Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowi inwestorzy w Świdniku. Centrum badań klinicznych i firma logistyczna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2017 r. o 16:12 Powrót do artykułu
Obecnie dn.22.02.2017 r. czujniki wykazały podwyższony poziom promieniotwórczego jodu-131prawdopodobnie z wybuchu bomby atomowej lub awarii elektrowni atomowej na terenie Europy Wschodniej. Jej największe promieniowanie rakotwórcze jest obecnie w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No u ciebie już widać chorobę popromienną.... Nawet na leczenie za późno..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miesiąc temu to promieniowanie bylo podwyższone. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego ani słowa nie napiszecie o tym: ******lublin.eu/lublin/aktualnosci/lublin-na-podium-w-rankingu-fdi-magazine-skok-o-10-pozycji,9063,66,1.html - lublin na 3-cim miejscu w polsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy model promocji , czyli handlowanie gruntami nie będącymi własnością miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miasto jest takie operatywne to moze ktos wykupi grunty pod Kusocinskiego? I wreszcie skonczy sie tasemiec z wiazany z budowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten potencjalny inwestor z branży paliwowej i lotniczej to nikt inny jak AVIA. Jeden ze sponsorów skoków narciarskich. . pewne info.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam działkę przy kusocińskiego i napeno nie sprzedam ani centymetra kwadratowego pod rozbudowe drogi, bo mi to niepotrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się Panu postawi sortownię śmieci za płotem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki promocji cena moich gruntów idzie w górę - już chcę 1 mln za ha ;) Oby tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typie wykupią po pierwsze tyle ile im potrzeba a nie całe działki, po drugie nie będziesz chciał sprzedać to i tak Ci zabiorą pod drogę więc nie wiem czemu tutaj zgrywasz kozaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...