Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nasze lotnisko rozwija skrzydła

Utworzony przez Ja, 29 września 2008 r. o 07:24 Powrót do artykułu
Zapowiadany termin oddania miał być w 2011?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale to było rok temu. Za rok termin przedłuży sie do 2013 i tak co roku. Lotnisko tu nigdy nie powstanie. Zostana wydane NASZE pieniądze tylko dlatego, ze ktoś ma taką zachciankę. Nikt nie pozwoli na wykarczowanie aż tylu ha lasu i wysiedlenie mieszkańców, którzy mają tam całkiem nowe mieszkania. Pomysl i forsowanie na siłe lotniska w tym miejscu to coś naprawdę nieracjonalnego. Panowie czas złapać się za głowy i pomyśleć ile czasu zostało już zmarnowane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Magdaleno Bożko jeśli ominie Franciszków to którędy więcej konkretów proszę! Jak zwykle tylko ogólne informacje. Urząd Gminy Mełgiew twierdzi co innego więc proszę panią o sprawdzenie informacji a nie pisać dla sensacji…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepoprawni optymiści liczą na zakończenie wykupu gruntów do końca roku, a to tylko 4 miesiące. T.zw specustawa leży w sejmie, ważniejsze są alimenty i bal. Prawdziwy cyrk zacznie się przy wycince lasu (jeśli w ogóle do tego dojdzie). Dopiero wtedy "zieloni" dadzą popalić. Swoją drogą ciekawe czy gotowa jest dokumentacja na drogę startową, drogi kołowania i całe zaplecze "lotnicze"? PLL nic o tym nie wspomina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie fakt, że ciągle pisze się o lotnisko to samo. Jakby włodarze i Ci zaangażowani sami sobie chcieli udowodnić, że coś robią. Coraz więcej jest takich, którym pomysł budowy lotniska tutaj się nie podoba i będzie ich przybywać. W Gorzowie Wielkopolskim, nie chcą nawet lotniska dla aeroklubu, a tutaj wszędzie się pisze, że mieszkańcy sa zachwyceni pomysłem budowy w Świdniku. Witaj PRL- PROPAGANDA SUKCESU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia. Co Dziennik Wschodni dostaje za takie promocyjne artykuły. Temat lotniska w Świdniku stał się dla tej gazety kurą znoszącą złote jajka, skoro tak bardzo sie do tematu przywiązali. " Pani Genowefo czy Pani jest związana ze swoim zakładem pracy? Tak! Przez kasę zapomogowo pożyczkową"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
URZĘDNIK W POLSCE, POLITYK UMIE DUŻO GADAĆ,OBIECYWAC GRUSZKI NA WIERZBIE, SZKLANE DOMY!!!PONIEWAŻ NE PONOSI ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOSĆI ANI KARNEJ, ANI FIANSOWEJ, WIĘC MOŻE PLEŚĆ RÓŻNE BZDURY!!CZY TO MA DAĆ SKUTEK W POSTACI LOTNISKA, SZYNOBUSU DO LOTNISKA, DRÓG??WĄTPIĘ I TO BARDZO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech szybko powstanie lotnisko w Swidniku .Będzie to piękna wizytówka dla miasta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty ktosik to pewnie jesteś z pod Niedzwiady i dlatego ci niewsmak że będzie lotnisko w świdniku .Większość mieszkańców Lublina i świdnika zawsze popierała lotnisko w Swidniku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się mocno zastanawiam co za urzędas pozwala na przeniesienie cmentarza wojennego z obecnego miejsca na cmentarz komunalny w Świdniku? Przecież to potężny koszt i niszczenie naszego dziedzictwa narodowego. Ja się pytam: czy odpowiedzialni za to ludzie byli tam kiedykolwiek czy dla nich to punkt na mapie. Nie ma bardziej przejmującego zabytku świadczącego o tamtych strasznych czasach. Przeniesienie tego wielonarodowościowego cmentarza na cmentarz komunalny spowoduje jego zapomnienie. Żadne pomniki ani nagrobne płyty nie oddadzą ducha ani scenerii tego cmentarza. Naprawdę polecam odwiedzić ten cmentarz......dopóki jeszcze można. Najwidoczniej w Polsce można niszczyć zabytki , trzeba mieć tylko gotówkę, a wtedy ani konserwator zabytków ani nawet kościół nie zareaguje na niszczenie cmentarza. Ale to nic nowego.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba raczej jego upadek. A na pewno koniec z produkcją śmigłowców na WSK. Bo niby gdzie będą testowane? Nad Świdnikiem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu jesteś niedinformowany!!!poczytaj tutaj: http://www.forum.swidnik.net/viewtopic.php?f=21&t=1068 to mieszkańcy Świdnika tego chcą Grzegorz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwija dobre ! wszystkie tanie linia kasują loty i połączenia. a Central Wings normalnie pada. z Balic ciężko dolecieć do Szkocji np.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...