Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie zapłacę za mandat z kamery

Utworzony przez vinci, 11 grudnia 2009 r. o 08:05 Powrót do artykułu
Rozprawa sądowa winna zaowocować "mocnym a nawet bardzo mocnym" uderzeniem po kieszeni. Wtedy głupotami nikt nie zawracałby "głowy" sądowi. Może mniej byłoby filozofii a więcej pokory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"znak stoi od niedawna" jakie od nie dawna, już parę ładnych lat!!! Jakby przejechał na czerwonym też by mówił że się zagapił albo że mucha latała w samochodzie heheheh, śmieszni Ci ludzie są!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mamy tak deb***nych kierowców,to nie dziwię się,że jest tyle wypadków. Sąd powinien mu zdrowo dowalić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotów nai sieją panie daj se pan spokój i niezawracaj sądowi głowy bzdetami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świdnik - kraina najlepszych i najmądrzejszych kierowców. jak nikt nie widział to mógł jechać pijany. chłopska fizozofia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jack napisał:
"znak stoi od niedawna" jakie od nie dawna, już parę ładnych lat!!! Jakby przejechał na czerwonym też by mówił że się zagapił albo że mucha latała w samochodzie heheheh, śmieszni Ci ludzie są!!!
Jak widać na przykładzie tego wpisu strażnicy miejscy faktycznie nie mają co robić i opisują historie mandatów na portalach. Gratulacje Panie Komendancie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnicka "straż miejska" - banda darmozjadów i tchórzy. Potrafia tylko ganiać babki na targu. Ale jak się żule biją czy gówniarstwo pije na placu zabaw - to nie ma żadnego z nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykroczenie jest wykroczeniem i chyba nie ma znaczenia czy rejestruje to monitoring czy strażnik/policjant na ulicy.Należałoby się zastanowić czy rzeczywiście w tym miejscu ten znak jest konieczny bo "bezsesownych ograniczeńw ruchu drogowym"w naszym pięknym kraju jest bez liku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lu napisał:
świdnik - kraina najlepszych i najmądrzejszych kierowców. jak nikt nie widział to mógł jechać pijany. chłopska fizozofia.
napisał Perfekcjonista z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego człowieka, powinien zostać ukarany, nie dostosował się przecież do znaków, może jak zapłaci koszty sądowe i mandat to zacznie wtedy myśleć. Co za ludzie żyją w tym Kraju, i bardzo dobrze, że udało się nagrać jego wykroczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość jest frajer że do nich poszedł... to chyba oni mają sprawę do niego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
unsafe napisał:
Nie rozumiem tego człowieka, powinien zostać ukarany, nie dostosował się przecież do znaków, może jak zapłaci koszty sądowe i mandat to zacznie wtedy myśleć. Co za ludzie żyją w tym Kraju, i bardzo dobrze, że udało się nagrać jego wykroczenie.
zapraszam do lektury art.129b http://www.kodeksdrogowy.com.pl/obowiazujace/dzial5.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię Swoją Wieś. Najlepsi kierowcy na świecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
art.129b $ 3 Kodeksu Prawo o Ruchu Drogowym: 3. W ramach wykonywania kontroli ruchu drogowego w zakresie, o którym mowa w ust. 2, strażnicy gminni (miejscy) są upoważnieni do: zatrzymania pojazdu lub jadącego wierzchem, z wyłączeniem pojazdów kierowanych przez osoby, o których mowa w ust. 2 pkt 1 lit. b; sprawdzania dokumentów wymaganych w związku z kierowaniem pojazdem; używania urządzeń samoczynnie ujawniających i rejestrujących naruszenia przepisów ruchu drogowego przez kierujących pojazdami; legitymowania uczestnika ruchu i wydawania mu wiążących poleceń, co do sposobu korzystania z drogi lub używania pojazdu; wydawania poleceń: osobie, która spowodowała przeszkodę utrudniającą ruch drogowy lub zagrażającą jego bezpieczeństwu, kontrolowanemu uczestnikowi ruchu - co do sposobu jego zachowania. 4. Strażnicy gminni (miejscy) mogą dokonywać czynności z zakresu kontroli ruchu drogowego z użyciem urządzeń, o których mowa w ust. 3 pkt 3, w miejscu i czasie uzgodnionym z właściwym miejscowo komendantem powiatowym (miejskim) lub rejonowym Policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ten pseudo cwaniaczek dostanie ostro po kieszeni!!! Co za zakompleksiony idiota!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest zadanie dla KANCELARII SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ! Nie może być tak, że godność tego człowieka zostanie zszargana tylko dlatego, że nie zauważył znaku. W końcu znak stał tam od niedawna (tylko kilka lat) i nie można tego pana karać za to, że go nie zauważył. Oto co przynosi nam ten feudalistyczny system wyzysku społecznego. Straż Miejska z pewnością łamie jakieś zapisy Konwencji Europejskiej. KANCELARIO do boju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie nie przejmuj się Pan.. Ja z tymi patałachami miałem dwukrotnie 'przyjemność'. W obu przypadkach sprawa dotyczyła parkowania, pierwszym razem zaparkowałem na trawie a drugim wzdłuż dwupasmowej drogi AK. Dostałem wezwanie na 'komende', myslałem że porozmawiamy jak człowiek z człowiekiem, tym bardziej że zaparkowałem w tych miejscach z powodu braku miejsc parkingowych. Tłumacze tłuściochowi, że ludzie nie mają gdzie parkować płacąc w paliwie zajebiste podatki na infrastrukture a cały chooj dostaja w zamian. On stwierdza, że jego to nie interesuje.. Po czym ja stwierdziłem, że jak tak sprawde stawia to i ja będę z nim szczery po czym stwiedziłem, że jego mandat mnie nie interesuje.. Tłuścioch się pyta czy przyjmuje mandat a ja mu na to, że tak bo mam rozwolnienie i będę miał czym d*** podetrzeć.. Dostałem łaskawie 100zł i 1pkt karny.. Władza od siedmiu boleści.. Ciecie supermarketowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evo napisał:
Mam nadzieję, że ten pseudo cwaniaczek dostanie ostro po kieszeni!!! Co za zakompleksiony idiota!!
do roboty strażniku -zbierać opłaty targowe a temu cwaniaczkowi grozi co najwyżej mandat w sądzie głąbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
zapraszam do lektury art.129b http://www.kodeksdrogowy.com.pl/obowiazujace/dzial5.html
No właśnie , zapraszam do lekturu przepisów kodeksu drogowego. I prosze sądu o pożądne ukaranie takiego cwanika, a hoć by za to że pirdołami zawraca głowę sądom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu strażnicy "wiejscy" mają daleko w d... bandy małolatów zataczających się po ulicy w centrum miasta? tam też jest monitoring
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...