Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To w końcu wyskoczył na 150 czy 2 metrach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a umiesz czytać??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla pilota , za refleks i odwagę by wyskoczyć z trumny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pilot to ledwie umiał tym latać w piątek około 19 robił sobie rajdy wzdłuż działek metr nad ziemią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co bedzie jek sie rozbije tutaj boening 737?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUŻ NIE DŁUGO KAŻDEGO POLAKA BĘDZIE STAĆ NA WŁASNY HELIKOPTER.PODOBNIE JAK SAMOCHÓD,BĘDZIE ŁATWO DOSTĘPNY.STRACH POMYŚLEĆ.MOŻNA SOBIE WYOBRAZIĆ TAKĄ SYTUACJĘ W POWIETRZU,JAKA JEST OBECNIE NA DROGACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to POseł Januszek POlikot lądował PO kilku małpkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmigłowiec spadł na ziemię, przewrócił się na bok i stanął w ogniu - informuje Arkadiusz Arciszewski z lubelskiej policji. .........sam juz nie wiem czy wierzyc w to co ten Pan pisze bo juz kilka razy walnal gafe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy tu sobie żartujecie z wypadku śmigłowca..dobrze,że mu się nic nie stało. Ja byłem dziś świadkiem naocznym katastrofy SU27 w Radomiu..mówię Wam coś strasznego widzieć jak taka olbrzymia maszyna za chwilę runie w ziemię i spłoną w niej dwaj doświadczeni piloci...coś nie do opisania..tragedia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piloci w świdniku łamią wszelkie możliwe przepisy latająć bardzo nisko tuz nad dachami pobliskich domów, skargi na wierzę lotów są traktowane jak dziwactwa, dopóki nie będzie tragedii śmiertelnego wypadku to chyba nikt nie przyjży sie powaznie kto lata, na jakim sprzecie i ile przepisów łamie podczas jednego lotu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja go z procy ze strzeliłem hehe,a typ skoczył bo mu sie nie chciało czekac az wyladuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...