Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy członek Zarządu Portu Lotniczego Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 sierpnia 2019 r. o 12:05 Powrót do artykułu
No, niezłe CV..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogate lotnisko, same zyski, to wolno im zatrudnić trzeciego członka zarządu. Ja bym jeszcze zatrudnił specjalistę z Gdańska, syna byłego premiera. Ogromne doświadczenie w lotnictwie, a w dodatku uczciwy: "Obaj z ojcem wiedzieliśmy, że Amber Gold, mówiąc kolokwialnie, to lipa (******tvn24.pl)".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba nie z Pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cv pieniędzy nie mnoży. Zobaczymy jaki będzie bilans pod koniec roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TyPOwo słowiańskie nazwisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jutro lece z tego portu do angli wiertara i ibuprom spakowane, mam zamiar zarobic na mieszkanie, choćby na kolanach i po nocach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny rzep doczepiony do wozu drabiniastego ciągniętego przez wychudzoną szkapę jakim jest to lotnisko. Wygląda na to że samego chleba z masłem raczej nie jada na śniadanie. Oj ciężko będzie tej szkapie ten wóz ciągnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz nadejdzie dobra zmiana i poleci z posady. A w jego miejsce wezmą Pruszkowskiego albo inną "zdolniachę" z PiS. Grunt, żeby z zawodu był dyrektorem i posiadał odpowiednią legitymację partyjną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CV faktycznie robi wrażenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwisko typowo polskie wykształcenie pewnie też. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to oznacza ze 2 pozostałych członków sobie nie radzi z obowiązkami ?? To po co oni są?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą kumulacje jak w LOTTO odbiją się od dna i wystartują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorobek podobny do Morawieckiego. Wrozymy Panu kariere
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy człomek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogratulować cv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z facyjaty podobny do Misiewicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pewnie nie ma nic wspólnego z PiS ;) a poza tym port lotniczy chyba dobrze przędzie i jest na dużym plusie, skoro zatrudnia kolejnego członka zarządu?! Ciekawe ile będzie zarabiał z naszych podatków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy człomek.
 Raczej nowy członek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze, może jeszcze coś dla Marka K. sięznajdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można być tak grubym?? Po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...