Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma wjazdu do Świdnika przez al. Lotników Polskich

Utworzony przez anna, 22 października 2012 r. o 09:49 Powrót do artykułu
Na stałe? Mijają się w informacjach autorzy artykułów dotyczących skrętu na Świdnik. 17 października napisano w artykule DW cyt. " – W czwartek o godz. 6 zostanie zamknięty skręt w lewo z budowanej S17 do Świdnika (...) W piątek organizacja ruchu wróci do poprzedniego stanu, ale docelowo włączenie al. Lotników Polskich do S17 zostanie odcięte. – Nastąpi to w połowie przyszłego tygodnia. Wówczas wjazd do Świdnika z S17 będzie się odbywać przez węzeł Świdnik (od strony Piask)." A dziś piszecie, cyt.: " Na stałe został zamknięty dojazd do Świdnika przez lewoskręt w al. Lotników Polskich. Dojazd do miasta poprowadzony jest przez węzeł Świdnik" Proponuję zamieszczać bardziej rzetelne informacje a nie to co usłyszycie gdzieś, coś kiedyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie .. nie jedzcie przez Krepiec -ul. Spokojna - to ta waska z ograniczniem do 40 ... Lapia za predkosc .. Zaplacilam sporo kasy, ech dramat. Lepiej pojechac prosto Jarzebinowa. Troszke dalej ale duzo spokojniej! Pozdrawiam kierowcow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I DOBRZE! POWINNI TĄ WIEŚ EJSZCZE ZAORAĆ! Zeby nie uzywac ciezszych slow to powiem tyle buractwo i chwast z tamtąd wyplewić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Muszę dzisiaj podjechać dow Swidnika i mam pytanie. Czy wjazd od ul.Mełgiewskiej jest już oddany, czy można tamtędy bezproblemowo dostać się do Centrum Świdnika ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewelinka napisał:
Ludzie .. nie jedzcie przez Krepiec -ul. Spokojna - to ta waska z ograniczniem do 40 ... Lapia za predkosc .. Zaplacilam sporo kasy, ech dramat. Lepiej pojechac prosto Jarzebinowa. Troszke dalej ale duzo spokojniej! Pozdrawiam kierowcow.
Co za bezmyślny post.... Czy ktoś Ci kazał jechac tamtędy więcej niż 40km/h??? Bardzo dobrze że cie złapali i że zapłaciłeś mandat. Mam nadzieję że 500zł. Jak byś mieszkał przy tej ulicy to byś tak szybko tamtędy nie jeździł. Na przyszłość radzę trochę myśleć,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. przez Mełgiewską dojazd do Świdnika jest płynny. Do Centrum dojedziesz bezproblemowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Witam Muszę dzisiaj podjechać dow Swidnika i mam pytanie. Czy wjazd od ul.Mełgiewskiej jest już oddany, czy można tamtędy bezproblemowo dostać się do Centrum Świdnika ???
Tak, spokojnie dojedziesz mełgiewską do Świdnika, o tej porze nie ma tam prawie żadnego ruchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się tam dzieje to dramat. Żadnych oznaczeń i wskazówek jak zjechać z Piaseckiej i dojechać do Swidnika. Przez tzw. wezeł Krępiec dojechalam do zagonu kapusty i drogi z płyt, przy której jest rozwidlenie jeszcze na dwie drogi i zero drogowskazu. Dobrze, że przypadkowo spotkani ludzie mnie pokierowali. Stracilam benzynę, czas i nerwy, tym bardziej, że była taka mgła, że nic ne było widać. Może powinno się jednak oznaczyc możliwe zjazdy kierujac do Swidnika a na drodze przez Zadębie oznaczyć "uskoki" - różnice w poziomie jezdni ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKIE BRAWA DLA POLICJI za akcje na Spokojnej. Bydlo pedzi tam na zlamanie karku! A co do ewelinki to takie mendy powinno sie eliminowac ze spoleczenstwa. Panow policjantow prosimy o jeszcze! I bez zadnej taryfy ulgowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładny termin zostanie podamy na dwa dni przed przełożeniem ruchu – kończy Krzysztof Nalewajko. A mnie ciekawi kto zaprojektował fryzurę temu Panu ta kępka włosów na srodku łysiny u nas w domu juz ma nawet nazwę "NALEWAJKA" http://www.livestream.com/filestore/user-files/chtvlublincompl/2010/03/25/7a66c76b-9599-4fbc-8fea-2045661d767f_40.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wspólnego ma os. Borek z Al. Lotników? To teraz tamtędy będzie objazd? Hi, hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest po prostu skandal! Nie ma żadnego oznakowania którędy się zjeżdża do... 40TYSIĘCZNEGO miasta! Czy Wy decydenci jeb..... na głowę żeście poupadali? W nocy i w tej mgle dosłownie nic nie widać... ale większym problemem jest to,że drogowskazów po prostu... NIE MA! Skąd ludzie mają wiedzieć jak jechać? NO Kur.. skąd? zrobili węzeł Świdnik.... do którego nie ma normalnego zjazdu i puścili tamtędy ruch... BARANY! ktoś zjeżdża z węzła i ... GDZIE MA JECHAĆ? jest droga w lewo, jesto droga w prawo i jest jeszcze .... prosto owa "ULICA" Kusocińskiego czy jak sie nazywa ta drogopodobna warstwa niewiadomo czego.... mam nadzieję, że już sie szykujecie na odszkodowania... a policja - jak zwykle zamiast pomóc obywatelom w odnalezieniu drogi do "stolicy powiatu" pakuje mandaty bo tak łatwiej i budżet można zamknąć, bo pewnie kasa z tych mandatów już dawno zagospodarowana, ot Polska, wszystko drożeje jest coraz gorzej, świat się nie musi skończyć - już jest koniec świata skoro rządzą nami tacy idioci i kretyni. dla mnie to juz jest koniec świata innego nie będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobon gdzie ul. Kusocinskiego? no gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faklsw napisał:
I DOBRZE! POWINNI TĄ WIEŚ EJSZCZE ZAORAĆ! Zeby nie uzywac ciezszych slow to powiem tyle buractwo i chwast z tamtąd wyplewić!
