a potem obiecujcie bajki o czesnych. Ja płacę 800zl za miesiąc bo niema miejsc w publicznych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...