Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ufff na szczęście o trochę mniej chamusiów w galeriach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beattt napisał:
dziecko to Ty jesteś bo tylko gówniarze dają komentarze typu "galerianki" itp... a tak w ogóle to jak kogoś nie znasz to nie komentuj, bo za takie komentarze to już dawno powinnien Ci ktoś w morde wyjebać
Takim słownictwem tylko prezentujesz swój poziom i o tobie to świadczy... Nie wiem jak ty,ale ja mam TWARZ. Poza tym ja nikogo NIE obrażam! Jeśli cię to tak bardzo dotknęło, przykro mi niezmierne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi przykro ze masz taki zryty mózg!!! i to Twoje gadanie w ogole mnie nie dotkneło gdyż to nie o mnie sie wyrażasz, tylko poprostu nie ocenia sie ludzi po wyglądzie tyle na ten teamt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może sami jesteście z wiochy jak oceniacie że Świdnik to wiocha ... zazdrość że nie stać co po niektórych na zakupy w takiej galerii ? pozdrowienia dla Świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beatt napisał:
a mi przykro ze masz taki zryty mózg!!! i to Twoje gadanie w ogole mnie nie dotkneło gdyż to nie o mnie sie wyrażasz, tylko poprostu nie ocenia sie ludzi po wyglądzie tyle na ten teamt...
No i zgadzam się z tym, poza tym tylko skomentowałem strój co do pogody sobotniej i tyle. Nie mam ochoty na kłótnie bo widzę że jesteś nerwową osobą, bezpodstawnie. pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkk napisał:
Może sami jesteście z wiochy jak oceniacie że Świdnik to wiocha ... zazdrość że nie stać co po niektórych na zakupy w takiej galerii ? pozdrowienia dla Świdnika
Jestem podobnego zdania,wprawdzie jestem z Lublina ale jestem przeciwna takiemu "ocenianiu", bo ktoś mieszka tu czy tam... Wszędzie gdzie coś nowego otwierają są ludzie , nie wspominając co się działo w Lbn jak Plazę otwierali... Także należy się trochę wzajemnego szacunku. Świdnik mimo tego iż jest małym miasteczkiem może się pochwalić duża ilością fajnych knajpek itp gdzie można smacznie zjeść i posiedzieć. Również pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
laura napisał:
nie wspominając co się działo w Lbn jak Plazę otwierali
PLAZĘ otwierali 5 lat temu (maj 2007). I w PLAZIE i w Świdniku są te same chińskie szmaty pseudomarkowe. Po 5 latach nic się nie zmieniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh napisał:
No i zgadzam się z tym, poza tym tylko skomentowałem strój co do pogody sobotniej i tyle. Nie mam ochoty na kłótnie bo widzę że jesteś nerwową osobą, bezpodstawnie. pozdr
A co ma wspólnego strój z pogodą??? przecież impreza nie była na dworze, wiec każdy mógł sie ubrac tak jak mu pasowało. I nie jestem nerwowy tylko poprostu nie lubie takich komentarzy,więc trochę więcej szacunku do kobiet!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jackson, gdzie przetarg na stadion Avii Świdnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast pseudo salonu samochodowego mogili KFC zrobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ej co dawali za darmo ze tyle okolicznego ludu się zleciało ?
Pewnie lizaki rozdawali. Zauważ, że 90% tłumu na tych zdjęciach to dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pabloo napisał:
ale dzicz
gdzie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
zamiast pseudo salonu samochodowego mogili KFC zrobic
10/10 ;P 2 auta na krzyż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOWA napisał:
Hurra! Są nowe miejsca pracy dla galerianek!
o sobie mówisz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkk napisał:
Może sami jesteście z wiochy jak oceniacie że Świdnik to wiocha ... zazdrość że nie stać co po niektórych na zakupy w takiej galerii ? pozdrowienia dla Świdnika
Ty chyba galerii nie widziałeś nigdy na oczy. Jak to jest galeria to pojedź zobacz jak wygląda Arkadia, Złote, albo Mokotowksa, a to jest gminny sklep na wsi w Świdniku, a nie galeria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...