Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parkingi i śmierdzące lenie ze straży miejskiej.

Utworzony przez Adam, 12 lutego 2019 r. o 14:12
Świdnik to jedno z najgorszych miast w regionie jeśli chodzi o miejsca parkingowe. Nie dość że jest ich jak na lekarstwo, wogóle nie buduje się nowych, aut przybywa, to na wielu parkingach zalegają porzucone wraki zajmując miejsca krążącym wokół wściekłym kierowcom poszukującym wolnych miejsc. Na dodatek gdy zadzwoniłem do straży miejskiej i prosiłem o zajęcie tą sprawą (tylko pod moim blokiem od półtorej roku stoi dwa rozlatujące się wraki) to odpowiedzieli że mają trudności z ustalaniem właścicieli. Nawet mając przed nosami nr rejestracyjne! Za to widziałem jak skrupulatnie obfotografowali auto (do mandatu) które z braku miejsca zaparkowało tuż za znakiem ze strzałką do parkowania. Ja się pytam: po co ta formacja istnieje? Po co miasto wydaje kasę na tych śmierdzących leni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu zgłaszałem im właśnie dwa takie szroty na Króla Pole. Golf i Volvo, mają blachy. Myślisz że coś zrobili? Od roku ustalają właścicieli. Trzeba będzie je wypchnąć na drogę, może przyjadą fajfusy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...