no to przyjedz i wyplen, o ile wiem miasto ciagle szuka do prac interwencyjnych sprzatanie ulic, zamiatanie, wyrywanie chwastow, strzyzenie trawnikow. co stoi na przeszkodzie buraku o wsiowych korzeniach abys to zrobil?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faklsw napisał:
I DOBRZE! POWINNI TĄ WIEŚ EJSZCZE ZAORAĆ! Zeby nie uzywac ciezszych slow to powiem tyle buractwo i chwast z tamtąd wyplewić!
pisząc "wyplewić" udowodniłeś, że jesteś "rodowitym" mieszkańcem metropolii Lublin ( nie mam nic przeciwko lublinianom)! "Wyplewić" to gwara wiejska okolic Janowa Lub. i Biłgoraja...! Po polsku mówi się "wypielić" lub w trochę innym znaczeniu "wyplenić".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dramat. Zero drogowskazów jak zjechać z Piaseckiej do świdnika. Węzeł Krępiec nieoznaczony w żaden sposób. A w tym momencie jedyna możliwa droga przez Mełgiewską i Zadębie ma kilkunastostopniowe schody w jezdni także niezaznaczone farbą tudzież pachołkami. Brak szacunku dla kierowców, którzy muszą dojeżdzać do pracy w Swidniku, mieszkańców i petentów Sadu Lublin - Wschód !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie Smerfetka. Zresztą nie tylko do Świdnika żaden skręt jest nie oznaczony, ale tak samo do Krępca, Kawęczyna itp. W dzień daje się przejechać w miarę bezpiecznie, ale w nocy jak codzień nie jeżdżę tymi drogami, to nie ma szans trafić w odpowiedni zjazd, bądź "dziurę w płocie", żeby np. dojechać do znajomych... Podejrzewam, że nie jeden samochód stracił na wartości na skutek błędnie wybranego zjazdu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smerfetka napisał:
Dramat. Zero drogowskazów jak zjechać z Piaseckiej do świdnika. Węzeł Krępiec nieoznaczony w żaden sposób. A w tym momencie jedyna możliwa droga przez Mełgiewską i Zadębie ma kilkunastostopniowe schody w jezdni także niezaznaczone farbą tudzież pachołkami. Brak szacunku dla kierowców, którzy muszą dojeżdzać do pracy w Swidniku, mieszkańców i petentów Sadu Lublin - Wschód !!!!
a to ciekawe, wczoraj i dzisiaj jechałem do Świdnika od strony Piask i bez problemu zobaczyłem 2 duże tablice z napisem "zalecany dojazd do Świdnika".... i tym bardziej bez problemu do jechałem tam przez Krępiec... Uwaga Smerfetko, w czasie jazdy patrzymy na droge i obserwujemy oznakowania, szczególnie na terenie budowy, a nie gapimy sie w lusterko wsteczne celem poprawienia makijażu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrednybardzo napisał:
a to ciekawe, wczoraj i dzisiaj jechałem do Świdnika od strony Piask i bez problemu zobaczyłem 2 duże tablice z napisem "zalecany dojazd do Świdnika".... i tym bardziej bez problemu do jechałem tam przez Krępiec... Uwaga Smerfetko, w czasie jazdy patrzymy na droge i obserwujemy oznakowania, szczególnie na terenie budowy, a nie gapimy sie w lusterko wsteczne celem poprawienia makijażu...
Jeśli znak się pojawił, to dobrze, ale gwarantuję Ci, że kilka dni temu nie było żadnego, więc Smerfetka i inni nie mówią źle. Ja dobrze trafiłem, ale skomentowałem wraz z pasażerami oznakowanie zjazdu na Krępiec właśnie od strony Piask. Poza tym są zjazdy po obu stronach "S17" do różnych wiosek oznaczone jedynie przerywaną, żółtą linią i dziurą w ogrodzeniu. Skąd masz wiedzieć gdzie zjechać, jak znaków nie ma? Jak chciałeś jechać z Krępca do Piask, to na drodze miałeś zakaz wiazdu na wiadukt, a jedyna droga w prawo miała znaki jedynie w odwrotnym kierunku do mojego. Sam się zatrzymałem i przez chwilę się zastanawiałem, czy nie pakuję się na drogę pod prąd... Jak jeździsz tędy na codzień to bez problemu sobie poradzisz, szczególnie w dzień. Ale niektórzy muszą dojechać do jakiejś okolicznej wioski jednorazowo i to po ciemku, a wtedy jest dramat... Albo trzeba się wlec, albo co chwile hamować i sprawdzać, czy tu zjadę, czy wpadnę w rów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...