Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Muzycy będą mieli nowe lokum

Utworzony przez mieszkaniec, 5 czerwca 2008 r. o 09:32 Powrót do artykułu
Na potrzeby tej inwestycji zlikwidowano boisko w środku osiedla mieszkaniowego. postawią na jego miejscu inny obiekt użyteczności publicznej. ciekawe czy włodarze miasta są wstanie wskazać inne ogólnodostępne trawiaste boisko po zlikwidowaniu tego. A podobno młodzież tylko siedzi przy komputerach, albo pije alkohol ........... teraz gremialnie pójdą do szkoły muzycznej, którą można było wybudować w dogodniejszej lokalizacji. Nowa lokalizacja na pewno umożliwiłaby zawarcie w nowym projekcie budynku muszli koncertowej, tak aby imprezy organizowane na wolnym powietrzu miały należyte zaplecze techniczne. Wystarczy przypomnieć ostatnie perypetie z lokalizacją koncertów na dni Świdnika. A skoro mamy taki a nie inny projekt i w środku osiedla mieszkaniowego zagęścimy zabudowę likwidując miejsce zabaw nie tylko dla tych dzieci, które niby pójdą do szkoły muzycznej, to pytam niestety retorycznie co dalej z kinem LOT, dalej będzie świecić pustkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten budynek wyglada troche slabo- jak z lat 80tych; nawet w ramach skromnych srodkow mozna cos fajnego postawic; a moze to ten obrazek znieksztalca projekt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale teraz w swidniku nie ma zadnego wolnego placu do gry!!!!! czy tej inwestycji nie mozna bylo zrobic kolo "kartoflandu" jest tam miejsce i nikomu by to nie zawodzało!!!!!???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno były zbierane podpisy od okolicznych mieszkancow na pozwolenie na budowe??? ja mieszkam na kosynierów ale mnie nikt sie nie pytał i sasiadów sie pytałem to ich tez nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pozwolil na budowe czegokolwiek w tym miejscu?! Gdzie boisko do gry w pilke na ktore schodzila sie dzieciarnia z polowy osiedla? Jak zwykle ktos komus posmarowal raczke i stoi na jedynym okolicznym boisku jakis betonowy moloch dla piskajacych na skrzypkach dzieciakow ktorych jest 1% wszystkich dzieci w Swidniku!!! Trzeba to bylo postawic gdzies na obrzezach !!! Bluzgi cisna mi sie na usta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...