Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

odszkodowania powypadkowe

Utworzony przez specjalista, 10 kwietnia 2012 r. o 21:45
Witam bardzo serdecznie, jestem specjalistą do spraw odszkodowań powypadkowych i pomogę w uzyskaniu należnego odszkodowania. Zajmuję się sprawami związanymi z wypadkami komunikacyjnymi (szkody osobowe, szkody rzeczowe), błędami medycznymi, wypadkami rolniczymi oraz wypadkami przy pracy. Chętnie pomogę w uzyskaniu zadośćuczynienie za doznane krzywdy, zwrotu kosztów leczenia, opieki, rehabilitacji, zwrotu utraconych dochodów, renty na przyszłość z tytułu zwiększonych potrzeb,renty wyrównawczej z tytułu całkowitej lub częściowej utraty zdolności do pracy zarobkowej, odszkodowania z tytułu pogorszenia sytuacji życiowej, odszkodowania i zadośćuczynienia z tytułu śmierci osoby bliskiej, a w przypadku szkody na mieniu: odszkodowanie za uszkodzony lub skradziony pojazd oraz odszkodowania za zniszczone lub utracone w wypadku inne mienie. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu: 519745401
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawie to wygląda. A ile Pan bierze za taką pomoc? Pewnie jakiś % od uzyskanego odszkodowania? Jest Pan prawnikiem czy tak na własną rękę Pan działa? Widzę właśnie że coraz więcej osób zajmuje się pomaganiem poszkodowanym w wypadkach i bardzo dobrze, bo TU to wyzyskiwacze i nic więcej. Ja znam dobrą kancelarię z Krakowa, nazywa się Mobile Cash http://mobile-cash.com.pl/ też są specjalistami od odszkodowań powypadkowych. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kancelariaanlex.pl/ - odszkodowania powypadkowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadki zdarzają się cały czas, nie jesteśmy w stanie przewidzieć i zawsze uniknąć niepowodzeń. Oczywiście wszyscy jesteśmy ubezpieczeni, ale czy tak naprawdę znamy swoje prawa i wiemy jak ubiegać się o swoje odszkodowanie oraz kiedy mamy tą możliwość? Procedura wydaje się dość prosta i logiczna, gdyż o wysokości odszkodowania świadczą głównie dowody takie jak zdjęcia, orzeczenia straży pożarnej, czy pogotowia. Musimy sobie zadać tylko jedno pytanie, czy w momencie zagrożenia życia lub bólu który nam towarzyszy jesteśmy w stanie robić zdjęcia np. złamanej nodze? Mogę tu przedstawić przykład mojego znajomego, który brał udział w wypadku spowodowanym przez nierozsądnego kierowce. Konsekwencją tej sytuacji był uciążliwy ból pleców. Pomimo bólu osoba ta starała się udzielić pierwszej pomocy osobom gorzej poszkodowanym, co radykalnie później stało się argumentem do niewypłacenia odszkodowania. Takich przypadków jest o wiele więcej, ludzie nie zdają sobie sprawy w jak wielu sytuacjach mogą domagać się swoich praw i jak często są oszukiwani przez skąpych ubezpieczycieli. Na szczęście są uczciwi oraz pomocni ludzie, którzy dobrowolnie i bezinteresownie są w stanie zaoferować swoją wiedzę i domagać się sprawiedliwości. Mam przyjemność zaoferować pomoc Pana Piotra Straszewskiego, którego gorąco polecam. Zajmuje się On sprawami bieżącymi, jak i tymi sprzed wielu laty, również w przypadkach ofiar śmiertelnych. Co więcej, ponownie rozpatruje sprawy, które ubezpieczyciel zamknął i wypłacił odszkodowanie.. ale czy odpowiednie? Warto sprawdzić! Wielkoduszne jest przede wszystkim to, iż rozpatrzenie i kompleksowa analiza sprawy są BEZPŁATNE. Teraz mamy okazję skorzystać z profesjolanej pomocy i wyrównać rachunki.. Podaję kontakt dla zainteresowanych. Możecie być pewni, że będziecie otoczeni odpowiednim zainteresowaniem oraz profesjonalizmem! numer telefonu : 660 447 101 adres emailowy : piotrstraszewski@interia.pl Jestem pewna że ta informacja pomoże wielu osobom w rozwiązaniu spraw, cieszę się że mogłam pomóc! Pozdrawiam, życzę wszystkim powodzenia oraz siły do walki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takich sparwach rewelacyjne jest euco. najlepiej właśnie do nich się udać po pomoc. Świetnie się sprawdzają. tutaj ******jakoscobslugi.pl/opinie/placowka/120686 można sobie poczytać opinie o europejskim centrum odszkodowań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EuCo zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań. Ta firma ma długi żywot na rynku. Warto ich sprawdzić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...